Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Roto Solid B – do drzwi z aluminium w pięknym stylu

W nowoczesnych drzwiach wejściowych liczą się detale, takie jak wygląd zawiasów i ich dopasowanie do estetyki drzwi. Odpowiedzią Roto jest nowy smukły zawias walcowy Roto Solid B – elegancki i minimalistyczny. Teraz także do drzwi z aluminium.

Roto Solid B „224” i „324” to nowe 2- i 3-częściowe zawiasy, których smukły kształt i średnica 24 mm pozwalają na idealne wkomponowanie w design drzwi aluminiowych. Przeznaczone do skrzydeł o maks. masie do 160 kg, także w klasach odporności RC 2 i RC3. W Roto Solid B regulacja zintegrowana jest w walcu, dlatego jego smukły kształt pozostaje nienaruszony, niezależnie od ustawienia.

Prosty montaż.

Nowy zawias Roto Solid B dostępny jest w standardzie do systemów aluminiowych z rowkiem ościeżnicy V.01 i rowkiem skrzydła 15/20. Montaż jest szybki i prosty dzięki zaciskom na części skrzydłowej i ościeżnicowej. Sposób mocowania można dopasować do konkretnego rowka profilu aluminiowego.

Mechanizm zintegrowany w walcu zawiasu pozwala na regulację w dużych zakresach: docisku -1,0, w poziomie +/-2,2, mm, w pionie -1,0 /+5,0 mm – umożliwiając kompensację dużej tolerancji. Zmiana nie narusza eleganckiego wyglądu zawiasu – bez szczelin i przesunięć. Zdjęcie: Roto Solid B | 324 A

Szeroki zakres regulacji

Mechanizm zintegrowany w walcu zawiasu pozwala na regulację w dużych zakresach: docisku

-1,0, w poziomie +/-2,2, mm, w pionie -1,0 /+5,0 mm – umożliwiając kompensację dużej tolerancji. Zmiana nie narusza eleganckiego wyglądu zawiasu – bez szczelin i przesunięć.

Design dla wymagających

Roto Solid B dostępny jest w 4 barwach: naturalny srebrny, czarny, biały i szarobrązowym. Dodatkowo, atrakcyjny wybór kolorów RAL i powłok eloksalowanych, a także wariant surowy do samodzielnego lakierowania spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

ŹRÓDŁO: Roto Technologia Okien i Drzwi Polska


Przeczytaj również:

Związek POiD z poparciem dla postulatów Business Centre Club w sprawie nowelizacji specustawy

Trwają prace nad nowelizacją ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysow…

Kongres Stolarki Polskiej po raz kolejny wpłynie na przyszłość branży?

Kongres Stolarki Polskiej po raz kolejny wpłynie na przyszłość branży? W maju odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Kilkuset uczestników wydarzenia, przy wsparciu najlepszych eksp…