Związek POiD

Monteriada

MONTERIADA realizowana przez Związek POiD we współpracy z wiodącymi markami z branży stolarki budowlanej na targach BUDMA w Poznaniu co roku  przyciąga setki osób – zarówno profesjonalnych monterów, sprzedawców, dystrybutorów stolarki budowlanej, uczniów szkół branżowych, jak i inwestorów indywidualnych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zasadach prawidłowego montażu okien, drzwi, bram garażowych czy osłon okiennych.

Wydarzenie to bardzo dobrze wpisuje się również w ideę realizowanej przez Związek POiD kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”. Jego głównym celem jest edukacja i budowanie świadomości odbiorców w zakresie prawidłowej instalacjii wyrobów stolarki budowlanej oraz wykorzystywanych tu nowoczesnych rozwiązań i technik. Realizacji tego celu służą specjalne, cykliczne pokazy, w które zaangażowani są profesjonalni monterzy. Pokazują oni m.in. jak fachowo zamontować okna czy też drzwi.

Tegoroczna edycja MONTERIADY obejmowała szereg nowości, w tym prezentację bohatera marki „DOBRY MONTAŻ” – Edmonta, czyli nowoczesnego montera. Przedstawiająca go maskotka wzbudziła duże zainteresowanie wśród osób zwiedzających targi i zachęcała do odwiedzania stoiska.

MONTERIADZIE towarzyszą szeroko zakrojone działania komunikacyjne prowadzone w mediach drukowanych i elektronicznych. Kolejne odsłony wydarzenia wspierają patroni medialni i merytoryczni. Akcja jest również promowana na Facebooku i stronie internetowej „DOBRY MONTAŻ” oraz w kanałach własnych Partnerów MONTERIADY”.

Monteriadę wspierają

Partnerzy wydarzenia

[/vc_column]