Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowości w ofercie POL-SKONE

Jeszcze lepsze wnętrze

W katalogu Lepsze Wnętrze prezentujemy kompleksową ofertę POL-SKONE. W edycji II/2021 dotychczasowe portfolio produktowe wzbogacają unikatowe kolekcje drzwi wewnętrznych i rozwiązań inwestycyjnych oraz innowacyjne rozwiązania kolorystyczne. Wyroby POL-SKONE powstają z myślą o potrzebach najbardziej wymagających wnętrz. Od ponad 30 lat firma wyznacza nowe kierunki rozwoju marki i branży. Produkty POL-SKONE wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym i inwestycyjnym.

Inspiruj się kolorami

Kolorystka POL-SKONE nieustannie dopasowuje się do tendencji w architekturze wnętrz. Mogłoby się wydawać, że tak szeroka dotychczasowa kolorystyka nie da się już poszerzyć. Ale POL-SKONE wciąż podejmuje wyzwanie koloru. W odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów paleta kolorów zostaje wzbogacona. Nowe odcienie znajdziecie w kolekcjach UNI MAT PLUS (nowość 645 lava i 646 stone), ECO TOP, LAMISTONE, LAMINOWANE (231 dąb halif) oraz SILKWOOD (450 biały mat oraz 451 czarny mat). SILKWOOD to perfekcyjne połączenie okleiny naturalnej z powierzchnią malowaną w kolekcji BLACK&WHITE.

Zanurz się w błękicie

Nadchodzący trend w kolorystyce drzwi malowanych to Indigo Blue. Wybrany najmodniejszym kolorem ostatniego sezonu, znajdzie zastosowanie w wielu nowoczesnych wnętrzach. Ciemne odcienie skrzydeł wyglądają niezwykle luksusowo. Połączone ze złotymi aluminiowymi dekorami nadają przestrzeni eleganckiego szlifu. Całość zostaje dopełniona akcesoriami w tym samym kolorze – złote klamki, zestawione z ciemną kolorystyką, wyglądają niezwykle dostojnie. W ofercie POL-SKONE Indigo Blue dostępny jest między innymi w kolekcji drzwi malowanych TIARA.

Fot. POL-SKONE

Wykreuj swoją przestrzeń

CREATO to nowy wzór drzwi w powierzchni UNI-MAT PLUS, która charakteryzuje się jedwabistą haptyką oraz powłoką odporną na ślady po palcach. Nowoczesny design podkreśla bezpieczna laminowana szyba VSG 44.2 w kolorze czarnym, a wzmocnione zawiasy zapewnią wieloletnią funkcjonalność drzwi.

Fot. POL-SKONE

Seek&Hide, czyli Harmony w wersji INVEST

Solidne skrzydło HARMONY INVEST o grubości 50 mm w bogatej kolorystyce laminatów i oklein naturalnych lub powierzchni malowanych zapewni wnętrzom wyjątkowe wyciszenie o izolacyjności Rw=37dB dzięki swojej konstrukcji i specjalnej uszczelce. Wzmocniona ukryta ościeżnica Harmony pozwala optycznie powiększyć mieszkanie, biuro czy gabinet bez widocznego podziału na strefę ściany i drzwi. Dzięki możliwości ujednolicenia koloru skrzydła z kolorem ściany, drzwi pozostają niewidoczne i dopasowują się w pełni do aranżacji wnętrza.

Fot. POL-SKONE

Te i wiele innych rozwiązań znajdziesz w naszych katalogach oraz na stronie www.pol-skone.eu.

ŹRÓDŁO: POL-SKONE


Przeczytaj również:

Akustyka i systemy wentylacji tematami kolejnych webinarów POiD

W ramach rozpoczętego w marcu br.  cyklu webinariów dla producentów stolarki budowlanej organizowanych przez Związek POiD zapraszamy na dwa kolejne spotkania: 1. „Akustyka w stolarce budowlanej” Te…

Budowa i remont domu – oszczędnie i w duchu eko

Remont domu to doskonała okazja, żeby zmniejszyć jego zapotrzebowanie na cenną energię. Także przy budowie nowego budynku możemy postawić na energooszczędne rozwiązania. Dzięki temu ograniczamy emi…

Targi BUDMA patronem merytorycznym MONTERIADY

Z dumą informujemy, że podczas MONTERIADY 2023 rolę Patronów Merytorycznych obejmują: Targi BUDMA organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. BUDMA to najważniejsze i najbardziej oczekiwane…