Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Pracownicy FAKRO pobiegli po uśmiech

Tradycyjnie FAKRO wsparło finansowo bieg charytatywny „Run 4 a Smile”, a pracownicy aktywnie zaangażowali się w akcję. Na starcie pojawiło się blisko pół tysiąca miłośników biegania.

W tym roku oprócz pracowników z centrali firmy i ich dzieci w biegu wzięli udział także przedstawiciele FAKRO Węgry. Łącznie w drużynie FAKRO wystartowało 21 zawodników – biegaczy.

Tegoroczna edycja to realne wsparcie dla trójki podopiecznych Sursum Corda: 4-letniej Blanki z Paszyna, 5-letniej Oliwki z Trzetrzewiny oraz 15-letniego Piotra z Wielogłów.

„Run4 a smile” darzymy szczególnym sentymentem. To doskonałe połączenie, tak bliskiego FAKRO ducha sportu z pomaganiem – podsumowuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

ŹRÓDłO; FAKRO


Przeczytaj również:

Kongres Stolarki Polskiej po raz kolejny wpłynie na przyszłość branży?

Kongres Stolarki Polskiej po raz kolejny wpłynie na przyszłość branży? W maju odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Kilkuset uczestników wydarzenia, przy wsparciu najlepszych eksp…

X Kongres Stolarki Polskiej – rozmowy o przyszłości branży stolarki budowlanej

W dniach 23-24 maja 2019 roku odbędzie się X Kongres Stolarki Polskiej. To najważniejsze wydarzenie w branży stolarki budowlanej w Polsce pozwala na wyznaczenie dalszych kierunków rozwoju sektora….

Dołącz do petycji o zakazie eksportu drewna okrągłego z Unii Europejskiej

Jak informuje Polska Izba Gospodarcza Przemysły Drzewnego, w związku z rosnącym masowym eksportem drewna okrągłego z Europy, Francuska Narodowa Federacja Drzewna (Fédération Nationale du Bois) przy…