Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

„O dobrym projekcie” live z architektem Robertem Koniecznym

Doświadczenia ostatnich tygodni i nasza konieczność izolacji wywołuje refleksję dotyczącą otaczającej nas przestrzeni, w której przebywamy i funkcjonujemy .

O dobrym projekcie domu w nowych czasach FAKRO porozmawia z architektem Robertem Koniecznym, szefem biura KWK Promes, autorem między innymi Najlepszego Domu Prywatnego w  ogólnoświatowym konkursie Wallpaper Design 2017.

Więcej tu: https://www.kwkpromes.pl/robert-konieczny/102

Jeżeli chcesz zadać pytanie w tej rozmowie, które związane jest z projektowaniem domów teraz i w nowej przyszłości, wpisz je w komentarzu pod wydarzeniem na facebook FAKRO https://www.facebook.com/events/230838401524386/. Wybierzemy najciekawsze pytania i zadamy je Robertowi Koniecznemu podczas Live, który odbędzie się 6 maja (środa) o godzinie 18:00.

Zadaj pytanie architektowi Robertowi Koniecznemu https://www.facebook.com/events/230838401524386/


Przeczytaj również:

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…

Rusza konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”!

W celu wsparcia szkół, które ogłaszają nabór do klas o profilu „monter stolarki budowlanej”, Partnerzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, wraz ze Związkiem POiD, przygotowali specjalny konkurs, promujący zaw…

Klimas Wkręt-met świetnym przykładem zaangażowania społecznego

Firma Klimas Wkręt-met, polski producent wkrętów i zamocowań, znany nie tylko z wysokiej jakości swoich produktów, ale także z zaangażowania społecznego, ostatnio dołączył do projektu Kalendarz Gwi…