Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Revo.PRIME – oszczędność kosztów energii i ogrzewania

Oszczędność kosztów energii i ogrzewania dzięki naszym drzwiom karuzelowym Revo.PRIME
Aby sprostać wyzwaniom zwiększonego zapotrzebowania na energię oferujemy energooszczędne rozwiązanie jakim są drzwi karuzelowe Revo.PRIME.

Revo.PRIME to efektywne oszczędzanie energii w obszarze wejściowym, a także:

– Efektywna izolacja wejścia; zasada „zawsze otwarte, zawsze zamknięte” skutecznie zapobiega utracie ciepła, dzięki czemu zimne powietrze z zewnątrz nie przedostaje się do budynku w niekontrolowany sposób. Znacznie ograniczone jest także wnikanie hałasu i zanieczyszczeń.
– Ograniczona wymiana powietrza; dzięki trwałej konstrukcji Revo.PRIME minimalizują wymianę powietrza, co znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na ogrzewanie.
– Mniejsze zużycie prądu; napęd zużywa o 30 procent mniej prądu w porównaniu do innych drzwi karuzelowych. Tym samym Revo.PRIME są jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań dla wejść w budynkach o dużym natężeniu ruchu.

Wewnętrzne obliczenia GEZE wykazały, że drzwi karuzelowe mogą zmniejszyć utratę energii podczas użytkowania o około 40 procent. Redukuje to koszty związane z eksploatacją budynków.

POZNAJ ZALETY Revo.PRIME

Revo.PRIME spełnia najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa
Nasze Revo.PRIME posiadają zalety nie tylko pod względem zrównoważonego rozwoju. Jako produkt wielokrotnie nagradzany za wzornictwo o minimalnej wysokości dachu wynoszącej zaledwie 75 mm i wąskich systemach profili wynoszących zaledwie 60 mm, są one również wizualną atrakcją dla każdego obszaru wejściowego!
Kolejna zaleta: Revo.PRIME można zintegrować z automatyką budynku przy użyciu otwartego protokołu (BACnet), na przykład z naszym systemem sterowania dla drzwi, okien i techniki bezpieczeństwa myGEZE Control.

ŹRÓDŁO: GEZE Polska


Przeczytaj również:

MONTERIADA 2020 – debata dla uczniów po raz drugi

Przyszli adepci zawodu „monter stolarki budowlanej” w tym roku znów przyjadą na Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Uczniowie zostali zaproszeni na MONTERIADĘ w ramach kampanii „DOBR…

Zapraszamy do tworzenia kalendarium POiD

Związek Polskie Okna i Drzwi, poprzez czynne zaangażowanie w projekty i promocje firm członkowskich, zachęca do skorzystania z możliwości publikowania wydarzeń, które mają szczególne znaczenie dla …

Złote Medale BUDMA 2023 przyznane!

Produkty nagrodzone Złotym Medalem targów BUDMA 2023 to innowacje warte uwagi! Do konkursu rocznie przystępuje około 500 produktów, jednak do kolejnego etapu przechodzą tylko te z pozytywną oceną j…