Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Paweł Klimas z tytułem Promotora XXI wieku 2022

Paweł Klimas, dyrektor ds. rozwoju biznesu i członek Zarządu w Klimas Wkręt-met, został uhonorowany tytułem Promotora XXI wieku, przyznawanego w ramach rankingu Budowlanej Marki Roku. Tytuł jest wyrazem uznania za znaczący wkład w rozwój marki na rynkach zagranicznych, a tym samym promocję polskiej myśli technologicznej.

Budowlana Marka Roku, ranking realizowany przez ASM Research Solutions Strategy, od 18 lat dostarcza informacje na temat najpopularniejszych wśród wykonawców marek branży budowlanej. Po raz drugi przyznano indywidualne nagrody dla osób, które szczycą się osiągnięciami w zakresie marketingu oraz strategii produktowej. Wśród nagrodzonych znalazł się Paweł Klimas, dyrektor ds. rozwoju biznesu, członek Zarządu w Klimas Wkręt-met.

Firma Klimas Wkręt-met sukcesywnie prowadzi działania eksportowe w Europie, Azji czy Australii. Na przestrzeni ostatnich 6 lat firma kilkukrotnie zwiększyła sprzedaż firmy poza granice Polski, prowadząc działalność w ponad 60 krajach na całym świecie. Tylko w ostatnich trzech latach powołano do życia spółki we Francji, Czechach oraz Indiach, które wciąż zwiększają swój zasięg, rozwijając sieć dystrybucji oraz udział w znaczących inwestycjach budowlanych. Eksport to obszar, za który odpowiedzialny jest Paweł Klimas, tegoroczny laureat tytułu Promotor XXI Wieku.

Serdecznie dziękuję za to wyjątkowe wyróżnienie. Trudno wymienić wszystkie osoby, którym należą się podziękowania. Sukcesy, które odnosimy na rynkach zagranicznych, są efektem pracy całej naszej organizacji. Czuję się wyróżniony podwójnie, ponieważ mam zaszczyt reprezentować cały zespół – mówi Paweł Klimas. – Azymutami, które wyznaczają nasze kierunki, są wartości rodzinne, dlatego szczególne podziękowania kieruję do moich  rodziców oraz sióstr. To właśnie rodzice wszczepili w nas zasady, które świetnie oddają słowa Jürgena Thorwalda: „Tak zwany los rzadko kiedy wynagradza pracowitego znawcę, teoretyka czy marzyciela. Przeważnie nagradza tego, kto, pewny siebie, owe marzenia i teorię wprowadzają w czyn”. Z zespołem Klimas Wkręt-met jest to na pewno łatwiejsze. Serdecznie dziękuję, a wszystkim laureatom wyróżnienia Promotora XXI Wieku 2022 oraz Budowlanej Marki Roku serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów – dodaje laureat. 

Paweł Klimas z firmą Klimas Sp. zo.o. i marką Klimas Wkręt-Met mentalnie związany od urodzenia, a zawodowo wspiera rozwój rodzinnego biznesu od ponad 14 lat. Wieloletnie doświadczenie oraz praca w różnych obszarach działalności firmy pozwoliły mu zrozumieć specyfikę każdego z działów od środka. To przekłada się na jego szeroką wiedzę nie tylko o obszarach sprzedażowych, ale również o obszarach produkcyjnych, zakupowych czy logistycznych. Dba o zrównoważony rozwój firmy zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych. Przez klientów i współpracowników ceniony jest za szczerość oraz otwartość w relacjach biznesowych.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance. koło Warszawy. Wyróżnienie Promotora XXI Wieku w imieniu Pawła Klimasa odebrała Joanna Klimas-Leśniak, członkini zarządu Klimas Wkręt-met Sp. z.o.o

 

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met

www.wkret-met.pl


Przeczytaj również:

Protokół z posiedzenia Rady Wyrobów Budowlanych.

W dniu 10 lipca 2018r odbyło się kolejne posiedzenie Rady Wyrobów Budowlanych, organu opiniodawczo- doradczego Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Z ramienia branży stolarki budowlanej repreze…

Monter Edmont dołączył do kampanii „DOBRY MONTAŻ”

Dobry montaż wymaga zaangażowania dobrych fachowców. Najlepsze cechy profesjonalnego montera stolarki budowlanej utożsamia postać Edmonta – nowoczesnego specjalisty, który dołączył do kampanii „DOB…