Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Przed Tobą ważna decyzja w związku z kredytem 2%? KRISPOL Ci ją ułatwi!

Planując budowę lub wykończenie domu, dobrze jest wybrać sprawdzone rozwiązania, które będą nam służyć przez lata. Tylko teraz decydując się na okna i drzwi zewnętrzne KRISPOL, zyskujesz więcej niż 2%!

Od początku lipca w bankach dostępna jest oferta kredytu na preferencyjnych warunkach. Bezpieczny Kredyt 2% umożliwia wielu osobom, w tym młodym, zakup pierwszego mieszkania lub domu. Do tej pory, przy rosnących cenach nieruchomości i drożejących kredytach, było to często trudne lub niemożliwe do zrealizowania.

Bezpieczny Kredyt 2% pozawala na realizację marzeń o własnej nieruchomości. Finansowanie dotyczy zarówno nowych, jak i używanych mieszkań i domów, a pieniądze można wykorzystać na zakup lub też na ich wykończenie. Jedna osoba może uzyskać maksymalnie 500 tys. kredytu. Limit 600 tys. istnieje w przypadku małżeństw lub rodziców, którzy mają co najmniej jedno wspólne dziecko.

Środki pozyskane z kredytu należy dobrze wykorzystać, jeżeli chcemy, aby stały się one inwestycją na całe życie. Wysokiej jakości produkty o solidnych parametrach to gwarancja spokoju na wiele lat i rozsądnie wydane pieniądze.

Chcesz zyskać więcej niż 2%?

Do 14 sierpnia 2023 roku skorzystaj z okazji i zamów okna i drzwi zewnętrzne w bardzo atrakcyjnej ofercie.

Rabat 25% na okna i drzwi tarasowe

Wybierz swój model spośród szerokiej oferty drzwi tarasowych i okien marki KRISPOL i odbierz rabat w wysokości 25%.

Modele okien objęte promocją: FEN 78; FEN 82; FEN 82B; FEN 92; FEN 86A
Modele drzwi tarasowych objęte promocją: FEN 82 HST; FEN 86A HST

3 szyba gratis w wybranych modelach

Zdecyduj się na jeden z topowych modeli drzwi tarasowych i okien marki KRISPOL: FEN 82, FEN 92 oraz okien aluminiowych FEN 86A. Miksuj różne rozwiązania i postaw na sprawdzonego producenta z Gwarancją spokoju.

Sprawdź kolekcję okien PVC →
Sprawdź kolekcję okien aluminiowych →

Finał promocji

Na ostatni tydzień promocji uruchamiany dwie dodatkowe oferty specjalne na drzwi zewnętrzne SOLANO 90 oraz drzwi tarasowe FEN SLIDE design.

Kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO 90 to 24 unikalnych modeli – od klasycznych do bardzo nowoczesnych rozwiązań. Wytrzymały i ciepły system profili aluminiowych, solidne wypełnienia oraz szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że drzwi zadawalają nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Wybierz swój model spośród szerokiej oferty drzwi zewnętrznych SOLANO 90 marki KRISPOL i odbierz rabat w wysokości 25%.

Sprawdź kolekcję drzwi zewnętrznych SOLANO 90 →

Jeżeli szukasz drzwi tarasowych, które łączą najlepsze cechy systemów PSK i HST to FEN SLIDE design będzie doskonałym rozwiązaniem. Tylko w ostatnim tygodniu promocji otrzymasz go z  rabatem 25% oraz w ofercie trzecia szyba gratis.

Sprawdź kolekcję drzwi tarasowych →

Oferta obowiązuje do 7.08.2023 r. do 14.08.2023 r. oraz dotyczy wyrobów personalizowanych, wykonywanych na wymiar. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna jest w salonach sprzedaży KRISHOME.

 

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Wymiana okien ze szczelnym montażem

Wymiana starych okien to ważny element termomodernizacji i skuteczny sposób na ciepły dom, oszczędność cennej energii i czyste powietrze. Żeby nowe okno dobrze spełniało swoją funkcję, musi być zam…

Związek POiD zaprasza na targi BUDMA

Od trzech dekad Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA wyznaczają czas rozpoczęcia sezonu budowlanego. Wielkimi krokami zbliża się ich jubileuszowa  30 edycja. W Poznaniu nie może za…

Co czeka branżę stolarki budowlanej w 2020 roku? Szanse i zagrożenia.

Branża stolarki wciąż silna. Tak podają badania realizowane przez ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku na zlecenie Związku Polskie Okna i Drzwi. W dużej mierze przyczynia się do tego ciągły wzrost eksp…