Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Okno dachowe FAKRO GREENVIEW – „EKOPRODUKTEM 2023”

FAKRO produkuje ekologiczne okna dachowe, które dają niezbędne do życia światło mające pozytywny wpływ na nasze zdrowie i dobry nastrój. Nowa generacja okien dachowych GREENVIEW została skonstruowana z dbałością zarówno o ekologię, jak i ekonomię. Zastosowana technologia wpływa na ochronę ciepła, a tym samym na mniejsze zużycie energii potrzebnej do ogrzania naszego poddasza. Linia GREENVIEW wpisuje się idealnie w przyświecającą FAKRO filozofię GO GREEN.

Zielony kolor, zawarty w logo FAKRO towarzyszy nam od samego początku powstania firmy, a kojarzona z nim ekologia to aspekt, który przenika każdy etap naszego rozwoju.

Dziękujemy za to wyróżnienie. Wszystko co robimy jest zawsze z myślą o lepszej przyszłości naszych dzieci. Projektujemy, planujemy i produkujemy z dbałością o środowisko naturalne. Okno dachowe GREENVIEW pointuje naszą proekologiczną działalność – komentuje odbierający nagrodę Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami.

Uroczystość oficjalnego ogłoszenia laureatów II edycji programu EKOPRODUKT oraz wręczenie okolicznościowych statuetek i certyfikatów odbyła się podczas Konwentu Stolarki w dniach 23-24 lutego 2023 r. w Zamku Gniew.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Życzenia Wielkanocne!

By te Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. Niech ten czas będzie dla wszystkich okresem wyciszenia, zadumy, wypoczynku oraz prawdziwej radości.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z debaty „Ułatwienia dla branży budowlanej”

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z debaty : „Ułatwienia dla branży budowlanej – jak pomóc przetrwać branży, nie rezygnując z podnoszenia efektywności energetycznej, zachowując jej wysoką pozycję e…

Następna porcja praktycznej wiedzy o dobrym montażu przekazana!

W środę, 27 maja br., został zrealizowany kolejny webinar dla uczniów szkół branżowych w ramach grupy dyskusyjnej „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”. Tym razem tematem e-spotkanie były: zasady kotwie…