Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Rozwiązania Promat do drzwi przeciwpożarowych

Współpraca przy tworzeniu estetycznych, niezawodnych i trwałych drzwi przeciwpożarowych

Firma Promat jako sprawdzony partner w zakresie rozwiązań biernej ochrony przeciwpożarowej m.in. drzwi przeciwpożarowych, pomoże tobie w opracowaniu produktu, który spełnia najbardziej rygorystyczne przepisy przeciwpożarowe nie tracąc swoich  właściwości estetycznych. Skorzystaj z 60-letniego doświadczenia i know-how Promat w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej, a także wiedzy handlowej i logistycznej, aby wyprzedzić konkurencję. Nasza wszechstronna gama materiałów ognioodpornych jest stale testowana i oferuje najlepsze w swojej klasie właściwości techniczne przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o design. Nasi eksperci będą wspierać Cię na każdym etapie Twojego projektu, aby dostarczyć Ci najbardziej efektywne rozwiązanie, w pełni dostosowane do Twojego produktu i procesów produkcyjnych.

Niezawodna ochrona przeciwpożarowa z wartością dodaną

Dzięki rozwiązaniom biernej ochrony przeciwpożarowej firmy Promat osiągasz najwyższy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla swoich drzwi. Nasza szeroka gama sprawdzonych, przetestowanych i w pełni certyfikowanych materiałów pęczniejących PROMASEAL, krzemianów wapnia PROMATECT, materiałów mikroporowatych MICROTHERM i płyt gipsowych NIDA może być zintegrowana z ognioodpornymi drewnianymi, stalowymi i aluminiowymi drzwiami ramowymi, windami, tunelami, drzwiami wybuchowymi, szklanymi i bezpiecznymi, systemami żaluzji i profilami ognioodpornymi.

Każdy materiał został opracowany w celu ochrony ludzi i mienia w przypadku pożaru w pomieszczeniach mieszkalnych i roboczych. Ich właściwości pozostają stabilne nawet po wielu latach użytkowania.

Jak działają uszczelki pęczniejące PROMASEAL®?

Zapraszamy do obejrzenia: Promat PROMASEAL Intumescent Video.mp4

 

Więcej na: https://bit.ly/37QUsRM

ŹRÓDŁO: Promat


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem Branżowym konferencji pt. „ Projektowanie i badanie konstrukcji szklanych”

Związek Polskie Okna i Drzwi, zaprasza do udziału w konferencji technicznej pt. „Projektowanie i badanie konstrukcji szklanych”, organizowanej przez miesięcznik „Świat Szkła”. Wydarzenie w formie w…

Nowe firmy członkowskie

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmy: GlassLift Sp. z o.o. ul. Długa 15 95-100 Zgierz, Tel. +48 504 304 604 www.glasslift.pl Firma GLASSLIFT Sp….

Ruszają szkolenia online dla uczniów w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”

Już w październiku uczniowie szkół branżowych, w których kształci się młodzież do wykonywania zawodu montera stolarki budowlanej, będą mieli szansę szkolić się pod okiem ekspertów z tej branży. W r…