Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Security Forum – maj 2023

11 maja w Centrum Konesera w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznej serii szkoleń Security Forum. Tym razem z zaproszenia organizatorów skorzystali eksperci bezpieczeństwa w administracji publicznej.

Konferencję szkoleniową prowadził Jacek Grzechowiak, Dyrektor Centrum Kompetencji, a towarzyszyli mu nasi specjaliści ds. zabezpieczeń Jarosław Pietrzak i Jacek Szczepaniak. To sprawdzony już w wielu spotkaniach i szkoleniach team fachowców.

Konferencja miała na celu uwrażliwienie na problemy bezpieczeństwa w obiektach publicznych będących w administracji miast. Analizowano wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się naczelnicy wydziałów zarządzania kryzysowego miast czy security managerowie instytucji publicznych, by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i urzędom.

Uczestnicy tego strategicznego szkolenia po raz kolejny docenili formułę warsztatów. Najważniejszy atut to spotkanie wiedzy i praktyki. Kontakt fachowców z praktykami, osobami na co dzień odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, skutkuje zawsze pogłębieniem wiedzy, a między praktykami – cenną wymianą doświadczeń.

Wiedza prowadzącego, jego interesujące i zaskakujące często podejście do rozwiązywania problemów, intrygująca forma uświadamiania zagrożeń generują zawsze najwyższe noty oceny konferencji.
Obecność Winkhaus Polska na konferencji niezmiennie jest szansą na promocję nowoczesnych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych blueSmart, których stosowanie staje się konieczne, a popularność stale rośnie.

Security Forum to cykl szkoleń dla przedstawicieli instytucji i firm, którzy w swoich organizacjach odpowiadają za security and safety, loss prevention, zarządzanie kryzysowe czy zarządzanie ryzykiem. Każde szkolenie przeznaczone jest dla wybranego sektora rynku. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo branżowe a&s Polska.

Już w lipcu kolejna dawka wiedzy z zakresu bezpieczeństwa. Zapraszamy do śledzenia naszych branżowych doniesień.

ŹRÓDŁO: Winkhaus Polska


Przeczytaj również:

Zawód monter stolarki budowlanej od września 2018 roku w szkołach branżowych

Zawód monter stolarki budowlanej od września 2018 roku w szkołach branżowych W dniu 7 grudnia 2017 roku Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej podpisała rozporządzenie zmieniające rozporządzeni…

Jak wymienić drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe są obowiązkowym elementem projektu każdego budynku – oddzielają nas od świata zewnętrznego i wyznaczają granicę prywatności. Przez ich próg przechodzimy kilka razy dziennie, witamy …

Apel 55 organizacji w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS

Konfederacja Lewiatan opublikowała apel wystosowany dzisiaj do premiera Mateusza Morawieckiego, w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS. Rząd w projekcie budżetu na 2020 rok założył jego zniesie…