Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

PORTA wprowadza nowe kolekcje drzwi zewnętrznych stalowych

PORTA wprowadziła 4 kolekcje nowych drzwi zewnętrznych stalowych PORTA THERMO. Drzwi łączą w sobie jakość, bezpieczeństwo i energooszczędność. To produkt rekomendowany przez monterów.

Kolekcje PORTA THERMO to 4 linie drzwi – każda dostępna do wyboru w 4 najpopularniejszych modelach, w 7 topowych kolorach i w 4 wariantach energooszczędnych. To połączenie trwałej, termoizolacyjnej konstrukcji kompozytowej SolidTherm i wyjątkowego designu.
Minimalistyczna, czysta forma linii MODERN idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, a także loftowych wnętrzach. To drzwi pełne i gładkie, które można zamówić również z pionowym panelem ozdobnym, w kilku wzorach.

PORTA THERMO, linia MODERN M.2

PORTA THERMO, linia MODERN M.2

Zwolennicy gustownej prostoty zachwycą się modelami linii LINE. To drzwi pełne z linearnymi frezami w czterech wariantach. Eleganckie, w klasycznym stylu, będą pasować do każdego wnętrza.
Linia CLASSIC z tradycyjnymi ramkami lub stylizowanymi przeszkleniami, to propozycja drzwi o o rustykalnym charakterze, które dodadzą każdemu wnętrzu uroku i ciepła. Idealne do domów w stylu cottage, czy prowansalskim.
Nowoczesne przeszklenia wbudowane w dekoracyjny panel, gładkie skrzydła, lub z delikatnym frezowaniem to linia GLASS. Dostępna, podobnie jak poprzedniczki zarówno z pochwytem, jak i tradycyjną klamką.

PORTA THERMO, linia GLASS G.1

PORTA THERMO, linia GLASS G.1

Drzwi PORTA THERMO powstawały we współpracy ze Sprzedawcami i Monterami, którzy byli inspiracją i pierwszymi ich testerami. To z nimi podczas spotkań warsztatowych PORTA omawiała najdrobniejsze szczegóły produktu, jego parametrów, czy szczelnego trójwarstwowego ciepłego montażu. Wszystko po to, by uzyskać najlepszą termoizolacyjność drzwi zewnętrznych stalowych.

To jest już nasza kultura pracy. Nie wdrażamy produktów prosto z linii produkcyjnej, ale określamy wyjściowe ramy technologii i ustawiamy je w szeregu analiz aktualnych potrzeb konsumenckich, a zaraz potem przechodzimy do fazy konsultacji z fachowcami. Tak było w przypadku prac nad drzwiami PORTA THERMO, które współtworzyliśmy i konsultowaliśmy podczas spotkań z Monterami w Akademii Dobrego Montażu PORTA – Artur Pęksyk, Członek Zarządu PORTA KMI Poland

Dlaczego wybór drzwi PORTA THERMO jest najlepszy?

  1. JAKOŚĆ – potwierdzona przez lidera rynku, poparta ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji drzwi.
  2. BEZPIECZEŃSTWO – opieka producenta do 5 lat dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa PORTA, który gwarantuje m.in. darmową regulację i konserwację drzwi, bezpośredni kontakt z producentem i profesjonalne serwisy fabryczne dostępne w przypadku usterki.
  3. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ – innowacyjna technologia kompozytowa SolidTherm zapewniająca trwałą konstrukcję oraz najwyższą termoizolację. Każdy model dostępny w 4 pakietach energooszczędnych, wybierz dopasowany do swoich potrzeb.
  4. REKOMENDACJA MONTERÓW – kompleksowy system ciepłego montażu szczelnego trójwarstwowego drzwi PORTA THERMO stworzony został z Monterami Akademii Dobrego Montażu PORTA
Drzwi PORTA THERMO dostępne są już w pierwszych Punktach Sprzedaży.
Ich lokalizację, a także wszystkie informacje o drzwiach zewnętrznych stalowych i dedykowanych usługach (m.in. o Pakiecie Bezpieczeństwa PORTA, smartnym otwieraniu i czytniku linii papilarnych eKey dLine) znaleźć można na stronie:
www.drzwizewnetrzne.porta.com.pl
ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland

Przeczytaj również:

„Vademecum – o czym monter wiedzieć powinien?” – odbyło się pierwsze szkolenie w ramach grupy „Porozmawiajmy o dobrym montażu”!

W piątek, 2 października br., ruszyła nowa edycja szkoleń dla uczniów szkół branżowych. Z myślą o młodych adeptach sztuki montażu, Związek POiD wraz z Partnerami kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY …

Związek POiD patronem branżowym Genuine Adventure Sailing Race 2022

Od 10 do 16 września na Adriatyku odbędzie się inicjatywa Genuine Adventure Sailing Race 2022. Wydarzenie ma na celu integrację środowiska, nawiązywanie dobrej współpracy i branżowej więzi pomiędzy…

Wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023

Wykonawcy wskazali najlepsze produkty w branży budowlanej! 15 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023. Budowlana Marka Roku to kla…