Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Regatta Business Poland 2022 z udziałem NOVET

W dniach od 4 do 9 września na wodach Adriatyku odbędzie się kolejna edycja regat branży budowlanej Regatta Business Poland 2022 z udziałem NOVET.

Trasa regat prowadzi naokoło niewielkich wysp położonych w archipelagu Kornati oraz wzdłuż malowniczych wybrzeży Dalmacji. Otwarcie zawodów nastąpi w Marinie Zut, a zmagania zakończy wyścig z metą w niewielkim porcie na wyspie Zlarin. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Żeglarski.

W Regatta Business Poland biorą udział 32 załogi, które rywalizują ze sobą w trzech klasach: Klasie A (Profi), Klasie B i Klasie C. Dowodzona przez skippera Przemysława Kaczmarka załoga NOVET wystartuje w klasie A (Profi) na jachcie typu First 35. W klasie B załogi zaprezentują swoje umiejętności na jednostkach Bavaria 46, a w klasie C na jachtach More 55 White. Nad prawidłowym przebiegiem regat czuwać będzie doświadczona ekipa sędziowska.

Wymagająca trasa w połączeniu z ambitnymi załogami, gwarantuje wielkie sportowe emocje oraz wysoki poziom rywalizacji. Formuła regat sprawia, że stanowią one nie tylko znakomitą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności na pełnym morzu, ale umożliwiają także integrację załóg oraz pozwalają uczestnikom na podzielenie się zdobytymi doświadczeniami. Regaty zapewniają także promocję polskich marek budowlanych oraz mają wpływ na zwiększenie rozpoznawalności rodzimych firm na europejskich rynkach.

Regatta Business Poland to wydarzenie odbywające się cyklicznie od kilku lat. Z każdym rokiem regaty zyskują popularność i dołączają do nich kolejne załogi. W tej edycji oprócz NOVET, swoich reprezentantów zgłosiły również takie firmy jak między innymi Deceuninck, Hensfort, Hörmann, Krono-Plast, Novoferm, Porta i PSB Budex.

Wszystkim załogom życzymy słonecznej pogody, pomyślnych wiatrów i stopy wody pod kilem!

 

ŹRÓDŁO: NOVET


Przeczytaj również:

Nowa firma członkowska POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu firmy RENOLIT Polska Sp. z o.o. w poczet firm członkowskich POiD. Firma RENOLIT to wiodący producent wysokiej jakości folii i produktów z tworzyw sztucznych, znany…

Dr. inż. Szymon Firląg w gronie jurorów POiD Building Awards 2021

W gronie jurorów konkursu #POiDBuildingAwards2021 nie mogło zabraknąć ekspertów z dziedziny budownictwa energooszczędnego. Zaproszenie do tej roli przyjął Dr. inż. Szymon Firląg. Adiunkt na…

Związek Polskie Okna i Drzwi partnerem platformy Buy Poland

Związek POiD objął patronatem platformę promocji potencjału eksportowego polskiej gospodarki Buy Poland (www.buypoland.pl),zainicjowaną przez Grupę MTP, organizatora Targów BUDMA oraz Windoor-tech….