Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

POiD Hyde Park – Spotkania dyskusyjne Członków Związku POiD

Związek POiD zaprasza przedstawicieli firm członkowskich do udziału w spotkaniu dyskusyjnym Hyde Park. Spotkania będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca. Pierwsze spotkanie online odbędzie się 5 czerwca o 12:00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

W związku z aktualną sytuacją odwołane zostały wszystkie targi i wydarzenia branżowe, w czasie których mogliśmy wymieniać się doświadczeniami, poznawać kierunki dotyczące rozwoju branży, dzielić się wiedzą i nawiązywać kontakty. Izolacja nie oznacza jednak całkowitego wykluczenia i braku możliwości utrzymywania kontaktu i uczestniczenia w dyskusji społecznej.
Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, Związek POiD stwarza okazję do branżowych spotkań dyskusyjnych online. Są one kontynuacją cotygodniowych spotkań Zarządu, które zostały uruchomione już w marcu, w związku z sytuacją kryzysową wywołaną pandemią.

Luźna forma Hyde Parku pozwoli wszystkim zainteresowanym wypowiedzieć się na temat bieżącej sytuacji, pomysłach, a także problemach, z którymi codziennie zmagamy się w codziennej pracy. Jako organizacja zrzeszająca branżę liczymy również na konstruktywne sugestie, ocenę naszych dotychczasowych działań i propozycje działań, które możemy wesprzeć merytorycznie i społecznie.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli wszystkich firm członkowskich. Wspólnie z Państwem chcemy wypracować wizję przyszłości branży stolarki otworowej, a także przygotować propozycje konkretnych narzędzi, które będą wspierały transformację naszej branży w kraju oraz na rynkach zagranicznych.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, przed jego rozpoczęciem wyślemy do Państwa link z dostępem do dyskusji. Pierwsze spotkanie online członków odbędzie się 5 czerwca o godzinie 12:00 i potrwa około 1,5 h.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na spotkanie i liczymy na aktywny udział w dyskusji. Zachęcamy również do zgłaszania sugestii tematów w formularzu zgłoszeniowym.


Przeczytaj również:

Irek Bieleninik serdecznie zaprasza na MONTERIADĘ 2023!

Nasz prowadzący opowie o profesjonalnych montażach, które będziecie mieli okazję oglądać przez 3 dni Widzimy się na Targach BUDMA przy stoisku 108 w hali nr 5! Więcej informacji na temat MON…

MONTERIADA 2023 pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na targi BUDMA w Poznaniu powraca MONTERIADA. Tym razem pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom. Na stoisku wydarzenia zobaczymy więc energooszczędne okna, drzw…

Zapraszamy do tworzenia kalendarium POiD

Po dwóch miesiącach od ogłoszenia najwyższego alertu epidemicznego, oraz nałożenia wielu obostrzeń, Polska gospodarka powoli wraca do normalności. Jeśli Twoja firma zaczyna planować różne przedsięw…