Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Revo.PRIME – oszczędność kosztów energii i ogrzewania

Oszczędność kosztów energii i ogrzewania dzięki naszym drzwiom karuzelowym Revo.PRIME
Aby sprostać wyzwaniom zwiększonego zapotrzebowania na energię oferujemy energooszczędne rozwiązanie jakim są drzwi karuzelowe Revo.PRIME.

Revo.PRIME to efektywne oszczędzanie energii w obszarze wejściowym, a także:

– Efektywna izolacja wejścia; zasada „zawsze otwarte, zawsze zamknięte” skutecznie zapobiega utracie ciepła, dzięki czemu zimne powietrze z zewnątrz nie przedostaje się do budynku w niekontrolowany sposób. Znacznie ograniczone jest także wnikanie hałasu i zanieczyszczeń.
– Ograniczona wymiana powietrza; dzięki trwałej konstrukcji Revo.PRIME minimalizują wymianę powietrza, co znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na ogrzewanie.
– Mniejsze zużycie prądu; napęd zużywa o 30 procent mniej prądu w porównaniu do innych drzwi karuzelowych. Tym samym Revo.PRIME są jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań dla wejść w budynkach o dużym natężeniu ruchu.

Wewnętrzne obliczenia GEZE wykazały, że drzwi karuzelowe mogą zmniejszyć utratę energii podczas użytkowania o około 40 procent. Redukuje to koszty związane z eksploatacją budynków.

POZNAJ ZALETY Revo.PRIME

Revo.PRIME spełnia najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa
Nasze Revo.PRIME posiadają zalety nie tylko pod względem zrównoważonego rozwoju. Jako produkt wielokrotnie nagradzany za wzornictwo o minimalnej wysokości dachu wynoszącej zaledwie 75 mm i wąskich systemach profili wynoszących zaledwie 60 mm, są one również wizualną atrakcją dla każdego obszaru wejściowego!
Kolejna zaleta: Revo.PRIME można zintegrować z automatyką budynku przy użyciu otwartego protokołu (BACnet), na przykład z naszym systemem sterowania dla drzwi, okien i techniki bezpieczeństwa myGEZE Control.

ŹRÓDŁO: GEZE Polska


Przeczytaj również:

Zadbaj o ciepły dom – nowa edycja kampanii „DOBRY MONTAŻ”

Rosnące koszty energii i ogrzewania domów oraz mieszkań zimą spędzają sen z powiek wielu Polaków. Jeszcze bardziej na znaczeniu zyskują więc energooszczędne rozwiązania pozwalające na ograniczenie …

XIII Kongres Stolarki Polskiej 2023 – rejestracja już trwa!

Związek POiD zaprasza do udziału w XIII Kongresie Stolarki Polskiej: 24-25 maja 2023 roku w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw****. Już dziś zarejestruj swój udział w najważn…

Zmiana terminu targów Fensterbau Frontale – najnowsze informacje

W nawiązaniu do petycji w sprawie zmiany terminu targów FENSTERBAU FRONTALE, przesłanej przez POiD dnia 13 marca 2020, organizatorzy targów FENSTERBAU FRONTALE poinformowali nas, że w związku z duż…