Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Pracownicy FAKRO pobiegli po uśmiech

Tradycyjnie FAKRO wsparło finansowo bieg charytatywny „Run 4 a Smile”, a pracownicy aktywnie zaangażowali się w akcję. Na starcie pojawiło się blisko pół tysiąca miłośników biegania.

W tym roku oprócz pracowników z centrali firmy i ich dzieci w biegu wzięli udział także przedstawiciele FAKRO Węgry. Łącznie w drużynie FAKRO wystartowało 21 zawodników – biegaczy.

Tegoroczna edycja to realne wsparcie dla trójki podopiecznych Sursum Corda: 4-letniej Blanki z Paszyna, 5-letniej Oliwki z Trzetrzewiny oraz 15-letniego Piotra z Wielogłów.

„Run4 a smile” darzymy szczególnym sentymentem. To doskonałe połączenie, tak bliskiego FAKRO ducha sportu z pomaganiem – podsumowuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

ŹRÓDłO; FAKRO


Przeczytaj również:

Bariery dla polskich przedsiębiorców działających na rynkach eksportowych

Ekspansja polskich firm na zagraniczne rynki ma i będzie mieć kluczowe znaczenie w budowie stabilności gospodarki i pozycji międzynarodowej Polski. Od 2004 roku korzystamy z jednolitego rynku europ…

Głosowanie na „Nagrodę Publiczności” POiD Building Awards 2021 trwa

Do końca sierpnia trwa głosowanie publiczności na najlepszy wg Internautów obiekt, zgłoszony do konkursu POiD Building Awards 2021, organizowanego przez Związek POiD dla branży stolarki otworowej. …