Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Planujesz kredyt? Przelicz co się opłaca

W KRISPOL #wspieramy budowy, dlatego z przyjemnością oferujemy produkty, które zapewnią nie tylko komfort, ale także przyjemność podczas ich użytkowania. Z nami możesz mądrze inwestować swoje pieniądze, które przeznaczasz na zakup stolarki otworowej do Twojego nowo budowanego lub remontowanego domu.

OKNA PVC I ALU -25 %

Wybór stolarki okiennej w dużej mierze zależy od indywidualnych potrzeb i podyktowany jest wieloma czynnikami. Jednym z głównych elementów wpływających na decyzję zakupową jest cena, natomiast mając na uwadze najnowsze trendy w budownictwie, warto dopasować stolarkę okienną do stylu architektonicznego budynku.

Stolarka aluminiowa była dotychczas kojarzona z nowoczesnymi biurowcami, natomiast trend ten zmienia się na przestrzeni ostatnich lat. Jest to mocno zauważalne w budownictwie jednorodzinnym. Cechy wyróżniające stolarkę aluminiową to przede wszystkim trwałość i dobra statyka, która jest niezwykle istotna w przypadku wielkogabarytowych konstrukcji.

Stolarka PVC zyskała popularność ze względu na korzystną cenę, a duży wybór dekorów oraz systemy okienne dopasowane do każdej inwestycji czynią ją równie atrakcyjną dla potencjalnych klientów.   Szereg funkcjonalnych dodatków i rozwiązań sprawdzi się praktycznie w każdym projekcie i spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego inwestora.

NAPĘD STARCUS Z MECHANICZNĄ KRAŃCÓWKĄ W CENIE 111 ZŁ, PRZY ZAKUPIE Z ROLETĄ

Rolety zewnętrzne to jedna z najczęściej wybieranych opcji podczas zakupu osłon do domów i mieszkań. Optymalna cena, możliwość wyboru rolet naokiennych, do zabudowy czy elewacyjnych, sprawia, że każdy klient jest w stanie wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb.  Rolety są gwarancją wygody, bezpieczeństwa oraz komfortu cieplnego.

Automatyczne sterowanie osłonami, to obecnie standard, jednak taka opcja wiąże się z dodatkowymi kosztami, co należy uwzględnić w zaplanowanym budżecie na budowę lub remont domu.

Zalety rolet zewnętrznych:

  • Izolacja termiczna i akustyczna
  • Niższe rachunki za ogrzewanie
  • Ochrona okna
  • Maksimum bezpieczeństwa
  • Pełen komfort użytkowania

Oferta obowiązuje od 23.06.2023 r. do 07.07.2023 r. oraz dotyczy wyrobów personalizowanych, wykonywanych na wymiar. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna są w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

MONTERIADA 2020 – 300 m2 promocji dobrego montażu

Przez 31 godzin stoisko Związku POiD i Partnerów było dostępne dla uczestników Targów BUDMA. W tym czasie mieli oni szansę doświadczyć czegoś wyjątkowego – budowy domu na żywo. Mogli także zobaczyć…

XIII Kongres Stolarki Polskiej zakończony – co działo się na Kongresie?

Trzy inspirujące bloki tematyczne, 300 uczestników i rozmowy o przyszłości branży. Za nami XIII Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 24-25 maja br. w Warszawie. Tegoroczna odsłona Ko…

Specyfikacja rynku szwajcarskiego – webinarium Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu z biurem we Frankfurcie,  zaprasza przedsiębiorców z branży budowlanej  na Webinar, dotyczący specyfiki szwajcarskiego rynku. Szkolenie odbędzie się 7 kwietnia 20…