Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

PORTA wprowadza nowe kolekcje drzwi zewnętrznych stalowych

PORTA wprowadziła 4 kolekcje nowych drzwi zewnętrznych stalowych PORTA THERMO. Drzwi łączą w sobie jakość, bezpieczeństwo i energooszczędność. To produkt rekomendowany przez monterów.

Kolekcje PORTA THERMO to 4 linie drzwi – każda dostępna do wyboru w 4 najpopularniejszych modelach, w 7 topowych kolorach i w 4 wariantach energooszczędnych. To połączenie trwałej, termoizolacyjnej konstrukcji kompozytowej SolidTherm i wyjątkowego designu.
Minimalistyczna, czysta forma linii MODERN idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, a także loftowych wnętrzach. To drzwi pełne i gładkie, które można zamówić również z pionowym panelem ozdobnym, w kilku wzorach.
PORTA THERMO, linia MODERN M.2. Fot. PORTA KMI Poland

Zwolennicy gustownej prostoty zachwycą się modelami linii LINE. To drzwi pełne z linearnymi frezami w czterech wariantach. Eleganckie, w klasycznym stylu, będą pasować do każdego wnętrza.

Linia CLASSIC z tradycyjnymi ramkami lub stylizowanymi przeszkleniami, to propozycja drzwi o o rustykalnym charakterze, które dodadzą każdemu wnętrzu uroku i ciepła. Idealne do domów w stylu cottage, czy prowansalskim.
Nowoczesne przeszklenia wbudowane w dekoracyjny panel, gładkie skrzydła, lub z delikatnym frezowaniem to linia GLASS. Dostępna, podobnie jak poprzedniczki zarówno z pochwytem, jak i tradycyjną klamką.
PORTA THERMO, linia GLASS G.1. Fot. PORTA KMI Poland

 

Drzwi PORTA THERMO powstawały we współpracy ze Sprzedawcami
i Monterami, którzy byli inspiracją i pierwszymi ich testerami. To z nimi podczas spotkań warsztatowych PORTA omawiała najdrobniejsze szczegóły produktu, jego parametrów, czy szczelnego trójwarstwowego ciepłego montażu. Wszystko po to, by uzyskać najlepszą termoizolacyjność drzwi zewnętrznych stalowych.

To jest już nasza kultura pracy. Nie wdrażamy produktów prosto z linii produkcyjnej, ale określamy wyjściowe ramy technologii i ustawiamy je w szeregu analiz aktualnych potrzeb konsumenckich, a zaraz potem przechodzimy do fazy konsultacji z fachowcami. Tak było w przypadku prac nad drzwiami PORTA THERMO, które współtworzyliśmy i konsultowaliśmy podczas spotkań z Monterami w Akademii Dobrego Montażu PORTA – Artur Pęksyk, Członek Zarządu PORTA KMI Poland

Dlaczego wybór drzwi PORTA THERMO jest najlepszy?

  1. JAKOŚĆ – potwierdzona przez lidera rynku, poparta ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji drzwi.
  2. BEZPIECZEŃSTWO – opieka producenta do 5 lat dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa PORTA, który gwarantuje m.in. darmową regulację i konserwację drzwi, bezpośredni kontakt z producentem i profesjonalne serwisy fabryczne dostępne w przypadku usterki.
  3. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ – innowacyjna technologia kompozytowa SolidTherm zapewniająca trwałą konstrukcję oraz najwyższą termoizolację. Każdy model dostępny w 4 pakietach energooszczędnych, wybierz dopasowany do swoich potrzeb.
  4. REKOMENDACJA MONTERÓW – kompleksowy system ciepłego montażu szczelnego trójwarstwowego drzwi PORTA THERMO stworzony został z Monterami Akademii Dobrego Montażu PORTA.
ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland

Przeczytaj również:

Zdzisław Maliszewski wyróżniony nagrodą Orłów Polskiej Stolarki

Zdzisław Maliszewski, wieloletni ekspert ds. technicznych został wyróżniony nagrodą Orła Polskiej Stolarki. Nagrodę przyznano w czasie gali XII Kongresu Stolarki Polskiej.  Zdzisław Maliszewski ja…

Ulga termomodernizacyjna – trwają prace legislacyjne.

Ministerstwo Finansów opracowało projekt ustawy, w którym proponowane są regulacje dotyczące tzw. ulgi termomodernizacyjnej. To dobra wiadomość dla całej rodzimej branży stolarki budowlanej – wpro…

Jak zamontować okna w drewnianym budynku?

Budownictwo drewniane to w Polsce wciąż nowość. Jego popularność jednak rośnie, co wynika z zalet drewna jako naturalnego materiału, który spełnia wymagania związane z energooszczędnością i ogranic…