Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ryszard Florek podczas Forum Krynica

Ryszard Florek, współzałożyciel i prezes firmy FAKRO,  wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. „Na drodze do ożywienia gospodarczego” podczas Forum Krynica.

Podczas panelu szukano odpowiedzi na kluczowe kwestie związane z rozwojem polskiej gospodarki w najbliższych latach. Eksperci dyskutowali również nad perspektywami gospodarczymi Polski, w tym perspektywami eksportowymi. Poruszyli także wątek roli popytu krajowego i funduszy z UE.

Eksport jest jednym z kluczowych czynników napędzających wzrost gospodarczy, przyczynia się do tworzenia miejsc pracy i rozwijania potencjału gospodarczego kraju – skomentował Ryszard Florek.

Obok Ryszarda Florka w panelu zagościli następujący eksperci:

  • Paweł Strączyński, wiceprezes zarządu, Bank Pekao S.A.
  • Krzysztof Drynda, Business Strategy Expert, Tias Sp. z o.o.

Rozmowę moderowała Dominika Pietrzyk, dziennikarka Infor PL.

Krynica-Zdrój, jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk, od 13 do 15 września stało się areną Krynica Forum 2023. Hasło konferencji, Empowering the Region, odnosi się zarówno do Europy Środkowo-Wschodniej, jak i Małopolski. Program Forum obejmuje ponad sto paneli dyskusyjnych, spotkania, wywiady, wydarzenia artystyczne i kulturalne zaplanowane na siedmiu scenach.

Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie. Honorowy patronat nad Krynica Forum 2023 objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Panel został zorganizowany przez Dziennik Gazetę Prawną. Odbył się 14 września br. w Krynicy-Zdroju.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Jak wymienić drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe są obowiązkowym elementem projektu każdego budynku – oddzielają nas od świata zewnętrznego i wyznaczają granicę prywatności. Przez ich próg przechodzimy kilka razy dziennie, witamy …

Monter stolarki budowlanej poszukiwany

Na rynku pracy pogłębiają się trudności z rekrutacją odpowiednich pracowników. W porównaniu do roku 2018 ilość profesji deficytowych, a więc takich, w których ofert pracy będzie więcej niż pracowni…

Wymieniamy okna – gdzie oddać zużyte wyroby?

Jeszcze wczoraj niepotrzebny odpad, dziś cenny materiał, który można ponownie wykorzystać. Podejście do zużytych wyrobów mocno się zmieniło na przestrzeni ostatnich kilku lat. Decyduje o tym ekolog…