Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Rozwiązania Promat do drzwi przeciwpożarowych

Współpraca przy tworzeniu estetycznych, niezawodnych i trwałych drzwi przeciwpożarowych

Firma Promat jako sprawdzony partner w zakresie rozwiązań biernej ochrony przeciwpożarowej m.in. drzwi przeciwpożarowych, pomoże tobie w opracowaniu produktu, który spełnia najbardziej rygorystyczne przepisy przeciwpożarowe nie tracąc swoich  właściwości estetycznych. Skorzystaj z 60-letniego doświadczenia i know-how Promat w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej, a także wiedzy handlowej i logistycznej, aby wyprzedzić konkurencję. Nasza wszechstronna gama materiałów ognioodpornych jest stale testowana i oferuje najlepsze w swojej klasie właściwości techniczne przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o design. Nasi eksperci będą wspierać Cię na każdym etapie Twojego projektu, aby dostarczyć Ci najbardziej efektywne rozwiązanie, w pełni dostosowane do Twojego produktu i procesów produkcyjnych.

Niezawodna ochrona przeciwpożarowa z wartością dodaną

Dzięki rozwiązaniom biernej ochrony przeciwpożarowej firmy Promat osiągasz najwyższy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla swoich drzwi. Nasza szeroka gama sprawdzonych, przetestowanych i w pełni certyfikowanych materiałów pęczniejących PROMASEAL, krzemianów wapnia PROMATECT, materiałów mikroporowatych MICROTHERM i płyt gipsowych NIDA może być zintegrowana z ognioodpornymi drewnianymi, stalowymi i aluminiowymi drzwiami ramowymi, windami, tunelami, drzwiami wybuchowymi, szklanymi i bezpiecznymi, systemami żaluzji i profilami ognioodpornymi.

Każdy materiał został opracowany w celu ochrony ludzi i mienia w przypadku pożaru w pomieszczeniach mieszkalnych i roboczych. Ich właściwości pozostają stabilne nawet po wielu latach użytkowania.

Jak działają uszczelki pęczniejące PROMASEAL®?

Zapraszamy do obejrzenia: Promat PROMASEAL Intumescent Video.mp4

 

Więcej na: https://bit.ly/37QUsRM

ŹRÓDŁO: Promat

 


Przeczytaj również:

Zaproszenie na webinar z cyklu „ZMIANY w programie CZYSTE POWIETRZE”

Weź nawet 136 200 zł dofinansowania na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła. Tyle może wynieść dopłata w programie Czyste Powietrze w nowej odsłonie, która obowiązuje od 3 stycznia 2023. …

Życzenia Wielkanocne!

By te Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. Niech ten czas będzie dla wszystkich okresem wyciszenia, zadumy, wypoczynku oraz prawdziwej radości.

Architekt Karol Fiedor członkiem Jury POiD Building Awards 2021

W składzie jury konkursu #PoiDBuildingAwards2021 zasiadają osobowości ze świata architektury i nauki. Wśród nich architekt Karol Fiedor. Karol Fiedor jest prezesem CDF Architekci. Ukończył Wydział …