Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Reynaers Aluminium Głównym Partnerem konkursu Życie w Architekturze

Z wielką przyjemnością przekazujemy informację, że nasza firma została Głównym Partnerem konkursu Życie w Architekturze. To IX edycja konkursu, organizowanego przez miesięcznik Architektura-Murator od 1995 roku. Architekci i inwestorzy do 2 czerwca mogą zgłaszać do konkursu obiekty zrealizowane w latach 2015-2019.

Życie w Architekturze to konkurs, w którym składające się z architektów jury wyłania najlepsze polskie realizacje, zgodnie z koncepcją, że architektura ma decydujący wpływ na jakość naszej codziennej egzystencji. Życie w Architekturze cieszy się uznaniem środowiska architektonicznego, międzynarodowych organizacji architektonicznych, a także władz samorządowych i państwowych.

Konkurs i misja Reynaers Aluminium

Idea konkursu jest spójna z misją Reynaers Aluminium – naszym celem jest podnoszenie wartości użytkowej budynków oraz poprawa warunków pracy i życia w ich wnętrzu dla ludzi na całym świecie. Realizujemy ten cel wspólnie z naszymi partnerami dostarczając innowacyjne i trwałe rozwiązania w oparciu o systemy aluminiowe, przeznaczone do zastosowania na elewacjach i we wnętrzach budynków.

IX edycja konkursu i nowe kategorie

Do tej pory odbyło się 8 edycji konkursu, w których o nagrody rywalizowało ponad 3 tysiące realizacji. Zgłoszenia można składać w 7 kategoriach, z czego dwie ostatnie wprowadzono po raz pierwszy w tegorocznej edycji:

  • Najlepszy budynek użyteczności publicznej
  • Najlepszy budynek wielorodzinny
  • Najlepszy budynek jednorodzinny
  • Najlepsza przestrzeń publiczna
  • Najlepszy obiekt komercyjny
  • Najlepszy obiekt budowany dla klimatu
  • Najlepszy obiekt odpowiedzialny społecznie

Współpraca jest dla nas najważniejsza

Współpraca z architektami jest w DNA firmy od zawsze, jest dla nas ważną częścią działalności. Nasz zespół ekspertów wspiera architektów, inwestorów, producentów i wykonawców na etapie projektowania i budowy. Jesteśmy dumni z tego, że tak wiele budynków w Warszawie i całej Polsce powstało z wykorzystaniem naszych systemów aluminiowych.

Konkurs ogłoszono 19 marca, organizator czeka na zgłoszenia do 2 czerwca 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na listopad tego roku.

Więcej na stronie konkursu Życie w Architekturze


Przeczytaj również:

XIII Kongres Stolarki Polskiej – zobacz program wydarzenia

Sztuczna inteligencja, nowe programy dopłat dla inwestorów, zapowiedzi zmian w prawie prosto z Komisji Europejskiej, trendy marketingowe – to najważniejsze tematy XIII Kongresu Stolarki Polskiej. Z…

Meesenburg Polska Sp. z o.o. nową firmą członkowską POiD

Meesenburg, to firma z długą i bogatą historią sięgającą 1758 roku kiedy to została założona we Flensburgu, Niemczech. W ciągu ponad 250 lat działalności, Meesenburg przekształciło się w globalnego…

Związek Polskie Okna i Drzwi rusza z nowym programem społecznym

W odpowiedzi na obecną sytuację, w celu ożywienia rynku wyrobów stolarki budowlanej i wsparcia sprzedaży Państwa produktów, Związek POiD przygotował ogólnopolski program społeczny „WYMIANA STOLARKI…