Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Promocja na okna i drzwi Vetrex

Dla osób, które budują nowe domy lub planują wymianę stolarki okienno-drzwiowej w już istniejących budynkach, Vetrex przygotował specjalną ofertę. Wysokiej jakości okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne z segmentu premium dostępne są z rabatem. Promocja potrwa do 5 kwietnia br.

W ramach promocji okna i drzwi tarasowe Vetrex można kupić ze zniżką do 15%. Akcją specjalną objęte zostały okna LUM’UP, V82, V82 ProSafe, V74, V70 oraz systemy przesuwne, m.in. vetrexMotion, vetrexMotion max, vetrex AluSlide i SLIDE’UP. Ponadto w przypadku modeli LUM’UP, V82 i V74 istnieje możliwość skorzystania z upustu do 15% lub wybrania opcji z ukrytymi zawiasami bez dopłat.

Dla osób, które zamówią przynajmniej osiem sztuk stolarki okiennej, przewidziano również do 50% upustu na drzwi zewnętrzne Premium 70 oraz na naświetla do drzwi.

„Wiosna to czas, gdy wielu inwestorów zamawia stolarkę okienno-drzwiową. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom uruchomiliśmy akcję promocyjną. Objęliśmy nią zarówno okna i drzwi tarasowe, jak również drzwi zewnętrzne. Dzięki temu klienci mają możliwość zakupu kompletu stolarki do domów nowo budowanych lub na wymianę. Nasze produkty cechują się wysokimi parametrami technicznymi. Nie tylko spełniają, ale nawet przewyższają aktualne wymagania w zakresie izolacyjności termicznej. Kwalifikują się one do dofinansowania w ramach programu „Czyste powietrze” i do ulgi termomodernizacyjnej. Nasza firma oferuje także jedną z najdłuższych na rynku gwarancji” – mówi Piotr Ząbkiewicz, Dyrektor Handlowy Vetrex.

Okna Vetrex V82. Fot. Vetrex

W ofercie Vetrex dostępne są okna o rozmaitej stylistyce i różnej głębokości zabudowy. Ułatwia to dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb inwestorów. Dla zapewnienia wysokiej izolacyjności cieplnej stosowane są pakiety 3-szybowe z ciepłymi ramkami dystansowymi oraz wypełnieniem przestrzeni międzyszybowej argonem. Zależnie od modelu, współczynnik Uw dla okna referencyjnego (o wymiarach 1230 x 1480 mm) jest na poziomie 0,77-0,90 W/(m²·K). Model LUM’UP ma ponadto węższe profile i większą powierzchnię szyb, co przekłada się na lepsze doświetlenie pomieszczeń światłem naturalnym.

Okna mogą również zostać wyposażone w ukryte zawiasy. Podnosi to zarówno walory estetyczne, jak i użytkowe. Tego typu zawiasy są bardziej wytrzymałe – ich nośność wynosi 150 kg. Jest to szczególnie przydatne w przypadku skrzydeł o większych rozmiarach oraz przy zastosowaniu pakietów szybowych o podwyższonej wadze, np. energooszczędnych, bezpiecznych lub dźwiękochłonnych.

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne vetrexMotion. Fot. Vetrex

Systemy przesuwne Vetrex doskonale sprawdzają się przy tworzeniu tak popularnych obecnie wielkoformatowych drzwi tarasowych. W przypadku modeli podnoszono-przesuwnych z PVC – vetrexMotion i vetrexMotion max szerokość konstrukcji może dochodzić do 6,5 m, a wysokość do 2,7 m. Maksymalne wymiary systemu vetrex AluSlide na profilach aluminiowych to 6,5 m x 3 m. Drzwi przesuwne Vetrex SLIDE’UP mogą mieć natomiast do 4 m x 2,5 m. Wszystkie systemy obok atrakcyjnego wyglądu zapewniają wysoką izolacyjność termiczną. W wersji z pakietami 3-szybowymi z ciepłymi ramkami dystansowymi osiągają, zależnie od modelu, współczynnik Uw o wartości 0,70-0,77 W/(m²·K).

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex. Fot. Vetrex

Kolekcja drzwi Premium Vetrex obejmuje ponad 30 modeli. Wyróżniają się one doskonałymi parametrami technicznymi i atrakcyjnym designem. Współczynnik Ud wynosi 0,76-1,0 W/(m²·K), w zależności od modelu, głębokości zabudowy i wymiaru drzwi. Z kolei klasa odporności na obciążenie wiatrem to C5. Skrzydło drzwi pokryte jest płaszczem stalowym, ramiak wykonany został z tworzywa sztucznego, a wypełnienie stanowi piana termoizolacyjna. W aluminiowych ościeżnicach i progu zastosowano przekładki termiczne. Klienci mogą wybrać drzwi ze skrzydłem gładkim lub ozdobionym oryginalnymi elementami dekoracyjnymi, np. przetłoczeniami, aplikacjami ze stali szlachetnej lub przeszkleniami. Dodatkowo można zamontować naświetla boczne i górne.

 

Więcej informacji na temat prowadzonej akcji promocyjnej można uzyskać w Salonach Sprzedaży Vetrex oraz na stronie internetowej https://vetrex.eu/lp/promocjamarzec/

ŹRÓDŁO: Vetrex


Przeczytaj również:

Ciepły i przytulny dom z energooszczędnymi drzwiami

Gdy myślimy o ciepłym domu, mamy przed oczami przytulne wnętrze, pozwalające na komfortowy wypoczynek. Domowy klimat tworzymy przede wszystkim my sami, ale żeby była to przestrzeń, do której chcemy…

Spotkanie Rady Związku POiD, 25.09.2019

W środę 25 września odbyło się kolejne spotkanie Rady Związku POiD. Uczestnicy podsumowali inicjatywy i realizowane projekty. Wyciągamy wnioski by jeszcze lepiej działać dla branży.

Meesenburg Polska Sp. z o.o. nową firmą członkowską POiD

Meesenburg, to firma z długą i bogatą historią sięgającą 1758 roku kiedy to została założona we Flensburgu, Niemczech. W ciągu ponad 250 lat działalności, Meesenburg przekształciło się w globalnego…