Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

REHAU Window Solutions zaprasza na targi Fensterbau Frontale 2024

REHAU Window Solutions zaprasza na jedną z najważniejszych tegorocznych imprez targowych dla branży okiennej – targi Fensterbau Frontale 2024! W dniach od 19 do 22 marca w Norymberdze zaprezentujemy swoje aktualne innowacje oraz nowe modele biznesowe. Profesjonaliści z dziedziny stolarki otworowej będą mieli okazję skorzystać z informacji, inspiracji i możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. REHAU Window Solutions jest bowiem partnerem All in One – dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki oraz architektów i projektantów.

REHAU Window Solutions bierze od lat udział w targach Fensterbau Frontale 2024 w Norymberdze, pokazując w jaki sposób branża stolarki na świecie może skorzystać z coraz to nowych innowacji i indywidualnych rozwiązań od jednego dostawcy. REHAU Window Solutions jest partnerem All in One – dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki, a także architektów i projektantów.Od 19 do 22 marca REHAU Window Solutions zaprezentuje się na 650 metrach kwadratowych powierzchni stoiska, zapraszając profesjonalistów z branży okiennej z całego świata do zapoznania się z przyszłościowymi rozwiązaniami dla swoich modeli biznesowych.

„Jako dostawca systemów klasy premium, REHAU Window Solutions będzie wspierać branżę swoją wyjątkową wiedzą we wszystkich istotnych obszarach biznesowych – dopracowanymi do perfekcji systemami profili, produktami smart, usługami cyfrowymi, zoptymalizowanymi akcesoriami i zintegrowanym zrównoważonym rozwojem. W branży okiennej REHAU Window Solutions jest renomowanym dostawcą gotowych modułów dla indywidualnych modeli sukcesu naszych partnerów, zgodnie z motto „Create Difference, Grow Business” – mówi Carsten Heuer, CEO REHAU Window Solutions.

Innowacje od REHAU Window Solutions, prezentowane na wiodących dla branży targach w Norymberdze, skoncentrują się na następujących tematach:

  • All in One Partner – wszystko od jednego partnera.
  • Profile dopracowane do perfekcji – pewność dla podstawowej działalności. 
  • Gotowi na przyszłość – innowacje i inspiracje zapewniają trwały sukces.
  • Niezrównana efektywność – nowe rozwiązania dla nowych modeli biznesowych.  
  • Zrównoważony rozwój jako czynnik sukcesu – jesteśmy pionierami. Wczoraj. Dziś. Jutro.
  • Create Difference. Grow Business – twórz różnice, rozwijaj biznes.

„REHAU Window Solutions pozostanie w przyszłości motorem dla całej branży. Po kultowym World of Windows 2022 i przełomowym Welcome ARTEVO Week 2023, w 2024 roku wyznaczamy nowe standardy w zakresie komunikacji – konsekwentnie zindywidualizowanego doświadczenia klienta z rzeczywistą wartością dodaną. Dla wszystkich grup docelowych. Zespół REHAU Window Solutions z niecierpliwością czeka na ekscytującą wymianę doświadczeń z całą branżą okienną” – mówi Peter Kotzur, Dyrektor Marketingu REHAU Window Solutions.

Zapraszamy na stoisko REHAU Window Solutions na targach Fensterbau Frontale 2024 w Norymberdze. Od 19 do 22 marca 2024, hala 4 A, stoisko 123.


Okna odkrywane na nowo. Na miarę dzisiejszych potrzeb.

 

ŹRÓDŁO: REHAU

 


Przeczytaj również:

Zaproszenie na webinar z cyklu „ZMIANY w programie CZYSTE POWIETRZE”

Weź nawet 136 200 zł dofinansowania na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła. Tyle może wynieść dopłata w programie Czyste Powietrze w nowej odsłonie, która obowiązuje od 3 stycznia 2023. …

Jak zamontować okna szczelnie i zgodnie z wytycznymi?

Rusza nowy sezon budowlany, a wraz z nim również prace związane z montażem stolarki okiennej. To ważny element termomodernizacji budynków, która jest sposobem na zyskanie oszczędności energii ciepl…

Producenci materiałów dla budownictwa apelują do Premiera i Rządu o przyjęcie Długoterminowej Strategii Renowacji

Związek POiD wraz z  osiemnastoma innymi organizacjami poparł apel, wystosowany przez  Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa do Premiera Mateusza Morawieckiego o jak najszybsz…