Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Dobry Montaż

Edukacji w kwestii popranwego montażu

Dobry montaż to kampania społeczna organizowana przez Związek POiD. Prowadzona jest od 2014 roku, przy wsparciu czołowych firm z branży stolarki budowlanej w Polsce. Inicjatywa cały czas się rozwija, zyskując nowe aktywności.

Kampania DOBRY MONTAŻ, to wielowątkowa strategia zmiany postrzegania przez polskie społeczeństwo kwestii dobrego montażu i wynikających z niego korzyści.

Nazwa kampanii zawiera w sobie najważniejszą potrzebę inwestorów, którzy oczekują dobrego montażu. Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt i wie o tym każdy kto postawił na profesjonalne usługi.

Brak wiedzy o produkcie, błędy montażowe czy niska jakość akcesoriów montażowych, ma wpływ na utratę właściwości produktu, a przede wszystkim na wzrost kosztów ich eksploatacji.

Ostatecznie klienci tracą pieniądze, a producenci i firmy montujące wyroby stolarki, tracą zaufanie swoich klientów. I tu koło się zamyka, dlatego inwestycja w wysokiej jakości produkt ma sens tylko wtedy, kiedy zadbamy o jego właściwy montaż.

Edukacja branżowa to kluczowy element strategii Związku POiD, a DOBRY MONTAŻ to istotny projekt społeczny, ważny dla całej branży budowlanej.

Jednym z głównych założeń jest edukacja ekip montażowych w kwestii poprawnego montażu stolarki oraz wsparcie przyszłego rynku usług montażowych. To także edukacja klientów detalicznych, którzy inwestując w wysokiej jakości produkty nie powinni ponosić dodatkowych kosztów wynikających z ich niewłaściwej instalacji.