Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowe wykończenia zawiasów Kubica K6200 i Atomika Karakter

Zawiasy wpuszczane Kubica K6200 i Atomika Karakter otrzymały nowe warianty atrakcyjnych wykończeń kolorystycznych Full HD. 

» Jak powstają wykończenia Full HD?

Wykończenia Full HD są wykonywane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii polegającej na nanoszeniu powłoki na zawias dopiero po złożeniu wszystkich elementów, z jakich składa się dany model. Dzięki temu uzyskuje się estetyczny, a zarazem atrakcyjny efekt wizualny w każdym, nawet najdrobniejszym detalu.

Zawias Atomika Karakter w wykończeniu Full HD. Fot. NOVET

» Dostępne warianty kolorystyczne

Modele Kubica K6200 i Atomika Karakter są dostępne w następujących wariantach wykończeń Full HD: lakierowanym na biało, chromowanym matowym, lakierowanym na czarno, niklowanym matowym, pozłacanym (Kubica K6200) oraz w kolorze mosiądzu (Atomika Karakter).

» Zawiasy do drzwi bezprzylgowych

Oba zawiasy są odpowiednie do montażu w drzwiach drewnianych bezprzylgowych. Ich położenie można regulować w trzech płaszczyznach: poziomej, pionowej oraz głębokości za pomocą klucza imbusowego bez konieczności zdejmowania skrzydła.

» Wytrzymałość potwierdzona badaniami

Trwałość zawiasów została przetestowana w badaniu obejmującym 200 000 cykli pracy, co oznacza, że można stosować je nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Oba modele przeszły również testy odporności ogniowej, co oznacza, że są odpowiednie do zamontowania w drzwiach przeciwpożarowych.

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl


Przeczytaj również:

Nowa firma członkowska POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu firmy RENOLIT Polska Sp. z o.o. w poczet firm członkowskich POiD. Firma RENOLIT to wiodący producent wysokiej jakości folii i produktów z tworzyw sztucznych, znany…

Związek POiD patronem branżowym konferencji „ Konstrukcje przeszklone, a komfort i bezpieczeństwo”

Konferencje redakcji Świat Szkła na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń branżowych. Kolejna, czyli już 39ta edycja odbędzie się 21 kwietnia w ramach obchodów  INTERNATIONAL YEAR OF GLASS 2022. P…

IX Kongres Stolarki Polskiej uchwycony w kamerze

Zapraszamy do obejrzenia filmu, nakręconego podczas IX Kongresu Stolarki Polskiej w Iławie: https://youtu.be/K87rNA4Cjlw