Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI. Poznajcie NEXIO!

Wymarzony dom już od wejścia powinien spełniać najważniejsze potrzeby wszystkich jego domowników. Wybór drzwi NEXIO to zakup funkcjonalny i energooszczędny. Wystarczy przyjrzeć się konstrukcji nowego produktu WIŚNIOWSKI.

Funkcjonalność, design i energooszczędność

Na drzwi NEXIO składa się ościeżnica o głębokości 70 [mm] z 5-komorowych profili PVC. Ościeżnicę wzmocniono dodatkowo profilem stalowym. Wypracowana konstrukcja gwarantuje funkcjonalność, ale i dobry design. Kolor ościeżnicy idealnie współgra z powierzchnią stalowego skrzydła. Produkt w myśl idei Home Inclusive™ można kolorystycznie i wzorniczo dopasować także do pozostałych elementów stolarki: okien, bram czy ogrodzenia.

Skrzydło to obok ościeżnicy najważniejszy element konstrukcyjny drzwi. Drzwi NEXIO wyposażono w skrzydło z okleinowanej blachy stalowej, które wypełniono płytą XPS. Konstrukcja drzwi pozwoliła na uzyskanie bardzo dobrych parametrów termicznych. Współczynnik Ud dla drzwi o wymiarach referencyjnych z progiem tworzywowym wynosi 0,88 [W/m2K]. Wynik ten potwierdza, że drzwi NEXIO to produkt energooszczędny, który z powodzeniem można rozliczyć w ramach ulg i dotacji z programu Czyste Powietrze.

Nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI to dobra wiadomość dla wszystkich budujących i remontujących. 5 nowych wzorów z linii NEXIO to wyjątkowa jakość w bardzo korzystnej cenie.

Bezpieczne zamknięcie Twojej inwestycji

Każdy inwestor marzy, by po zamknięciu drzwi, bezpiecznie poczuć się w swoim domu. Drzwi NEXIO spełniają rygorystyczne kryteria w zakresie wodoszczelności (klasa 3A i 2A), odporności na wiatr (klasa B5/C5) czy przepuszczalności powietrza (klasa 4).

By zabezpieczyć dom przed wizytą osób niepowołanych, NEXIO w standardzie wyposażono w dwa niezależne zamki i trzy sztuki bolców przeciwwyważeniowych. Opcjonalnie drzwi doposażyć można również w trzypunktową zasuwnicę, która gwarantuje optymalny docisk na całej wysokości.

Na drzwi NEXIO klient otrzymuje 2-letnią gwarancję. Jednocześnie wciąż trwa proces testowania drzwi. W wewnętrznych badaniach NEXIO osiągnęły wynik 210 000 cykli otwarcie-zamknięcie – to niemal 100 lat swobodnego użytkowania. Produkt oczekuje na wykonanie badań potwierdzających klasę 6. (200 000 cykli) według normy EN 12400:2004, w akredytowanej jednostce certyfikującej.

CREO, NOVA, NEXIO czyli next steps w ofercie drzwiowej marki WIŚNIOWSKI

Dotąd w ofercie WIŚNIOWSKI znaleźć można było aluminiowe drzwi CREO o niemal nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych i aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne NOVA z innowacyjną funkcją czasową. Teraz do rodziny produktów WIŚNIOWSKI dołączają drzwi NEXIO.

Dowiedz się więcej i postaw na wysoką jakość w niskiej cenie: https://www.wisniowski.pl/dla-domu/drzwi-i-okna/drzwi-zewnetrzne/nexio

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Życzenia Wielkanocne

Życzymy, aby te Święta Wielkanocne były okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniały Wasze serca radością, wiarą i nadzieją, niech chwile spędzone w gronie najbliższych dodają otuchy i pozwala…

Już są – Raporty: „Rynek Stolarki Drzwiowej w Polsce 2019” i „Rynek Stolarki Okiennej w Polsce 2019”

Już są najnowsze raporty dotyczące rynku okien i drzwi. Obszerne opracowania zostały wykonane na zlecenie Związku Polskie Okna i Drzwi i zrealizowane przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Firmy…

MONTERIADA 2020 – 300 m2 promocji dobrego montażu

Przez 31 godzin stoisko Związku POiD i Partnerów było dostępne dla uczestników Targów BUDMA. W tym czasie mieli oni szansę doświadczyć czegoś wyjątkowego – budowy domu na żywo. Mogli także zobaczyć…