Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

„Pewni swego” – kampania wizerunkowa marki Budvar

1 września wystartowała kampania wizerunkowa jednego z topowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej – firmy Budvar, której celem jest zwiększenie świadomości marki oraz rozpoznawalności produktów firmy. Kampanii „Pewni swego” towarzyszy promocja -35% na zakup energooszczędnych okien T-Passive Perfekt. Akcja promocyjna trwa do 31 października.

Firma Budvar weszła  w sezon jesienny z mocnym przytupem. W wyniku nawiązania współpracy z Agencją 38 Content Communication powstała kompleksowa strategia komunikacyjna, a 1 września wystartowała kampania wizerunkowa, zatytułowana „Pewni swego”.

Hasłem, które wybraliśmy do przewodzenia naszej kampanii jest zdanie „Okna testowane w warunkach domowych od 30 lat”. Ma ono zwrócić uwagę odbiorców, naszych potencjalnych klientów, na doskonałą jakość oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy polską firmą, która jest obecna na rynku od 30 lat. To świadczy o dużym doświadczeniu i generalnie wysokiej trwałości produkowanej przez nas stolarki okiennej – mówi Dominika Kowalewicz, Dyrektor Marketingu w firmie Budvar.

Od 1992 roku do dziś, wiele milionów produktów stolarki okiennej i drzwiowej, których producentem jest Budvar, znalazło nowe domy. A  to znaczy, że codziennie sprawdzane są (lub wystawiane na próbę) w najróżniejszych sytuacjach. Przez domowych „ekspertów” i  w realnych warunkach.

Mamy doskonały produkt, dlatego jesteśmy pewni swego. W naszych kreacjach chcieliśmy pokazać jak najbardziej naturalne sytuacje, które codziennie wydarzają się w naszych domach. Nie odrealnione grafiki, tylko właśnie całe piękno codzienności, w których nasze produkty pełnią rolę bohatera drugiego planu. Mam nadzieję, że to nam się udało – mówi Dominika Kowalewicz, Dyrektor Marketingu firmy Budvar.

Praca przy projekcie wizerunkowym obejmowała zaprojektowanie kompleksowej kampanii digitalowej, przygotowanie kreacji oraz zaplanowanie działań PR-owych, zgodnie z wypracowaną przez oba zespoły (zespół marketingu po stronie Budvar oraz Agencję) strategią contentową. Kampania już jest szeroko komunikowana w Internecie za pomocą reklam tekstowych, graficznych w wyszukiwarce Google oraz na portalach społecznościowych i tematycznych. W pierwszej kolejności reklamy Ad Words i banery w mediach zobaczą mieszkańcy Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Sieradza, Zduńskiej Woli i okolic, gdyż kampanii towarzyszy także promocja, skierowana do Klientów salonów firmowych Budvar w tych miastach.

Do celów komunikacji promocji powstała dedykowana strona internetowa: www.pewniswego.pl. Klienci zainteresowani zakupem energooszczędnych okien PVC, a konkretnie konstrukcji T-Passive Pefekt – flagowego produktu marki Budvar, mogą za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie, wygenerować specjalny kod rabatowy, upoważniający do uzyskania w salonie firmowym zniżki -35% na zakup okien. Dodatkowo, w gratisie, standardowe okucia zostaną wymienione na okucia Security, gwarantujące zwiększone bezpieczeństwo stolarki okiennej.

Promocja trwa od 1 września do 31 października

Budvar to odnosząca sukcesy polska firma specjalizująca się w produkcji okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Dbałość o każdy detal oraz niezawodna jakość oferowanych produktów pozwoliła firmie rozwinąć swoją działalność również na rynki zagraniczne. Obecnie produkty Budvar sprzedawane są na terenie Niemiec, Francji, Włoch, Republiki Czeskiej, Słowacji, Słowenii, Austrii, Hiszpanii oraz Belgii. Firma od 30 lat udoskonala swoje produkty, tworząc je na podstawie swoich własnych profili okiennych produkowanych w autorskiej technologii Titatnium Technology.

ŹRÓDŁO: Budvar

 


Przeczytaj również:

Firma Plonmar Sp.z.o.o producent podwalin i termoparapetów Nyxon nową firmą członkowską POiD

Do grona firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi wstąpiła firma Plonmar Sp. z.o.o  – producent i dystrybutor materiałów budowlanych, zajmująca się również dystrybucją i sprzedażą produktów …

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z debaty „Ułatwienia dla branży budowlanej”

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z debaty : „Ułatwienia dla branży budowlanej – jak pomóc przetrwać branży, nie rezygnując z podnoszenia efektywności energetycznej, zachowując jej wysoką pozycję e…

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem branżowym plebiscytu Budowlana Marka Roku 2023

Jakie marki cieszą się największym zaufaniem wykonawców? Na to pytanie odpowiedzą wyniki XIX edycji ogólnopolskiego badania Budowlana Marka Roku, organizowanego przez agencje badawczą  ASM – Resear…