Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Planujesz zakup bramy garażowej lub przemysłowej? Pamiętaj! Zdecydowani płacą mniej

Pomożemy Ci rozwiać wątpliwość – inwestować czy poczekać?

Inwestować, jednak warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w dobre produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetu przychodzi czas na ich wybór. Postaw na komplet stolarki od jednego producenta i po prostu ciesz się Gwarancją spokoju. Choć zakup solidnych rozwiązań zawsze będzie droższy, nie warto inwestować w produkty, które po kilku latach trzeba będzie wymienić.

Nauczymy Cię dokonywać dobrych wyborów

Ceny są nieprzewidywalne, dlatego trudno podjąć decyzję, kiedy dokonać zakupu stolarki dla swojej inwestycji. Doskonale to rozumiemy, dlatego wychodząc z zasady – Zdecydowani płacą mniej – zachęcamy do podejmowania śmiałych i szybkich decyzji w oparciu o atrakcyjne okazje cenowe. To najlepszy sposób, aby kupić sprawdzone produkty w korzystnej cenie, zamontować je w swoim domu, a w przyszłości zaoszczędzić na rachunkach.

Przekonamy Cię, że wszystkie elementy domu mają znaczenie

Stolarka otworowa ma wpływ na użytkowanie budynku i związane z tym wydatki. Zarówno okna, drzwi, jak i bramy garażowe, mają za zadanie zabezpieczać dom przed włamaniem, a także zapobiegać utratom energii cieplnej. Postaw na produkty, które spełnią te wymagania. Dzięki temu osiągniesz wyjątkowy efekt, który w przyszłości przełoży się na pełną symbiozę domu i jego mieszkańców.

Wybór dobrej jakości produktu od solidnego producenta i skorzystanie z atrakcyjnej oferty cenowej podczas jego zakupu to decyzja, która opłaci się każdemu inwestorowi.

Kup segmentową bramę garażową, a napęd STARCUS otrzymasz z rabatem 20%.

Nowa oferta w ramach akcji ZDECYDOWANI PŁACĄ MNIEJ to nie tylko możliwość zakupu najpopularniejszego rozwiązania na rynku wraz z napędem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, ale przede wszystkim świetna okazja do zainwestowania w produkty dla domu, które zapewnią Gwarancję spokoju.

Planujesz zakup segmentowej bramy garażowej?

Zdecyduj się na rozwiązania marki KRISPOL, a napęd STARCUS otrzymasz z rabatem 20%

Szukasz rozwiązań, które ułatwią Ci rozwój biznesu?

Wybierz segmentową bramę przemysłową KRISPOL,

a napęd przemysłowy STARCUS F otrzymasz z rabatem 30%

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 20 września 2022 r. do 4 października 2022 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

ŹRÓDŁO: KRISPOL

 

 


Przeczytaj również:

Marcin Strzelec z firmy Wiśniowski dołączył do grona członków Zarządu POiD

Związek Polskie Okna i Drzwi wybrał nowego członka zarządu. Został nim Marcin Strzelec, na co dzień zajmujący stanowisko menadżera zarządzającego grupą produktów w firmie Wiśniowski. Nowy członek …

Zapraszamy do tworzenia kalendarium POiD

Po dwóch miesiącach od ogłoszenia najwyższego alertu epidemicznego, oraz nałożenia wielu obostrzeń, Polska gospodarka powoli wraca do normalności. Jeśli Twoja firma zaczyna planować różne przedsięw…

Energooszczędny dom z ciepłym montażem

Ciepły montaż okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej to bardzo ważny element współczesnego budownictwa. Zamontowane w odpowiedni sposób wyroby skutecznie chronią przed stratami ciepła zimą, a …