Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Przed Tobą ważna decyzja w związku z kredytem 2%? KRISPOL Ci ją ułatwi!

Planując budowę lub wykończenie domu, dobrze jest wybrać sprawdzone rozwiązania, które będą nam służyć przez lata. Tylko teraz decydując się na okna lub drzwi tarasowe KRISPOL, zyskujesz podwójnie!

Od 3 lipca w bankach dostępna jest oferta kredytu na preferencyjnych warunkach. Bezpieczny Kredyt 2% umożliwia wielu osobom, w tym młodym, zakup pierwszego mieszkania lub domu. Do tej pory, przy rosnących cenach nieruchomości i drożejących kredytach, było to często trudne lub niemożliwe do zrealizowania.

Bezpieczny Kredyt 2 % pozawala na realizację marzeń o własnej nieruchomości. Finansowanie dotyczy zarówno nowych, jak i używanych mieszkań i domów, a pieniądze można wykorzystać na zakup lub też na ich wykończenie. Jedna osoba może uzyskać maksymalnie 500 tys. kredytu. Limit 600 tys. istnieje w przypadku małżeństw lub rodziców, którzy mają co najmniej jedno wspólne dziecko.

Środki pozyskane z kredytu należy dobrze wykorzystać, jeżeli chcemy, aby stały się one inwestycją na całe życie. Wysokiej jakości produkty o solidnych parametrach to gwarancja spokoju na wiele lat i rozsądnie wydane pieniądze.

Chcesz zyskać więcej?

Od 17 lipca 2023 roku skorzystaj z okazji i zamów okna i drzwi tarasowe w bardzo atrakcyjnej ofercie.

Rabat 25% na wszystkie okna i drzwi tarasowe

Wybierz swój model spośród szerokiej oferty drzwi tarasowych i okien marki KRISPOL i odbierz rabat w wysokości 25%.

Modele okien objęte promocją: FEN 78; FEN 82; FEN 82B; FEN 92; FEN 86A
Modele drzwi tarasowych objęte promocją: FEN 82 HST; FEN 86A HST

3 szyba gratis w wybranych modelach

Zdecyduj się na jeden z topowych modeli drzwi tarasowych i okien PVC marki KRISPOL: FEN 82, FEN 92 oraz okien aluminiowych FEN 86A. Miksuj różne rozwiązania i postaw na sprawdzonego producenta z Gwarancją spokoju.

Sprawdź kolekcję okien PVC →
Sprawdź kolekcję okien aluminiowych →

Oferta obowiązuje do 17.07.2023 r. do 14.08.2023 r. oraz dotyczy wyrobów personalizowanych, wykonywanych na wymiar. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Nowy termin webinarium na temat programu „Czyste Powietrze”

Jak wypełnić wniosek o dofinansowanie w programie „Czyste Powietrze”? Unikalnej wiedzy na ten temat dostarczy webinarium zorganizowane przez Związek POiD we współpracy z WFOŚiGW w Olsztynie, które …

Podsumowanie pierwszego Kongresu Odbudowy Ukrainy Common Future

Rola polskich przedsiębiorców w odbudowie Ukrainy oraz znaczenie współpracy polsko-ukraińskiej były głównymi tematami pierwszego Kongresu Obudowy Ukrainy Common Future. Spotkanie, w którym uczestni…

Ruszają szkolenia online dla uczniów w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”

Już w październiku uczniowie szkół branżowych, w których kształci się młodzież do wykonywania zawodu montera stolarki budowlanej, będą mieli szansę szkolić się pod okiem ekspertów z tej branży. W r…