Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowe spotkania Aluprof – AluBrunch: Smakujmy razem architekturę

Nasz nowy projekt „AluBrunch: Smakujmy razem architekturę” ma na celu edukację i współpracę z architektami m.in. w zakresie promocji rozwiązań wpisujących się w założenia zrównoważonego rozwoju. „AluBrunch” stanowi kolejny krok w kierunku budowania świadomości i dzielenia się wiedzą na temat możliwości, jakie niesie za sobą odpowiedzialne projektowanie.

Podczas spotkań „AluBrunch: Smakujmy razem architekturę” przedstawiciele Aluprof odwiedzają wybrane pracownie architektoniczne, aby w nieformalnej atmosferze, przy pysznym brunchu, rozmawiać o innowacyjnych rozwiązaniach firmy. To idealny czas na prezentacje, dyskusje, zapoznanie się z oczekiwaniami architektów i wymianę doświadczeń, który sprzyja budowaniu trwałych relacji i wspólnemu dążeniu do tworzenia zrównoważonej architektury.

Aluprof nieustannie inwestuje w rozwój gamy produktowej zgodnej z wymogami Europejskiego Zielonego Ładu i nowej taksonomii europejskiej. Dzięki spotkaniom organizowanym w ramach cyklu „AluBrunch: Smakujmy razem architekturę” przedstawiciele firmy mają okazję zaprezentować architektom rozwiązania, które nie tylko umożliwiają uzyskanie dodatkowych punktów podczas ubiegania się o tzw. zielone certyfikaty, takie jak BREEAM, LEED czy WELL, ale też pozwalają na tworzenie budynków zeroemisyjnych.

ŹRÓDŁO: Aluprof S.A


Przeczytaj również:

Targi WinDoor-tech – niezależnie, ale w synergii z Budmą

  Podczas targów WinDoor-tech w jednym czasie i miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz projektanci i …

Związek Polskie Okna i Drzwi partnerem platformy Buy Poland

Związek POiD objął patronatem platformę promocji potencjału eksportowego polskiej gospodarki Buy Poland (www.buypoland.pl),zainicjowaną przez Grupę MTP, organizatora Targów BUDMA oraz Windoor-tech….

Już jest sierpniowy Monter Stolarki

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu MONTER STOLARKI, a w nim: Nauka zawodu – to nie gorsza opcja, to szansa Wirtualne portfolio fachowca na Instagramie Style sprzedaży – dać wybór c…