Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowe wyprawki szkolne dla uczniów SP 4 w Swarzędzu dzięki Deceuninck

80 zestawów kompletnych wyprawek szkolnych z zeszytami, artykułami szkolnymi i piśmienniczymi trafiło do najbardziej potrzebujących uczniów klas 1-3 i 4-8 swarzędzkiej „czwórki”. To już niemal tradycja, że producent profili z PVC z pobliskiego Jasina, firma Deceuninck, wspiera społeczność szkoły wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Zestawy, przygotowane zgodnie ze zgłoszonym przez szkołę zapotrzebowaniem, obejmowały wyposażone piórniki, zestawy zeszytów i przyborów szkolnych, a także bidony na wodę i śniadaniówki. Pracownicy zlokalizowanej w Jasinie pod Swarzędzem firmy Deceuninck często wspierają swoimi działaniami społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Brzechwy.

– Jesteśmy obecni w Polsce od lat 90-tych. W naszej siedzibie w Jasinie, obecnie zatrudnionych jest ponad 400 osób. Wśród naszych pracowników wielu pośrednio lub bezpośrednio związanych jest ze swarzędzką szkołą. Jesteśmy dumni z tego, że nasi pracownicy sami podejmują różne inicjatywy i angażują się tak chętnie w działania pomocowe – organizują m.in. charytatywne mikołajki w firmie. Jako firma wsparliśmy w tym roku bieg rodzinny „Biegnę dla Was”, który odbył się przed wakacjami. Działaliśmy tu we współpracy z Dyrekcją Szkoły i funkcjonującą przy szkole Fundacją „Dzieciaki Czwórki”, której celem jest wspieranie uczniów z niepełnosprawnościami oraz rodzin w trudnej sytuacji. Wraz z początkiem nowego roku szkolnego, już tradycyjnie, po raz kolejny przekazaliśmy wyprawki szkolne. Jesteśmy otwarci na potrzeby społeczności skupionej wokół szkoły – mówi Monika Hybza, Marketing Manager w Deceuninck Poland.

Za koordynację współpracy ze szkołą po stronie Deceuninck odpowiada Anna Napierała, Kierownik ds. Administracji i Ochrony Środowiska.

W tym roku po raz kolejny firma Deceuninck Poland Sp. z o.o. wraz z koordynatorką, panią Anną Napierałą, przygotowała dla naszych uczniów wyprawki szkolne. Cieszymy się, że już od kilku lat współpracujemy z Państwem, i że to współdziałanie przynosi tyle pozytywnych uczuć i emocji. Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie. Dziękujemy za wyraz dobroci i bezinteresowne niesienie pomocy. Dzięki Państwa działaniom możliwa jest poprawa warunków życia naszych uczniów – komentuje Elżbieta Wieczorek, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu.

Fot. Deceuninck

Deceuninck nie tylko wspiera swarzędzką „czwórkę”, sponsoruje również różne ważne wydarzenia lokalne. W tym roku firma wsparła organizację Turnieju Tańca Royal Cup o puchar Burmistrza Gminy Kostrzyn, jest również jednym ze sponsorów zbliżającego się Memoriału Arkadiusza Gołasia – największej siatkarskiej imprezy, który odbędzie się w dniach 13-14 października w Zalasewie.

 

ŹRÓDŁO: Deceuninck


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem CEMS Chance XIX

Związek Polskie Okna i Drzwi przyjął wniosek Organizatorów CEMS Chance XIX, o objęcie wydarzenia swoim Patronatem. Związek POiD, któremu nie jest obojętna edukacja młodzieży i pomoc w starcie w prz…

Na 200% normy – MONTERIADA 2020 za nami. Wywiad z Pawłem Wróblewskim, Dyrektorem Zarządzającym Związku POiD

W 2019 roku rynek stolarki otworowej mógł pochwalić się w dużej mierze dobrą passą. Aktualnie przedsiębiorcy muszą jednak liczyć się z rosnącymi kosztami produkcji i deficytem kadry, a także monter…

Zapraszamy na MONTERIADĘ 2024 na targach BUDMA – już od 30 stycznia!

Związek POiD wraz z Partnerami i Patronami wydarzenia zapraszają na MONTERIADĘ 2024 na targach BUDMA w Poznaniu. Na zielonym stoisku o powierzchni 300 m2 będzie można zobaczyć nowoczesne produkty b…