Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

POiD Hyde Park – Spotkania dyskusyjne Członków Związku POiD

Związek POiD zaprasza przedstawicieli firm członkowskich do udziału w spotkaniu dyskusyjnym Hyde Park. Spotkania będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca. Pierwsze spotkanie online odbędzie się 5 czerwca o 12:00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

W związku z aktualną sytuacją odwołane zostały wszystkie targi i wydarzenia branżowe, w czasie których mogliśmy wymieniać się doświadczeniami, poznawać kierunki dotyczące rozwoju branży, dzielić się wiedzą i nawiązywać kontakty. Izolacja nie oznacza jednak całkowitego wykluczenia i braku możliwości utrzymywania kontaktu i uczestniczenia w dyskusji społecznej.
Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, Związek POiD stwarza okazję do branżowych spotkań dyskusyjnych online. Są one kontynuacją cotygodniowych spotkań Zarządu, które zostały uruchomione już w marcu, w związku z sytuacją kryzysową wywołaną pandemią.

Luźna forma Hyde Parku pozwoli wszystkim zainteresowanym wypowiedzieć się na temat bieżącej sytuacji, pomysłach, a także problemach, z którymi codziennie zmagamy się w codziennej pracy. Jako organizacja zrzeszająca branżę liczymy również na konstruktywne sugestie, ocenę naszych dotychczasowych działań i propozycje działań, które możemy wesprzeć merytorycznie i społecznie.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli wszystkich firm członkowskich. Wspólnie z Państwem chcemy wypracować wizję przyszłości branży stolarki otworowej, a także przygotować propozycje konkretnych narzędzi, które będą wspierały transformację naszej branży w kraju oraz na rynkach zagranicznych.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, przed jego rozpoczęciem wyślemy do Państwa link z dostępem do dyskusji. Pierwsze spotkanie online członków odbędzie się 5 czerwca o godzinie 12:00 i potrwa około 1,5 h.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na spotkanie i liczymy na aktywny udział w dyskusji. Zachęcamy również do zgłaszania sugestii tematów w formularzu zgłoszeniowym.


Przeczytaj również:

MONTERIADA 2019 – spotkanie organizacyjne

Najnowsza odsłona MONTERIADY zbliża się dużymi krokami. Dlatego też, w dniu 25 października 2018 roku w Warszawie odbędzie się spotkanie organizacyjne poświęcone temu wydarzeniu. Do udziału w spotk…

Konferencja prasowa Związku POiD „Zielone budownictwo i rosnące ceny drewna”

Związek POiD zaprasza na udział w konferencji, która odbędzie się 28 września o godzinie 15:00. W konferencji będzie można uczestniczyć za pośrednictwem kanału YouTube Związku POiD. LINK DO KONFERE…

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ” – artykuł: Drzwi wewnętrzne – przegląd inspirujących rozwiązań

Drzwi wewnętrzne to nie tylko praktyczny element każdego domu, ale również klucz do niepowtarzalnego charakteru pomieszczeń. Dziś drzwi stają się wyrazem preferencji aranżacyjnych, harmonijnie uzup…