Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Prestiż od wejścia – kolekcja AWIDOOR PRESTIGE od AWILUX

Połączenie nowoczesnego designu z wyjątkową trwałością i konkurencyjną ceną? AWILUX  zapewnia, że to możliwe z nową kolekcją AWIDOOR PRESTIGE. Te aluminiowe drzwi wejściowe AWILUX przeznaczone są dla osób idących z duchem czasu, doceniających spokój i bezpieczeństwo swojego domu. 

Drzwi wejściowe AWIDOOR od AWILUX z kolekcji PRESTIGE to propozycja dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania i oryginalną formę. Możliwość wyboru wypełnienia spośród 15 ciekawych modeli oraz dobranie koloru z szerokiej palety RAL daje gwarancję stworzenia wyjątkowego i spersonalizowanego wejścia do domu.

Prestiżowy design od AWILUX

Kolekcję PRESTIGE z oferty drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX tworzy 15 wyjątkowych modeli, które powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów i wpisać się w wystrój nowoczesnych domów, podkreślając również charakter mieszkańców.

Wypełnienie drzwiowe wybrać można spośród różnych modeli stylistycznych. Modele ARCUS, VITRUM, NOVUS, VERSUS, BONUS i BELLUS opierają się na liniach i kształtach, które zachowują klasyczną harmonię i równowagę. Idealnie sprawdzą się jako element wykończenia tradycyjnej, jak i nowocześniejszej fasady.

Modele TERES, TRAPEZE i NITOR to ukłon w stronę współczesnego designu, który nie poddaje się konkretnym schematom. Modele INDUSTRIA, CONCEPT, MODERNA, EXPRESSIA oraz CLASSICA to propozycja drzwi z wyjątkowym, szklanym wypełnieniem. Natomiast model MINIMALI to surowa forma charakteryzująca się brakiem wzorów i dodatków.

Prestiżowe wyposażenie od AWILUX 

Standardowe wyposażenie drzwi z kolekcji PRESTIGE obejmuje 3-punktową zasuwnicę z dwoma zaczepami hakowymi i dwoma bolcami. Drzwi posiadają także eleganckie zawiasy rolkowe. Od wewnątrz znajduje się klamka z rozetą. Po zewnętrznej stronie znajduje się pochwyt o długości 800 mm ze stali szlachetnej. Drzwi posiadają komfortową wkładkę drzwiową z możliwością mechanicznego odblokowania zapadki zamka. W wersji podstawowej szklane wypełnienie jest transparentne. Za dopłatą przeszklenie można wymienić na szkło ornamentowe: Chinchilla biała, Satinato, Master Carre lub wybrać szybę bezpieczną VSG 8 mm.

W ofercie dodatkowej drzwi wejściowych AWIDOOR z kolekcji PRESTIGE dostępne są pakiety bezpieczeństwa, a także opcja z czytnikiem linii papilarnych i sterowaniem przez inteligentny system zarządzania domem TAHOMA. W wersji rozszerzonej możemy wybrać drzwi z ukrytymi zawiasami czy pochwytami o długości od 1000 do 1600 mm.

Podstawowa oferta PRESTIGE daje możliwość wyboru niemalże każdego koloru RAL, natomiast w dodatkowo płatnej opcji możliwe jest zastosowanie lakierów strukturalnych oraz wykonania drzwi dwukolorowych, czyli o innej barwie w środku i na zewnątrz.

Solidna podstawa 

Technologia drzwi wejściowych AWIDOOR z kolekcji PRESTIGE oparta jest na aluminiowym systemie Aliplast Star 90. Na specjalne zamówienie inwestora możliwe jest przygotowanie drzwi opartych na systemie Schüco ADS 90.SI. Są to drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz o maksymalnych wymiarach 1200×2350 mm z opcjonalną częścią boczną do 1200 mm szerokości z gotowym przeszkleniem Discreet. Standardowe wyposażenie drzwi z kolekcji PRESTIGE obejmuje jednostronną, zewnętrzną nakładkę drzwiową, którą opcjonalnie można zamienić na nakładkę obustronną.

Kolekcja PRESTIGE to rozwinięcie dotychczasowej oferty drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX, która została wzbogacona o kolejne modele wyróżniające się nowoczesnej stylistyce. Linia obejmuje 15 modeli o wyjątkowym frezowaniu i aplikacjach ze stali szlachetnej, które idealnie wpiszą się w aranżacje nowoczesnych fasad.

 

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl


Przeczytaj również:

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Cieszymy się , że możemy powitać firmę ODYLION Sp. z o.o. Sp.k, jako nowego członka Związku Polskie Okna i Drzwi. Firma Odylion zajmuje się optymalizacją i obsługą procesów recyklingu dla producent…

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem Branżowych Mistrzostw Polski w Triathlonie „Triathlon Kurzętnik”

Związek POiD objął Patronatem imprezę sportową „Triathlon Kurzętnik”, która odbędzie się 26 czerwca br. w Kurzętniku w województwie warmińsko-mazurskim. Podczas wydarzenia reprezentanci zawodów zw…