Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Przygotuj się na tegoroczny Black Week z KRISPOL

Jeżeli jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do swojego nowego domu lub zdecydowałeś się na termomodernizację budynku, w którym mieszkasz od lat, z pewnością szukasz wysokiej jakości stolarki otworowej. Bez wątpienia, zależy Ci również na optymalizacji kosztów budowy –  wybierając produkty marki KRISPOL zaoszczędzisz i zyskasz spokój na wiele lat.

Wielkimi krokami zbliża się wielka, listopadowa akcja promocyjna, na którą wszyscy czekają. W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego planujemy dla Ciebie coś specjalnego. Chcemy, abyś razem z nami spełnił  swoje marzenia związane z budową lub remontem domu, dlatego u nas będzie to nie tylko czarny piątek, ale cały czarny tydzień.

Przygotuj się na tegoroczny Black Week w trzech prostych krokach:

KROK 1: Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME lub punkt sprzedaży. Powiedz, czego oczekujesz, przetestuj produkty, wybierz dekory i kolory. Doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i pomogą w podjęciu decyzji. Jeżeli szukasz inspiracji, zapraszamy Cię na nasze social media – PinterestFacebookInstagramYouTube oraz TikTok.

KROK 2: Pomiar na inwestycji to ważny element, dzięki któremu masz możliwość skonfrontowania swoich oczekiwań z budowlaną rzeczywistością. Pamiętaj, że w sytuacji, w której realizacja tego kroku nie będzie możliwa, Doradca może przygotować wstępną ofertę w Salonie na podstawie pozyskanych od Ciebie informacji.

KROK 3: Określenie Twoich potrzeb zakupowych oraz pobrane pomiary pozwolą Doradcy przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na zakup stolarki. To czas na podjęcie ostatecznej decyzji i sfinalizowanie zamówienia. Podpisz umowę z gwarancją największych oszczędności w tym roku.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

BUDMA uroczyście otwarta.

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Targom, które potrwają do piątku, 2 lutego, będą towarzyszyć liczne wydarzenia branżowe. To największa Budma od dziesięciu lat….

Agencja The Imagine zajmie się obsługą PR Związku POiD

W maju 2019 roku Związek POiD nawiązał współpracę z agencją marketingową The Imagine. Do zadań agencji będzie należało m.inn. doradztwo w obszarze komunikacji, administracja strony internetowej www…

Zapraszamy na webinar o recyklingu w budownictwie!

W poniedziałek, 20 czerwca br. o godz. 16:00, w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ-BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”, odbędzie się webinar: „Recykling w służbie energooszczędnego budownictwa dla przyszłych pokoleń”…