Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Planujesz kredyt? Przelicz co się opłaca

W KRISPOL #wspieramy budowy, dlatego z przyjemnością oferujemy produkty, które zapewnią nie tylko komfort, ale także przyjemność podczas ich użytkowania. Z nami możesz mądrze inwestować swoje pieniądze, które przeznaczasz na zakup stolarki otworowej do Twojego nowo budowanego lub remontowanego domu.

OKNA PVC I ALU -25 %

Wybór stolarki okiennej w dużej mierze zależy od indywidualnych potrzeb i podyktowany jest wieloma czynnikami. Jednym z głównych elementów wpływających na decyzję zakupową jest cena, natomiast mając na uwadze najnowsze trendy w budownictwie, warto dopasować stolarkę okienną do stylu architektonicznego budynku.

Stolarka aluminiowa była dotychczas kojarzona z nowoczesnymi biurowcami, natomiast trend ten zmienia się na przestrzeni ostatnich lat. Jest to mocno zauważalne w budownictwie jednorodzinnym. Cechy wyróżniające stolarkę aluminiową to przede wszystkim trwałość i dobra statyka, która jest niezwykle istotna w przypadku wielkogabarytowych konstrukcji.

Stolarka PVC zyskała popularność ze względu na korzystną cenę, a duży wybór dekorów oraz systemy okienne dopasowane do każdej inwestycji czynią ją równie atrakcyjną dla potencjalnych klientów.   Szereg funkcjonalnych dodatków i rozwiązań sprawdzi się praktycznie w każdym projekcie i spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego inwestora.

NAPĘD STARCUS Z MECHANICZNĄ KRAŃCÓWKĄ W CENIE 111 ZŁ, PRZY ZAKUPIE Z ROLETĄ

Rolety zewnętrzne to jedna z najczęściej wybieranych opcji podczas zakupu osłon do domów i mieszkań. Optymalna cena, możliwość wyboru rolet naokiennych, do zabudowy czy elewacyjnych, sprawia, że każdy klient jest w stanie wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb.  Rolety są gwarancją wygody, bezpieczeństwa oraz komfortu cieplnego.

Automatyczne sterowanie osłonami, to obecnie standard, jednak taka opcja wiąże się z dodatkowymi kosztami, co należy uwzględnić w zaplanowanym budżecie na budowę lub remont domu.

Zalety rolet zewnętrznych:

  • Izolacja termiczna i akustyczna
  • Niższe rachunki za ogrzewanie
  • Ochrona okna
  • Maksimum bezpieczeństwa
  • Pełen komfort użytkowania

Oferta obowiązuje od 23.06.2023 r. do 07.07.2023 r. oraz dotyczy wyrobów personalizowanych, wykonywanych na wymiar. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępna są w salonach sprzedaży KRISHOME.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Technik montażu i automatyki stolarki budowlanej wejdzie do oferty szkolnictwa

W ekspresowym tempie trwają prace nad wdrożeniem do techników specjalizacji „technik montażu i automatyki stolarki budowlanej” w szkołach branżowych II stopnia. Jest to kontynuacja istniejącego już…

Wesołych Świąt!

Niech te Święta Bożego Narodzenia przyniosą wiele miłości, szczęścia i zdrowia. Życzymy Państwu spełnienia najskrytszych pragnień oraz niezapomnianych chwil. W imieniu Zarządu oraz Rady Związku POi…

Jak zdobyć dofinansowanie do wymiany okien, drzwi i bramy w 2023 roku?

Wiosna to dobry czas na remont i termomodernizację domu. Dzięki temu pozbędziemy się starego kopciucha i wymienimy okna, drzwi zewnętrznych oraz bramę garażową. Jakie dofinansowanie możemy zdobyć n…