Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Razem po międzynarodowe sukcesy! FAKRO oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski

FAKRO, światowy potentat na rynku okien dachowych, przedłużył o cztery lata umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Ta sportowa współpraca trwa z federacją nieprzerwanie od 18 lat. W ramach nowego, obowiązującego do sierpnia 2026 roku kontraktu, polska firma uzyskała tytuł Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski.

– Długoletnia współpraca przynosi obydwu stronom wiele korzyści. Jestem bardzo zadowolony, że wiodący w swojej branży, sprawdzony partner będzie z nami przez kolejne cztery lata. Łączą nas wspólne wartości i ambicje, sięgające międzynarodowych sukcesów – mówi prezes PZPN Cezary Kulesza.

Grupa FAKRO wspiera PZPN i naszą kadrę narodową od 2004 roku. Nowa umowa z naszym sprawdzonym, najstarszym partnerem dotyczy Reprezentacji A oraz kadry U-21.

– Dla federacji to powód do dumy, bo FAKRO jest przedsiębiorstwem rodzinnym, prężnie działającym na rynku globalnym. Mamy za sobą wieloletnią, owocną współpracę, a teraz robimy wspólnie kolejny krok do przodu. To pokazuje, że długofalowa kooperacja z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest dla sponsorów bardzo cenna – dodaje Łukasz Wachowski, Sekretarz Generalny PZPN.

FAKRO jest firmą globalną. W skład Grupy wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.  Produkty marki FAKRO są sprzedawane w ponad 50-ciu państwach na całym świecie.

– Przedłużenie umowy z FAKRO to umocnienie wypełnionej przez nas niedawno piramidy sponsorskiej. Jestem przekonany, że ta kooperacja będzie niezwykle korzystna dla obydwu stron. Reprezentacja Polski wzbudza zainteresowanie milionów widzów, a produkty FAKRO docierają do milionów zadowolonych klientów. Dostrzegamy wiele synergii pomiędzy obydwoma podmiotami, które zamierzamy wspólnie wykorzystywać – tłumaczy Grzegorz Stańczuk, dyrektor Marketingu i Sponsoringu PZPN.

– Połączenie biznesu ze sportem jest ważne dla naszej firmy. FAKRO i polskie firmy, podobnie jak nasza drużyna, rywalizują na globalnym rynku. Jeżeli nasza reprezentacja wygrywa to wszyscy mamy satysfakcję, natomiast jeżeli wygrywają polskie firmy na globalnym rynku, to oprócz satysfakcji rośnie również nasza zamożność – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

– Od 18 lat stawiamy na dumę narodową rangi mistrzowskiej i nieprzerwanie jesteśmy partnerem i sponsorem polskiej kadry piłkarskiej. W FAKRO budujemy długofalowe relacje, a przeżywanie piłkarskich emocji razem tworzy więź, tak ważną w biznesie – pointuje Paweł Dziekoński, wiceprezes FAKRO.

Nowa, odświeżona formuła współpracy z PZPN stworzy Grupie FAKRO dodatkowe możliwości związane z działaniami promocyjnymi, podejmowanymi przez najbliższe lata.

ŹRODŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Wymiana okien – jakie daje korzyści?

Każdy z nas choć raz przyglądał się rysunkom dzieci, które przedstawiają domy. Wyglądają one podobnie – namalowany budynek składa się zazwyczaj z prostokąta, czyli fasady i trójkąta – dachu. Zawsze…

Sprawozdanie z Posiedzenia Komitetu ds. Certyfikacji

Dnia 25.06.2020 roku, odbyło się Posiedzenie Komitetu ds. Certyfikacji.  Było to drugie posiedzenie Komitetu kadencji 2019-2024, które tym razem, ze względu na panującą w Polsce epidemię COVID-19, …

Altom Fabryka Okien Sp. z o.o nową firmą członkowską POiD

Miło nam poinformować, że do Związku Polskie Okna i Drzwi wstąpiła firma Altom  Fabryka Okien Sp.z.o.o. Powstała ona w 1990 roku. Ponad 30 lat doświadczania, wyspecjalizowani pracownicy, nowoczesny…