Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI. Poznajcie NEXIO!

Wymarzony dom już od wejścia powinien spełniać najważniejsze potrzeby wszystkich jego domowników. Wybór drzwi NEXIO to zakup funkcjonalny i energooszczędny. Wystarczy przyjrzeć się konstrukcji nowego produktu WIŚNIOWSKI.

Funkcjonalność, design i energooszczędność

Na drzwi NEXIO składa się ościeżnica o głębokości 70 [mm] z 5-komorowych profili PVC. Ościeżnicę wzmocniono dodatkowo profilem stalowym. Wypracowana konstrukcja gwarantuje funkcjonalność, ale i dobry design. Kolor ościeżnicy idealnie współgra z powierzchnią stalowego skrzydła. Produkt w myśl idei Home Inclusive™ można kolorystycznie i wzorniczo dopasować także do pozostałych elementów stolarki: okien, bram czy ogrodzenia.

Skrzydło to obok ościeżnicy najważniejszy element konstrukcyjny drzwi. Drzwi NEXIO wyposażono w skrzydło z okleinowanej blachy stalowej, które wypełniono płytą XPS. Konstrukcja drzwi pozwoliła na uzyskanie bardzo dobrych parametrów termicznych. Współczynnik Ud dla drzwi o wymiarach referencyjnych z progiem tworzywowym wynosi 0,88 [W/m2K]. Wynik ten potwierdza, że drzwi NEXIO to produkt energooszczędny, który z powodzeniem można rozliczyć w ramach ulg i dotacji z programu Czyste Powietrze.

Nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI to dobra wiadomość dla wszystkich budujących i remontujących. 5 nowych wzorów z linii NEXIO to wyjątkowa jakość w bardzo korzystnej cenie.

Bezpieczne zamknięcie Twojej inwestycji

Każdy inwestor marzy, by po zamknięciu drzwi, bezpiecznie poczuć się w swoim domu. Drzwi NEXIO spełniają rygorystyczne kryteria w zakresie wodoszczelności (klasa 3A i 2A), odporności na wiatr (klasa B5/C5) czy przepuszczalności powietrza (klasa 4).

By zabezpieczyć dom przed wizytą osób niepowołanych, NEXIO w standardzie wyposażono w dwa niezależne zamki i trzy sztuki bolców przeciwwyważeniowych. Opcjonalnie drzwi doposażyć można również w trzypunktową zasuwnicę, która gwarantuje optymalny docisk na całej wysokości.

Na drzwi NEXIO klient otrzymuje 2-letnią gwarancję. Jednocześnie wciąż trwa proces testowania drzwi. W wewnętrznych badaniach NEXIO osiągnęły wynik 210 000 cykli otwarcie-zamknięcie – to niemal 100 lat swobodnego użytkowania. Produkt oczekuje na wykonanie badań potwierdzających klasę 6. (200 000 cykli) według normy EN 12400:2004, w akredytowanej jednostce certyfikującej.

CREO, NOVA, NEXIO czyli next steps w ofercie drzwiowej marki WIŚNIOWSKI

Dotąd w ofercie WIŚNIOWSKI znaleźć można było aluminiowe drzwi CREO o niemal nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych i aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne NOVA z innowacyjną funkcją czasową. Teraz do rodziny produktów WIŚNIOWSKI dołączają drzwi NEXIO.

Dowiedz się więcej i postaw na wysoką jakość w niskiej cenie: https://www.wisniowski.pl/dla-domu/drzwi-i-okna/drzwi-zewnetrzne/nexio

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem honorowym Targów „Bud-Gryf & Home Szczecin 2020”

Związek Polskie Okna i Drzwi wraz organizatorem, spółką Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, zapraszają na 29. edycję „Bud-Gryf & Home Szczecin 2020”- największych na Pomorzu Zachodnim tar…

Petycja w sprawie zmiany terminu targów Fensterbau Frontale w Norymberdze

W związku ze zmianą terminu targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze oraz konferencją prasową kanclerz Angeli Merkel w temacie walki z koronawirusem, zwracamy się z prośbą o udzielenie przez Państw…

„Monter Stolarki” nr 5 dostępny od 23 maja

Już 23 maja oddamy w Państwa ręce 5-ty numer „Montera Stolarki”, magazynu promującego zawody montera i instalatora stolarki budowlanej. To jedna z inicjatyw Związku Polskie Okna i Drzwi, która ma n…