Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Poznaj 4 sposoby na personalizację ogrodzenia z marką WIŚNIOWSKI

Każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania, jeżeli chodzi o wymarzony dom. Systemy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI pomogą wyznaczyć granice Twojej posesji w unikalny sposób, gwarantując jednocześnie funkcjonalność, bezpieczeństwo i trwałość.

Możesz wybierać spośród ośmiu kolekcji wzorniczych i osiemdziesięciu zróżnicowanych wzorów. Wszystkie elementy stanowią część systemu – w zależności od upodobań i potrzeb można je w dowolny sposób komponować.  To szczególnie ważne w przypadku nietypowego uksztaltowania terenu, ale także osobistych potrzeb właścicieli. W skład systemu wchodzą bramy dwuskrzydłowe i przesuwne, segmenty i słupy.

Jeśli standardowe rozwiązania to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z możliwości indywidualnych rozwiązań, jakie oferuje marka WIŚNIOWSKI.

  1. Personalizacja lameli

Jeżeli cenisz sobie prywatność, a prostota i nowoczesny styl definiują Twoje podejście do budowy domu, ta kolekcja jest dla Ciebie. Wypełnienia w systemie HOME INCLUSIVE zostały wykonane z kształtowników zamkniętych oraz blach pełnych w zależności od wzoru. Pozwala to na uzyskanie prywatności i ograniczenie ciekawskich spojrzeń na to, co dzieje się w środku posesji.

Proste rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom minimalizmu. Dopasowane do siebie elementy tworzą harmonijną całość, doskonale wkomponowując się w otoczenie. Jeśli jednak chcesz, aby Twoje ogrodzenie wyróżniało się w subtelny sposób, skorzystaj z możliwości personalizacji lameli – w bramie, furtce lub segmencie. Masz do wyboru jedną z trzech opcji: DEKOR, KOLOR lub PERFO.

DEKOR to okleina w jednym z naturalnych kolorów. Złoty dąb, Orzech, Mahoń, Winchester, Wenge, Anteak, Calvados, Heban, Tytan, Dąb Pinia, Beton, które doskonale podkreślą spójność z przyrodą.

r-2300619-kkp001 lamele 10_233 DECOR dąb pinia.png

KOLOR pozwoli na osiągnięcie ciekawego efektu poprzez wprowadzenie kontrastowego koloru. Istnieje możliwość wymalowania na dowolny kolor z palety kolorów standardowych, niestandardowych, specjalnych i Home Inclusive™.

r-2300619-kkp001 lamele 10_233 HI TRUE BLUE.png

PERFO nada ogrodzeniu lekkości.

r-2300619-kkp001 lamele 10_233_perforacja.png

Personalizowane lamele DEKOR i KOLOR dostępne są we wzorach AW.10.228, AW.10.229, AW.10.230, a PERFO we wzorze AW.10.229.

  1. Inicjały właściciela posesji w bramie, furtce lub segmencie

Kolekcja ogrodzeń LUX to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy wyeksponować piękny ogród. Świetnie sprawdzi się także na dużych przestrzeniach. Stalowe pręty o przekroju 14×14 mm, z których zostały wykonane wypełnienia, nadają konstrukcji wyjątkowej lekkości. W zależności od własnych upodobań górna krawędź ogrodzenia może być zakończona łukiem wypukłym, wklęsłym lub prosto.

Indywidualny charakter posesji podkreśli umieszczenie inicjałów w bramie, furtce lub segmencie. Taką możliwość dają wzory AW.10.56, AW.10.57 i AW.10.59. To stylowe rozwiązanie, którym w wyjątkowy sposób spersonalizujesz ogrodzenie Twojej posesji.

DSC_2939 lux aw. 10.56 inicjały.png

  1. Ogrodzenie pod indywidualne wypełnienie

Gdy w Twojej głowie narodził się projekt ogrodzenia dopasowanego doskonale do Ciebie i Twoich potrzeb, wykorzystaj konstrukcje WIŚNIOWSKI przeznaczone do indywidualnego wypełnienia. Zyskujesz gwarancję trwałości i bezpieczeństwa przy możliwości realizacji własnego pomysłu.

Dla Twoich potrzeb dostępne są trzy rodzaje konstrukcji: przeznaczone do montażu wypełnienia pionowego, poziomego lub w układzie skośnym. Daje to niemal nieograniczone możliwości dla Twojej kreatywności.

r-220911 System Indywidalny AW.10.00_v2.png

r-220911 System Indywidalny AW.10.PP_v2.png

r-220911 System Indywidalny AW.10.PU_v2.png

  1. MultiBox z miejscem na paczki i numerem domu

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to nie tylko trwałość i bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania. Wybierz słup wielofunkcyjny MultiBox i ciesz się z Twojego prywatnego automatu na paczki. MultiBox to unikalny funkcjonalny słup ogrodzeniowy zintegrowany ze skrzynką pocztową, wideo domofonem oraz włącznikiem kodowym, który możesz wyposażyć w stylową plakietkę z numerem domu. Dostosuj go do swoich indywidualnych wymagań i spraw, by Twoje życie było prostsze.

KKP_2022_09_01_Multibox_Vidos_duo_10_228_lamele_personalizacja.png

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Klimas Wkręt-Met – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek POiD…

Okna, drzwi, fasady, automatyka domowa i smart home w konkursie POiD Building Awards 2021

Rok 2021 jest szczególny dla Związku POiD. Organizacja obchodzi jubileusz 25lecia działalności w branży stolarki otworowej. Jubileusz to nie tylko okazja do świętowania ale także do inicjowania now…

Prezes Związku Polskie Okna i Drzwi – Janusz Komurkiewicz – nagrodzony Honorowym Medalem Europejskim

Europejski Komitet Ekonomiczno – Społeczny działający przy Komisji Europejskiej oraz Business Centre Club nagrodziło Janusza Komurkiewicza, prezesa Związku Polskie Okna i Drzwi, Honorowym Medalem E…