Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Okno dachowe PTP-V RENO „Odkryciem Roku 2022”

Okno dachowe PTP-V RENO marki FAKRO zostało wyróżnione prestiżowym tytułem  „Odkryciem Roku 2022” w ramach programu organizowanego przez Stolarkę VIP.

Odkrycie Roku, to tytuł i wyróżnienie szczególne przyznawane markom, produktom, rozwiązaniom, mają duży potencjał, rozpoznawalność, a przede wszystkim znaczący wzrost popularności. To także rozwiązania, które są spełnianiem oczekiwań i potrzeb rynku, konsumentów i branży. Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem jakości oferowanego produktu i marki. To dowód uznania polskich i zagranicznych konsumentów i klientów biznesowych.

Okno dachowe w wersji RENO to specjalne okno przeznaczone pod wymianę starych okien dachowych, które umożliwia ich wymianę bez ingerencji we wnękę okienną. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy nowe, energooszczędne okna dachowe, ograniczając pracę remontowe na poddaszu do minimum.

Firma FAKRO została także wyróżniona w rankingu „Złota 15- Najlepsi są wśród nas”. Nagrodę otrzymała za wyjątkowe zasługi na rzecz promowania polskiej branży stolarki otworowej.

Dziękujemy, że doceniliście Państwo jakość FAKRO. Nagroda akcentuje nie tylko moc marki FAKRO, ale także silnie promuje nasze rodzime, polskie produkty na rynku globalny – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingi FAKRO.

Nagrody zostały wręczone podczas VII Międzynarodowego Forum Stolarki Budowlanej VIP, zorganizowanego przez Stolarka VIP, które odbyło się w dniach 15-16 września 2022 r.

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

BUDMA uroczyście otwarta.

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Targom, które potrwają do piątku, 2 lutego, będą towarzyszyć liczne wydarzenia branżowe. To największa Budma od dziesięciu lat….

Polska niezmiennie liderem eksportu wśród krajów UE

Najaktualniejsze dane opublikowane przez statystykę europejską wskazują, że Polska trzeci rok z rzędu jest numerem 1 pod względem wartości eksportu stolarki budowlanej wśród wszystkich krajów Unii …

Zawód monter stolarki budowlanej od września 2018 roku w szkołach branżowych

Zawód monter stolarki budowlanej od września 2018 roku w szkołach branżowych W dniu 7 grudnia 2017 roku Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej podpisała rozporządzenie zmieniające rozporządzeni…