Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Produkty WIŚNIOWSKI wyróżnione statuetkami Top Builder 2023

Już 5. raz w historii produkty WIŚNIOWSKI otrzymały prestiżowe wyróżnienia Top Builder, potwierdzając tym samym swoją jakość i innowacyjność. Gala Top Builder 2023 była okazją do uhonorowania najlepszych firm działających na polskim rynku budowlanym.

Top Builder to renomowany tytuł oraz rekomendacja przyznawana inwestorom, deweloperom, wykonawcom, producentom i architektom, wyróżniająca produkty, inwestycje i usługi. W tegorocznej XV edycji konkursu przyznano łącznie 47 statuetek, 3 z nich powędrowały do firmy WIŚNIOWSKI.

Brama MakroPro 2.0 ELH wyróżniona w kategorii INNOWACJA

Skrzydło bramy garażowej MakroPro 2.0 ELH można wypełnić dowolnym materiałem elewacyjnym, co pozwala na jej dyskretną integrację z fasadą budynku. Ta innowacyjna konstrukcja otwiera nowe możliwości dla architektów i inwestorów, którzy cenią oryginalność. Brama MakroPro 2.0 ELH, oprócz tytułu Top Builder 2023, ma już na swoim koncie światowej klasy wyróżnienie w obszarze designu – statuetkę Archiproducts Design Awards 2022.

MultiBox z tytułem TopBuilder 2023 NOWOŚĆ NA RYNKU

MultiBox to multifunkcjonalny słup ogrodzeniowy z bezpiecznym miejscem na przesyłki. Nowatorski produkt jest odpowiedzią na rosnące trendy w branży e-commerce. Dzięki MultiBox odbiór paczek nie wymaga obecności domowników. Skrytkę na przesyłki można otworzyć zdalnie z pomocą jednorazowego kodu lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Drzwi CREO jako PRODUKT REKOMENDOWANY DLA BRANŻY

Drzwi CREO oferują niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Klienci mogą wybierać spośród gotowych wzorów lub stworzyć swój własny, unikalny projekt drzwi. CREO wyróżnia najwyższa, trzecia klasa odporności na odkształcenia, energooszczędność i bezpieczeństwo. Drzwi w wersji smart i systemach bezkluczowych są definicją funkcjonalności.

Rynkowe działania WIŚNIOWSKI wyróżnia kreatywność, zaangażowanie oraz doskonałe wyczucie zmieniających się trendów. Firma nie ustaje w rozwoju oferty odpowiadającej na oczekiwania klientów, kształtując przyszłość branży budowlanej.

ŹRODŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Czy warto wybrać zestaw stolarki od jednego producenta

W obecnych czasach dla wielu osób dom stał się centrum wszechświata – zarówno prywatnego, jak i zawodowego. We własnym M spędzamy już nie tylko wieczory, noce i poranki… Dziś standardem jest bowiem…

Dobry produkt tylko z „DOBRYM MONTAŻEM” – kolejna odsłona kampanii

Według ostatnich badań[1], 57,9% inwestorów indywidualnych zetknęło się z niefachowym montażem wyrobów stolarki budowlanej. Jednocześnie 78,8% badanych zadeklarowało, że przywiązuje wagę do poprawn…

Szkolenia dla uczniów nabierają tempa

Za nami już 3 wyjątkowe szkolenia online dla uczniów szkół branżowych, zorganizowane w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” przez Partnerów akcji. Młodzież zrzeszona wokół specjalnie u…