Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

PORTA ogłasza magiczny konkurs inspirowany nową animacją Disneya

„Zaprojektuj swoje magiczne drzwi” – tak nazywa się nowy konkurs PORTA KMI POLAND, który wystartował 25 października 2021 r.

Akcja promocyjna związana jest z premierą nowej animacji studia Disneya – „Nasze magiczne Encanto”. Film zadebiutuje na ekranach kin 26 listopada br.
Założenia akcji „Zaprojektuj swoje magiczne drzwi”
Zadaniem konkursowym trwającego do 10 grudnia br. konkursu będzie zaprojektowanie „magicznych” drzwi i wysłanie projektu przez specjalną stronę www (www.magia.porta.com.pl).
Uczestnicy konkursu mogą wygrać m.in. 3 zestawy Play Station 5, iPhone’a 12 Mini, elektryczną hulajnogę Xiaomi czy atrakcyjne gadżety związane z filmem.
W niezwykłym domu rodziny Madrigal, bohaterów nowej animacji Disneya, za każdymi drzwiami kryje się coś magicznego. To ważny element tej historii. Dlatego z przyjemnością świętujemy premierę filmu wspólną akcją marketingową. Mocno zachęcamy klientów i nie tylko do wzięcia udziału w tym „bajecznym” konkursie – naprawdę warto, bo nagrody są niezwykle atrakcyjne, a zadanie konkursowe ciekawe i wymagające kreatywności. – Piotr Chodak, PR i Digital Manager PORTA DRZWI
Co ważne, uczestnik nie musi kupować drzwi, aby wziąć udział w zabawie.
„Nasze magiczne Encanto”
Nowy, już 60. pełnametrażowy film wytwórni Walt Disney Animation Studios opowiada o niezwykłej rodzinie Madrigalów, zamieszkujących tętniące życiem kolumbijskie miasteczko Encanto. Magia spowijająca tę okolicę obdarzyła wszystkie dzieci w rodzinie nadprzyrodzonymi darami, od nadludzkiej siły po zdolność leczenia chorób. Wszystkie z wyjątkiem jednego – szesnastoletniej Mirabel. Jednak gdy czarodziejskim mocom Encanto zagrozi niebezpieczeństwo, okaże się, że właśnie Mirabel, jedyne „zwyczajne” dziecko Madrigalów jest ostatnią nadzieją swej rodziny.
Oryginalne piosenki do filmu napisał zdobywca nagród Emmy® i Grammy®, Lin-Manuel Miranda („Hamilton”, „Vaiana: Skarb oceanu”). „Nasze magiczne Encanto” w kinach od 26 listopada.
Otwarci na zagranicę
Identyczny konkurs równolegle odbywa się w trzech krajach – oprócz Polski również w Rumunii i na Węgrzech. W każdym z nich PORTA poprowadzi kampanię promującą akcję w Internecie. W jej skład wejdą materiał wideo na You Tube i VOD, posty w social mediach i działania w ramach Google Ads. Do akcji zaproszone zostały punkty sprzedaży, które PORTA zaopatrzyła w zestaw materiałów promocyjnych związanych z konkursem.
ŹRÓDŁO: PORTA KMI POLAND

Przeczytaj również:

Zakończenie etapu zgłoszeń do konkursu POiD Building Awards 2021

Zakończył się pierwszy etap konkursu POiD Building Awards 2021. Jury będzie oceniać blisko sześćdziesiąt zgłoszonych obiektów. Pierwsza edycja konkursu POiD Building Awards 2021 to inicjatywa, któ…

Kongres Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE Poznań, 21-22.09.2023

Jak polskie i zagraniczne firmy mogą uczestniczyć w odbudowie Ukrainy – nad tym zagadnieniem debatować będą uczestnicy nadchodzącego Kongresu Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE. Wydarzenie odbędzie się…

Głosowanie na „Nagrodę Publiczności” POiD Building Awards 2021 trwa

Do końca sierpnia trwa głosowanie publiczności na najlepszy wg Internautów obiekt, zgłoszony do konkursu POiD Building Awards 2021, organizowanego przez Związek POiD dla branży stolarki otworowej. …