Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Planujesz zakup bramy garażowej lub przemysłowej? Pamiętaj! Zdecydowani płacą mniej

Pomożemy Ci rozwiać wątpliwość – inwestować czy poczekać?

Inwestować, jednak warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w dobre produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetu przychodzi czas na ich wybór. Postaw na komplet stolarki od jednego producenta i po prostu ciesz się Gwarancją spokoju. Choć zakup solidnych rozwiązań zawsze będzie droższy, nie warto inwestować w produkty, które po kilku latach trzeba będzie wymienić.

Nauczymy Cię dokonywać dobrych wyborów

Ceny są nieprzewidywalne, dlatego trudno podjąć decyzję, kiedy dokonać zakupu stolarki dla swojej inwestycji. Doskonale to rozumiemy, dlatego wychodząc z zasady – Zdecydowani płacą mniej – zachęcamy do podejmowania śmiałych i szybkich decyzji w oparciu o atrakcyjne okazje cenowe. To najlepszy sposób, aby kupić sprawdzone produkty w korzystnej cenie, zamontować je w swoim domu, a w przyszłości zaoszczędzić na rachunkach.

Przekonamy Cię, że wszystkie elementy domu mają znaczenie

Stolarka otworowa ma wpływ na użytkowanie budynku i związane z tym wydatki. Zarówno okna, drzwi, jak i bramy garażowe, mają za zadanie zabezpieczać dom przed włamaniem, a także zapobiegać utratom energii cieplnej. Postaw na produkty, które spełnią te wymagania. Dzięki temu osiągniesz wyjątkowy efekt, który w przyszłości przełoży się na pełną symbiozę domu i jego mieszkańców.

Wybór dobrej jakości produktu od solidnego producenta i skorzystanie z atrakcyjnej oferty cenowej podczas jego zakupu to decyzja, która opłaci się każdemu inwestorowi.

Kup segmentową bramę garażową, a napęd STARCUS otrzymasz z rabatem 20%.

Nowa oferta w ramach akcji ZDECYDOWANI PŁACĄ MNIEJ to nie tylko możliwość zakupu najpopularniejszego rozwiązania na rynku wraz z napędem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, ale przede wszystkim świetna okazja do zainwestowania w produkty dla domu, które zapewnią Gwarancję spokoju.

Planujesz zakup segmentowej bramy garażowej?

Zdecyduj się na rozwiązania marki KRISPOL, a napęd STARCUS otrzymasz z rabatem 20%

Szukasz rozwiązań, które ułatwią Ci rozwój biznesu?

Wybierz segmentową bramę przemysłową KRISPOL,

a napęd przemysłowy STARCUS F otrzymasz z rabatem 30%

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 20 września 2022 r. do 4 października 2022 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

ŹRÓDŁO: KRISPOL

 

 


Przeczytaj również:

„Zasoby kadrowe budownictwa w Polsce z perspektywy badań rynku pracy” – raport z badań

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy specjalizujący się w badaniach rynku pracy, przedstawił ciekawy raport dotyczący  „Zasobów kadrowych budownictwa w Polsce z perspektywy badań rynku pracy”. Wnioski z…

1… 2… 3… XII Kongres Stolarki Polskiej w blokach startowych – zarejestruj się jeszcze dziś!

To już ostatnia chwila, aby zapisać się na XII Kongres Stolarki Polskiej poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej wydarzenia – rejestracja zostanie zamknięta 24 maja. Na uczestników …

Ruszyła VI edycja kampanii DOBRY MONTAŻ

Ruszyła kolejna edycja kampanii DOBRY MONTAŻ, która ma na celu szerzenie wiedzy na temat dobrego montażu, propagowania edukacji w zawodzie montera stolarki budowlanej oraz promocji innowacyjnych ro…