Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Promocja na okna i drzwi Vetrex

Wysokiej jakości, energooszczędne produkty Vetrex można teraz kupić z rabatem do 15%. Promocją objęte zostały drzwi zewnętrzne i naświetla do drzwi, okna fasadowe oraz przesuwne drzwi tarasowe. Oferta specjalna obowiązuje do 22 lutego br.

 Zniżkę do 15% można uzyskać przy zakupie drzwi zewnętrznych Premium i naświetli do drzwi, a także drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 oraz modeli przesuwnych Patio w systemie LUM’UP i V82.

Osoby poszukujące okien fasadowych mają do wyboru modele LUM’UP i V82 z rabatem do 15% lub z ukrytymi zawiasami bez dodatkowych opłat.

Chcemy dać klientom możliwość kompleksowego wyposażenia domu lub mieszkania w stolarkę okienno-drzwiową, dlatego w ramach promocji oferujemy różnorodne rozwiązania. Posiadamy kolekcję drzwi zewnętrznych obejmującą kilkadziesiąt modeli. Nasze okna fasadowe i drzwi tarasowe pozwalają na tworzenie przeszkleń o rozmaitych rozmiarach i kształtach – zarówno standardowych, jak również wielkogabarytowych oraz o nietypowej formie. Szeroka gama produktów i opcji wykończenia ułatwi wybór rozwiązań dopasowanych do potrzeb inwestorów – mówi Marta Leszczyńska, Marketing Manager Vetrex.

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex. Fot. Vetrex

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex cechują się doskonałymi parametrami technicznymi i atrakcyjną stylistyką. Modele pełne mają współczynnik przenikania ciepła Ud o wartości 0,76 W/(m²·K), a przeszklone – 0,84 W/(m²·K). Odporność na obciążenie wiatrem osiąga klasę C5. W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, w standardowym wyposażeniu drzwi zastosowano dodatkowe zabezpieczenia antywyważeniowe, zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem oraz cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. W modelach z przeszkleniami, po zewnętrznej stronie pakietu szybowego umieszczona została szyba klasy P4. Kolekcja obejmuje 31 modeli wchodzących w skład sześciu linii. Drzwi Premium dostępne są w wersji z przeszkleniami i naświetlami, z oryginalnymi dekorami oraz w rozmaitych kolorach – zarówno stonowanych, jak i bardziej wyrazistych.

Dostępne w promocji okna Vetrex zapewniają wysoką termoizolacyjność i szczelność. Przy wyposażeniu w pakiet 3-szybowy i ciepłe ramki dystansowe, model LUM’UP ma Uw na poziomie 0,8 W/(m²·K), a w przypadku V82 współczynnik przenikania ciepła osiąga 0,77 W/(m²·K). Potrójny układ uszczelek gwarantuje szczelność w najwyższej, czwartej klasie.

Okna i dzrwi tarasowe Vetrex. Fot. Vetrex

Okna LUM’UP dodatkowo lepiej doświetlają wnętrza. Dzięki zastosowaniu węższych profili i większej powierzchni szyb, do pomieszczeń wpada nawet do 27% więcej naturalnego światła niż przy standardowych modelach. Wyróżnikiem tej linii jest również minimalistyczny design. Profile i listwy przyszybowe mają wyraźnie zarysowane krawędzie, a klamka o prostokątnym kształcie została umieszczona symetrycznie na ruchomym słupku. Oba modele mogą zostać wyposażone w ukryte zawiasy, które poprawiają estetykę i gwarantują lepszą szczelność.

Inwestorzy zainteresowani dużymi przeszkleniami mają do dyspozycji różne rodzaje systemów przesuwnych. Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 mogą zostać wykonane w wymiarach sięgających do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości. Obok efektownego wyglądu zapewniają one komfort użytkowania. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, skrzydła poruszają się płynnie i lekko, a funkcja wentylacji pozwala na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń przy zamkniętych drzwiach. W standardowym wyposażeniu modelu Vetrex Slide 82 znajduje się również niski próg z nakładką „bez barier”. Systemy podnoszono-przesuwne w wersji z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramkami dystansowymi mają współczynnik Uw o wartości 0,79 W/(m²·K). W ofercie specjalnej można również kupić drzwi odstawno-przesuwne Patio Air Vetrex i uchylno-przesuwne Patio Automatic Vetrex, których maksymalne wymiary wynoszą do 3 m szerokości i 2,5 m wysokości. Oba systemy wyposażono w specjalne hamulce zapewniające łagodne domykanie.

Więcej informacji na temat produktów objętych promocją i warunków oferty specjalnej można uzyskać w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży Vetrex oraz na stronie internetowej www.vetrex.eu/promocje.

ŹRÓDŁO: Vetrex


Przeczytaj również:

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju Patronem Honorowym „DOBREGO MONTAŻU”

Mamy zaszczyt poinformować, że Patronat Honorowy nad bieżącą edycją kampanii „DOBRY MONTAŻ” objęło Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Patronat Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju to wyróżnienie podkr…

Ulga termomodernizacyjna – trwają prace legislacyjne.

Ministerstwo Finansów opracowało projekt ustawy, w którym proponowane są regulacje dotyczące tzw. ulgi termomodernizacyjnej. To dobra wiadomość dla całej rodzimej branży stolarki budowlanej – wpro…

Związek Polskie Okna i Drzwi podsumowuje rok 2019

Podsumowanie roku 2019, bariery polskich producentów na rynkach eksportowych i wybory uzupełniające do Zarządu Polskie Okna i Drzwi, to niektóre z tematów ostatniego w tym roku posiedzenia Rady POi…