Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

O nowoczesnym marketingu w branży budowlanej – WIŚNIOWSKI na Kongresie Stolarki Polskiej 2024

Zakończyła się kolejna już, XIV edycja Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanej przez POiD. Prestiżowe spotkanie przedstawicieli branży, w tym prelekcje, część wystawiennicza oraz wieczorna gala, stały się miejscem wymiany myśli i dialogu firm i instytucji branży stolarki budowlanej. Nie zabrakło w nim partnera wydarzenia – marki WIŚNIOWSKI.

W dniu 23 maja 2024 r. do Jachranki przybyło ponad 300 uczestników – przedstawicieli branży, reprezentantów świata biznesu, nauki, polityki i mediów. Goście rozmawiali m.in. o dalszym rozwoju rodzimej branży stolarki budowlanej, ale także o poprawie sytuacji eksportowej, odbudowie Ukrainy, o sztucznej inteligencji, nowych programach dopłat dla inwestorów czy zapowiedziach zmian w prawie.

Podczas wydarzenia obecna była także marka WIŚNIOWSKI, która oprócz współuczestnictwa w przestrzeni wystawienniczej, była aktywna w IV bloku merytorycznym poświęconym trendom w marketingu w 2024 r. W debacie eksperckiej, z ramienia firmy udział wzięła Monika Młynarczyk, dyrektor marketingu. Wraz z przedstawicielami m.in. Somfy, EVVA Polska, Grupa Petecki czy ABR, rozmawiano m.in. o tym, jak promować działania zrównoważonego rozwoju, jak sztuczna inteligencja może pomóc lepiej dostosować dane behawioralne i demograficzne, czy jak zaimplementować szczerość, autentyczność i prawdziwe historie w działania marketingowe wykorzystujące CRM.

POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP
POiD XIV KSP

– Zarządzanie marketingiem w dynamicznie rozwijającej się branży, zwłaszcza w sektorze stolarki budowlanej, wymaga dziś zastosowania nowoczesnych narzędzi i strategii. Wśród wybranych, o których rozmawialiśmy podczas tegorocznego kongresu, można wymienić m.in. coraz powszechniejsze zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w marketing automation, które umożliwia nam lepsze zrozumienie zachowań klientów oraz precyzyjne dostosowanie komunikacji do ich potrzeb i oczekiwań. Rozmawialiśmy też o tym, jak wciąż konieczne jest promowanie inicjatyw w zakresie zrównoważonego rozwoju i ekologii: te wątki są wciąż kluczowym elementem budowania pozytywnego wizerunku marki – mówiła Monika Młynarczyk, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI.

Podczas wydarzenia firma odebrała dwa wyróżnienia – dla firmy członkowskiej z okazji jubileuszu 35-lecia firmy oraz za partnerstwo w programie „Termoizolacja Plus Dobry Montaż”.

WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem CEMS Chance XIX

Związek Polskie Okna i Drzwi przyjął wniosek Organizatorów CEMS Chance XIX, o objęcie wydarzenia swoim Patronatem. Związek POiD, któremu nie jest obojętna edukacja młodzieży i pomoc w starcie w prz…

Bezpieczne i nowoczesne drzwi wejściowe. Na co zwrócić uwagę?

Wybierając drzwi wejściowe nie kierujmy się wyłącznie ich wyglądem. Musimy pamiętać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i niezawodność. Na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych i zaskakując…

Jak wymienić drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe są obowiązkowym elementem projektu każdego budynku – oddzielają nas od świata zewnętrznego i wyznaczają granicę prywatności. Przez ich próg przechodzimy kilka razy dziennie, witamy …