Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Ruszyły konferencje dla najlepszych partnerów handlowych FAKRO – Razem w zieloną przyszłość

18 stycznia to dzień, w którym rozpoczął się cykl konferencji dla najlepszych Partnerów Handlowych FAKRO – Razem w zieloną przyszłość. Łącznie weźmie w nich udział ok. 700 osób, a spotkania będą realizowane od stycznia do marca br. na Sądecczyźnie.

Za nami już trzy spotkania z kluczowymi Partnerami Handlowymi. Przed nami kolejne konferencje, na które zaprosimy naszych pozostałych partnerów oraz przedstawicieli mediów. Formuła konferencji w dużej mierze jest dopasowana do specyfiki i potrzeb jej odbiorców, jednak mamy kilka stałych i topowych punktów programu.
Ważną częścią spotkań jest przybliżenie zgromadzonym gościom strategicznych dla FAKRO kwestii. Podczas swoich wystąpień Prezesi i Członkowie Zarządu zwracają uwagę na założenia filozofii GO GREEN z uwzględnieniem nowej generacji okien dachowych GREENVIEW oraz trendy rozwoju FAKRO. Goście zwiedzają również firmę, poznając jej okazały park maszynowy. Dodatkowym urozmaiceniem na trasie są wyeksponowane punkty ESG. To szczególne miejsca symbolicznie potwierdzające dbałość o środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny, czyli działania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Spotkanie w centrali firmy wieńczy wykład „Technologia i nauka w służbie sprzedaży” wygłoszony przez mówcę motywacyjnego Marcina Rendudę.

Podczas trzech dotychczas zrealizowanych konferencji nasi Partnerzy, po części konferencyjnej w FAKRO udali się do partnerskiego Hotelu Activa w Muszynie.
W części nieoficjalnej nie zabrakło podziękowań za współpracę, także tych oficjalnych, które płynęły wprost ze sceny w części artystycznej.
Gdyby nie Państwa zaufanie do nas, do naszego zespołu, marki, produktów, nie byłoby nas tam gdzie jesteśmy. A jesteśmy tu, dzięki Państwu. Dziękujemy za lojalność, współpracę opartą na partnerstwie, dobre chwile, wyzwania i wspólną drogę – podsumował Adam Muller, Dyrektor Sprzedaży Krajowej FAKRO.

Uroczystą galę uświetnił recital Ewy Novel, która jest jednocześnie twarzą kampanii reklamowej Nowej Generacja Okien Dachowych GREENVIEW – „Siła Pasji ”. Konferencja została zakończona zabawą taneczną przy muzyce Pauliny Tarasińskiej.

Konferencję zwieńczyły warsztaty tematyczne, związane z analizą raportów oraz prognozami rozwoju rynku materiałów budowlanych, warsztaty marketingowe i spotkania networkingowe. Goście w między czasie skorzystali z zimowych atrakcji – skuterów śnieżnych, sanek, czy trikke ski. Część rozrywkową ubogacił stand-upowy występ Tomasza Jachimka.

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Seminarium:Okna i drzwi – aktualne zasady oceny i wprowadzania do obrotu

Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza do udziału w seminarium szkoleniowym organizowanym przez Instytut Techniki Budowlanej „Okna i drzwi – aktualne zasady oceny i wprowadzania do obrotu”, k…

Szczęśliwego Nowego Roku !

Niech Nowy 2021 Rok okaże się pasmem sukcesów, przyniesie spełnienie marzeń i realizację nawet najbardziej ambitnych planów. Życzymy wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Związek POiD patronem branżowym Podkarpackich Targów EXPO DOM 2020

Od 6 do 8 marca w Rzeszowie odbędą się największe, organizowane już po raz 25. Targi EXPO DOM 2020. Przez trzy dni, blisko 200 wystawców, będzie prezentować ofertę tysiącom zwiedzających, a w przes…