Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

PORTA z najważniejszy tytułem branży – Lidera Rynku Stolarki

PORTA DRZWI jest Liderem Rynku Stolarki 2022 z najlepszymi wynikami sprzedaży w kategorii drzwi drewnianych. Zestawienie dynamicznych firm walczących o prestiżowy tytuł przygotowywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe”.

Tytuły „Lidera Rynku Stolarki 2022” otrzymały tylko te firmy, które jako największe weszły w rok 2022. Znaleźliśmy się w gronie firm, które uzyskały w 2021 r. najwyższe wyniki sprzedaży. To najważniejsze wyróżnienie w branży, dlatego tym bardziej cieszy nas, że zwyciężyliśmy w kategorii drzwi drewnianych. Analitycy Centrum Analiz Branżowych porównali wyniki finansowe kilku tysięcy dostawców i producentów – certyfikat w kategorii drzwi drewnianych otrzymała PORTA, zyskując w branży tytuł Lidera Rynku Stolarki.

Lider Rynku Stolarki 2022 – PORTA KMI POLAND
Już po raz 26. zwyciężyliśmy w naszym segmencie. Wyróżnienie tytułem „Lidera Rynku Stolarki” potwierdza, że PORTA, która funkcjonuje na rynku 30 lat niezmiennie cieszy się największym zaufaniem zarówno na rynku konsumenckim jak i inwestycyjnym. To dowód na to, że PORTA DRZWI spełnia potrzeby i wysokie wymagania Klientów – Jacek Woźniak, Dyrektor Sprzedaży PORTA KMI POLAND.
Z myślą o zadowoleniu Klientów oraz ciągłym zwiększaniu sprzedaży PORTA intensywnie pracuje nad produktami, zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych specjalistów i projektantów oraz konsekwentnie inwestuje w jakość i innowacje.
ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland

 


Przeczytaj również:

Nowe firmy członkowskie

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmy: GlassLift Sp. z o.o. ul. Długa 15 95-100 Zgierz, Tel. +48 504 304 604 www.glasslift.pl Firma GLASSLIFT Sp….

Na co zwracać uwagę przy wyborze drzwi wewnętrznych?

Drzwi wewnętrzne to ważny, bo bardzo widoczny element aranżacji wnętrz. Odpowiednio dobrane drzwi nie tylko wpłyną na walory estetyczne domowej przestrzeni, lecz także na jej funkcjonalność. Przy w…

Trendy w architekturze a rozwój branży stolarki według marki Aluprof – mecenasa konkursu POiD Building Awards 2021

Rozwój rodzimej stolarki napędzany jest coraz bardziej wygórowanymi wymaganiami w zakresie ekologii i technologii. Dlatego dzisiejsze okna, drzwi czy bramy już nie tylko pełnią swoją podstawową fun…