Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Pomówmy o stolarce – co czeka branże w 2023 roku?

W imieniu Zarządu Związku POiD oraz Partnerów tegorocznej MONTERIADY, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu branżowym „Pomówmy o stolarce – co czeka branżę w 2023 roku”, które odbędzie się 1 lutego o godzinie 16:00 w hali 5, stoisko 108.

Chcemy, aby MONTERIADA w jeszcze większym stopniu stała się miejscem spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli firm członkowskich Związku, producentów, dostawców, architektów, przedstawicieli instytucji i organizacji oraz Mediów.

W czasie spotkania poznają Państwo informacje na temat kondycji polskiej stolarki otworowej, a wraz  z ASM Research Solution Strategy dyskutować będziemy o prognozach na najbliższe lata.

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału.


Przeczytaj również:

Polska niezmiennie liderem eksportu wśród krajów UE

Najaktualniejsze dane opublikowane przez statystykę europejską wskazują, że Polska trzeci rok z rzędu jest numerem 1 pod względem wartości eksportu stolarki budowlanej wśród wszystkich krajów Unii …

BUDMA uroczyście otwarta.

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Targom, które potrwają do piątku, 2 lutego, będą towarzyszyć liczne wydarzenia branżowe. To największa Budma od dziesięciu lat….

Ponad 5 mld zł ze środków UE na „Czyste Powietrze” – informuje Hennig-Kloska

W 2024 roku na program „Czyste Powietrze” ze środków UE trafi ponad 5 mld zł – powiedziała w czwartek 7 marca minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska podczas wystąpienia w Sejmie. Minis…