Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

PORTA ogłasza magiczny konkurs inspirowany nową animacją Disneya

„Zaprojektuj swoje magiczne drzwi” – tak nazywa się nowy konkurs PORTA KMI POLAND, który wystartował 25 października 2021 r.

Akcja promocyjna związana jest z premierą nowej animacji studia Disneya – „Nasze magiczne Encanto”. Film zadebiutuje na ekranach kin 26 listopada br.
Założenia akcji „Zaprojektuj swoje magiczne drzwi”
Zadaniem konkursowym trwającego do 10 grudnia br. konkursu będzie zaprojektowanie „magicznych” drzwi i wysłanie projektu przez specjalną stronę www (www.magia.porta.com.pl).
Uczestnicy konkursu mogą wygrać m.in. 3 zestawy Play Station 5, iPhone’a 12 Mini, elektryczną hulajnogę Xiaomi czy atrakcyjne gadżety związane z filmem.
W niezwykłym domu rodziny Madrigal, bohaterów nowej animacji Disneya, za każdymi drzwiami kryje się coś magicznego. To ważny element tej historii. Dlatego z przyjemnością świętujemy premierę filmu wspólną akcją marketingową. Mocno zachęcamy klientów i nie tylko do wzięcia udziału w tym „bajecznym” konkursie – naprawdę warto, bo nagrody są niezwykle atrakcyjne, a zadanie konkursowe ciekawe i wymagające kreatywności. – Piotr Chodak, PR i Digital Manager PORTA DRZWI
Co ważne, uczestnik nie musi kupować drzwi, aby wziąć udział w zabawie.
„Nasze magiczne Encanto”
Nowy, już 60. pełnametrażowy film wytwórni Walt Disney Animation Studios opowiada o niezwykłej rodzinie Madrigalów, zamieszkujących tętniące życiem kolumbijskie miasteczko Encanto. Magia spowijająca tę okolicę obdarzyła wszystkie dzieci w rodzinie nadprzyrodzonymi darami, od nadludzkiej siły po zdolność leczenia chorób. Wszystkie z wyjątkiem jednego – szesnastoletniej Mirabel. Jednak gdy czarodziejskim mocom Encanto zagrozi niebezpieczeństwo, okaże się, że właśnie Mirabel, jedyne „zwyczajne” dziecko Madrigalów jest ostatnią nadzieją swej rodziny.
Oryginalne piosenki do filmu napisał zdobywca nagród Emmy® i Grammy®, Lin-Manuel Miranda („Hamilton”, „Vaiana: Skarb oceanu”). „Nasze magiczne Encanto” w kinach od 26 listopada.
Otwarci na zagranicę
Identyczny konkurs równolegle odbywa się w trzech krajach – oprócz Polski również w Rumunii i na Węgrzech. W każdym z nich PORTA poprowadzi kampanię promującą akcję w Internecie. W jej skład wejdą materiał wideo na You Tube i VOD, posty w social mediach i działania w ramach Google Ads. Do akcji zaproszone zostały punkty sprzedaży, które PORTA zaopatrzyła w zestaw materiałów promocyjnych związanych z konkursem.
ŹRÓDŁO: PORTA KMI POLAND

Przeczytaj również:

Dołącz do petycji o zakazie eksportu drewna okrągłego z Unii Europejskiej

Jak informuje Polska Izba Gospodarcza Przemysły Drzewnego, w związku z rosnącym masowym eksportem drewna okrągłego z Europy, Francuska Narodowa Federacja Drzewna (Fédération Nationale du Bois) przy…

Zmiana terminu targów Fensterbau Frontale – najnowsze informacje

W nawiązaniu do petycji w sprawie zmiany terminu targów FENSTERBAU FRONTALE, przesłanej przez POiD dnia 13 marca 2020, organizatorzy targów FENSTERBAU FRONTALE poinformowali nas, że w związku z duż…

POiD Hyde Park – Spotkania dyskusyjne Członków Związku POiD

Związek POiD zaprasza przedstawicieli firm członkowskich do udziału w spotkaniu dyskusyjnym Hyde Park. Spotkania będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca. …