Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

REHAU inwestuje i rozwija się

Obecnie REHAU Window Solutions inwestuje na południowym wschodzie rozwijającego się rynku w Europie. Rozbudowa istniejącego zakładu produkcyjnego i centrum logistyki w rumuńskim regionie Sibiu trwale zwiększy obecność, wydajność i jakość obsługi lokalnych klientów.

W Europie Środkowej i na całym świecie – wyjątkowa bliskość i intensywny dialog z partnerami i klientami na poszczególnych rynkach

„Otwarcie nowych obiektów w Cisnădie to kolejny decydujący krok dla naszych partnerów i klientów – w ten sposób znacząco zwiększamy ich konkurencyjność. REHAU Window Solutions stale rozwija swoje możliwości na lokalnych rynkach na całym świecie. Ta globalna ekspansja zapewnia wyjątkową bliskość i intensywny dialog z naszymi partnerami i klientami na poszczególnych rynkach” – mówi Carsten Heuer, CEO REHAU Window Solutions.

Centrum logistyczne w okręgu Sibiu wzmacnia naszą pozycję jako dostawca premium. W ten sposób powstaje tu całe portfolio usług związanych branżą okienną. Jest to kolejny ważny krok w kierunku osiągnięcia strategicznych celów REHAU Window Solutions.

„Rumunia będzie teraz bardziej niż kiedykolwiek ważną lokalizacją dla pozytywnego rozwoju REHAU Window Solutions. Bardzo kompetentni lokalni partnerzy i firmy mają ogromny potencjał. Jednocześnie wprowadzamy kolejną generację rozwiązań okiennych z bardzo atrakcyjnym systemem ARTEVO. Te szeroko zakrojone inwestycje zapewniają REHAU Window Solutions doskonałą sytuację konkurencyjną dla naszych partnerów w całej Europie Środkowej. Dzięki niedawnej ekspansji w Polsce jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów w poszczególnych regionach, zwiększając naszą wydajność dostaw i rozszerzając zakres naszych usług oraz dobrze znaną wysoką jakość” – mówi Heuer.

Lokalna obecność pozwoli w przyszłości jeszcze lepiej spełniać oczekiwania regionalnych klientów, na przykład poprzez znacznie większą indywidualizację produktu. REHAU Window Solutions podąża jasno określoną ścieżką rozwoju dla firmy i jej klientów w swoich lokalizacjach w Europie Środkowej.

Wzrost dzięki inwestycjom – REHAU Window Solutions pozostaje silnym partnerem dla profesjonalistów z branży okiennej na rozwijającym się rynku Europy Środkowej.
„Centrum logistyczne w Cisnădie to długo oczekiwany krok REHAU Window Solutions w kierunku podniesienia działalności w Rumunii i regionie na wyższy poziom. Linia do okleinowania i pakowania udowadnia naszym partnerom i klientom, że jesteśmy niezawodnym dostawcą rozwiązań, który inwestuje w rozwój danego rynku” – powiedział Paul Chipriean, szef REHAU Window Solutions Romania.

Aby obsługiwać klientów na najwyższym poziomie, REHAU Window Solutions konsekwentnie zwiększa wydajność i jakość poprzez postęp technologiczny.

Fot. REHAU Polska

„Otwarcie centrum logistycznego REHAU Window Solutions w Cisnădie stanowi ważny moment dla lokalnych oddziałów, ponieważ umieszcza Rumunię na mapie strategicznych inwestycji REHAU. Rumunia zawsze była ważnym rynkiem okiennym, ale teraz jest jeszcze bardziej w centrum uwagi i zyskuje dodatkowe znaczenie. Jednocześnie centrum logistyczne jest kolejnym krokiem naszej firmy w kierunku celu, jakim jest stawianie klienta na pierwszym miejscu, dzięki wysokiej jakości usługom mającym na celu zwiększenie komfortu i jakości życia” – mówi Alexandru Oprea, Country Manager REHAU România.

Najnowsze inwestycje stanowią optymalną podstawę do dalszego zaspokajania popytu na produkty REHAU Window Solutions, który od lat silnie rośnie w całej Europie Środkowej.  REHAU Window Solutions będzie nadal konsekwentnie realizować swoje motto „Create Difference – Grow Business” i pozostanie silnym i innowacyjnym partnerem dla profesjonalistów z branży okiennej na wielu rozwijających się rynkach.

ŹRÓDŁO: REHAU


Przeczytaj również:

Recykling w służbie energooszczędnego budownictwa

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z webinaru przygotowanego w ramach organizowanej przez Związek POiD, kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ-BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”. Paweł Orleański – Ambasador kampanii i …

BUDMA dla fachowców – strefy pełne możliwości

Od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają  się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024. Jest to już 32. edycja największego i …