Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowe wykończenia zawiasów Kubica K6200 i Atomika Karakter

Zawiasy wpuszczane Kubica K6200 i Atomika Karakter otrzymały nowe warianty atrakcyjnych wykończeń kolorystycznych Full HD. 

» Jak powstają wykończenia Full HD?

Wykończenia Full HD są wykonywane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii polegającej na nanoszeniu powłoki na zawias dopiero po złożeniu wszystkich elementów, z jakich składa się dany model. Dzięki temu uzyskuje się estetyczny, a zarazem atrakcyjny efekt wizualny w każdym, nawet najdrobniejszym detalu.

Zawias Atomika Karakter w wykończeniu Full HD. Fot. NOVET

» Dostępne warianty kolorystyczne

Modele Kubica K6200 i Atomika Karakter są dostępne w następujących wariantach wykończeń Full HD: lakierowanym na biało, chromowanym matowym, lakierowanym na czarno, niklowanym matowym, pozłacanym (Kubica K6200) oraz w kolorze mosiądzu (Atomika Karakter).

» Zawiasy do drzwi bezprzylgowych

Oba zawiasy są odpowiednie do montażu w drzwiach drewnianych bezprzylgowych. Ich położenie można regulować w trzech płaszczyznach: poziomej, pionowej oraz głębokości za pomocą klucza imbusowego bez konieczności zdejmowania skrzydła.

» Wytrzymałość potwierdzona badaniami

Trwałość zawiasów została przetestowana w badaniu obejmującym 200 000 cykli pracy, co oznacza, że można stosować je nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Oba modele przeszły również testy odporności ogniowej, co oznacza, że są odpowiednie do zamontowania w drzwiach przeciwpożarowych.

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl


Przeczytaj również:

Okna, drzwi i brama garażowa w modnym stylu – jak dopasować kolor stolarki do wyglądu domu?

Dziś okna nie muszą być już tylko białe – możemy wybierać z niezliczonej ilości kolorów i wykończeń. Wyróżniający element budynku mogą stanowić też drzwi wejściowe i brama garażowa. Jak wykorzystać…

Związek POiD partnerem debaty Rzeczpospolitej

Już w najbliższy piątek będziemy mogli zobaczyć relację debaty Rzeczpospolita pt. „Bariery rozwoju budownictwa w świetle nowych przepisów budowlanych”. Wzięli w niej udział: Anna Kornecka` – podse…

Webinarium „Rola stolarki budowlanej w budownictwie energooszczędnym i pasywnym”

We wtorek 1 marca br. w godz. od 10:00 do 11:30, odbędzie się webinarium dla producentów stolarki budowlanej, którego organizatorami są Związek Polskie Okna i Drzwi, Polski Instytut Budownictwa Pas…