Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Przygotuj się na tegoroczny Black Week z KRISPOL

Jeżeli jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do swojego nowego domu lub zdecydowałeś się na termomodernizację budynku, w którym mieszkasz od lat, z pewnością szukasz wysokiej jakości stolarki otworowej. Bez wątpienia, zależy Ci również na optymalizacji kosztów budowy –  wybierając produkty marki KRISPOL zaoszczędzisz i zyskasz spokój na wiele lat.

Wielkimi krokami zbliża się wielka, listopadowa akcja promocyjna, na którą wszyscy czekają. W KRISPOL #wspieramybudowy, dlatego planujemy dla Ciebie coś specjalnego. Chcemy, abyś razem z nami spełnił  swoje marzenia związane z budową lub remontem domu, dlatego u nas będzie to nie tylko czarny piątek, ale cały czarny tydzień.

Przygotuj się na tegoroczny Black Week w trzech prostych krokach:

KROK 1: Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME lub punkt sprzedaży. Powiedz, czego oczekujesz, przetestuj produkty, wybierz dekory i kolory. Doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i pomogą w podjęciu decyzji. Jeżeli szukasz inspiracji, zapraszamy Cię na nasze social media – PinterestFacebookInstagramYouTube oraz TikTok.

KROK 2: Pomiar na inwestycji to ważny element, dzięki któremu masz możliwość skonfrontowania swoich oczekiwań z budowlaną rzeczywistością. Pamiętaj, że w sytuacji, w której realizacja tego kroku nie będzie możliwa, Doradca może przygotować wstępną ofertę w Salonie na podstawie pozyskanych od Ciebie informacji.

KROK 3: Określenie Twoich potrzeb zakupowych oraz pobrane pomiary pozwolą Doradcy przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na zakup stolarki. To czas na podjęcie ostatecznej decyzji i sfinalizowanie zamówienia. Podpisz umowę z gwarancją największych oszczędności w tym roku.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Pierwsze szkolenie dla nauczycieli szkół zawodowych

W dniach 26-27 września odbyło się pierwsze z cyklu szkolenie dla kadry nauczycieli, w ramach projektu wdrażania do szkół zawodu „montera stolarki”. Zgodnie z harmonogramem uczestnicy poznawali „Po…

Kolejne szkolenia w ramach grupy „Porozmawiajmy o DOBRY MONTAŻU”

Kolejne firma członkowska POiD angażuje się w działania grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”, która funkcjonuje jako jedna z inicjatyw kampanii „DOBRY MONTAŻ”, organizowanej przez Związek POiD. …

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Cieszymy się , że możemy powitać firmę ODYLION Sp. z o.o. Sp.k, jako nowego członka Związku Polskie Okna i Drzwi. Firma Odylion zajmuje się optymalizacją i obsługą procesów recyklingu dla producent…