Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ryszard Florek podczas Forum Krynica

Ryszard Florek, współzałożyciel i prezes firmy FAKRO,  wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. „Na drodze do ożywienia gospodarczego” podczas Forum Krynica.

Podczas panelu szukano odpowiedzi na kluczowe kwestie związane z rozwojem polskiej gospodarki w najbliższych latach. Eksperci dyskutowali również nad perspektywami gospodarczymi Polski, w tym perspektywami eksportowymi. Poruszyli także wątek roli popytu krajowego i funduszy z UE.

Eksport jest jednym z kluczowych czynników napędzających wzrost gospodarczy, przyczynia się do tworzenia miejsc pracy i rozwijania potencjału gospodarczego kraju – skomentował Ryszard Florek.

Obok Ryszarda Florka w panelu zagościli następujący eksperci:

  • Paweł Strączyński, wiceprezes zarządu, Bank Pekao S.A.
  • Krzysztof Drynda, Business Strategy Expert, Tias Sp. z o.o.

Rozmowę moderowała Dominika Pietrzyk, dziennikarka Infor PL.

Krynica-Zdrój, jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk, od 13 do 15 września stało się areną Krynica Forum 2023. Hasło konferencji, Empowering the Region, odnosi się zarówno do Europy Środkowo-Wschodniej, jak i Małopolski. Program Forum obejmuje ponad sto paneli dyskusyjnych, spotkania, wywiady, wydarzenia artystyczne i kulturalne zaplanowane na siedmiu scenach.

Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie. Honorowy patronat nad Krynica Forum 2023 objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Panel został zorganizowany przez Dziennik Gazetę Prawną. Odbył się 14 września br. w Krynicy-Zdroju.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Szkolenie techniczne POiD w Ośrodku Badań Ogniowych ITB już 27 listopada

Związek Polskie Okna i Drzwi jest organizatorem kolejnego szkolenia technicznego, które odbędzie się już 27 listopada w Ośrodku Badań Ogniowych ITB w Pionkach. Tematyką warsztatów będzie Stolarka o…

Związek Polskie Okna i Drzwi podsumowuje rok 2023

Rok 2023 dla Związku POiD upłynął pod znakiem termomodernizacji, wsparcia budownictwa mieszkaniowego, zwiększania zasobów rynku pracy, które ostatecznie mają na celu konsolidować, wspierać i rozwij…

Webinarium „Rola stolarki budowlanej w budownictwie energooszczędnym i pasywnym”

We wtorek 1 marca br. w godz. od 10:00 do 11:30, odbędzie się webinarium dla producentów stolarki budowlanej, którego organizatorami są Związek Polskie Okna i Drzwi, Polski Instytut Budownictwa Pas…