Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Regatta Bulid Cup 2019 – czas stawiać żagle!

Śródziemnomorski klimat, przepiękne widoki i to, co najważniejsze, żeglowanie po Adriatyku to niewątpliwe uroki Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. Już od kilkunastu lat pasjonaci żagli związani z branżą budowlaną spotkają się na tym wyjątkowym wydarzeniu, które jest okazją nie tylko dla wytrawnych żeglarzy do „branżowej” integracji. Samo przewodnie hasło tegorocznych regat SPORT, ŚPIEW, ROCK’N’ROLL wieszczy, że podczas imprezy można oczekiwać więcej aktywności, dużo pozytywnych emocji i dobrej zabawy.  

Jak co roku Regatta Build Cup, odbywa się w wyjątkowym anturażu. Chorwacja to bliska nam kultura i mieszkańcy o pokrewnej, słowiańskiej duszy. To także starożytna architektura, śródziemnomorski klimat i wspaniała kuchnia, a to tylko wybrane zalety północnej Dalmacji, która w tym roku ugości uczestników regat.

Regatta Build Cup to największe zawody żeglarskie, odbywające się poza granicami Polski. To unikatowa okazja, aby rozwijać swoje umiejętności żeglarskie, sposobność do odkrywania „nowego”, a na pewno doskonała okoliczność do przeżycia niezapomnianych chwil.

SONY DSC

Organizatorem regat jest firma FAKRO oraz Zee Sailing Team. Partnerami regat są firmy PORTA, AIB oraz BUDMA. Patronami branżowymi są organizacje Związek POID oraz Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

Gorąco zapraszamy do kibicowania oraz śledzenia zmagań firm i załóg budowlanych startujących w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim, które odbędą się już wkrótce, bo w dniach 31 sierpnia – 7 września 2019 roku.

SONY DSC

Szczegółowe informacje oraz bieżące relacje można obserwować na FB oraz stronie regat: www.regaty.fakro.pl

Trasa regat: https://regaty.fakro.pl/trasa-regat/

A więc cała naprzód!


Przeczytaj również:

Rośnie jakość wyrobów budowlanych

Jak podaje Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, zmniejsza się ilość nakazu działań naprawczych, względem kontrolowanych wyrobów budowlanych. Branża budowlana to z pewnością jedna z najważniejszych sił…

Relacja z debaty „Bariery rozwoju budownictwa w świetle nowych przepisów budowlanych”.

Lektura obowiązkowa!!Już dzisiaj na łamach Rzeczpospolita relacja z debaty „Bariery rozwoju budownictwa w świetle nowych przepisów budowlanych”. Omawiano w jej czasie kwestie związane z propozycjam…

Ciepły garaż, ciepły dom – jak wybrać bramę garażową?

Polacy cenią sobie wygodę, dlatego wybierają najczęściej projekty domów z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Tego typu pomieszczenia są zazwyczaj zintegrowane z pozostałą częścią naszego domu, a w…