Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowa Regional HR Director w Deceuninck Polska

Ostatnie kilka miesięcy to intensywny i dynamiczny czas dla Deceuninck. W tegorocznym sezonie letnim firma wzmocniła swoje siły w kilku zespołach. Do kadry zarządzającej tego lata dołączyła także Sylwia Gołuchowska, która objęła funkcję Regional HR Director w Deceuninck i będzie realizować swoje zadania z oddziału firmy w Polsce. 

Pani Sylwia Gołuchowska ma wieloletnie doświadczenie na stanowisku Group HR Director w międzynarodowych korporacjach, dzięki czemu doskonale zna i rozumie procesy zachodzące w tak dużych i złożonych pod względem struktury organizacjach oraz wyzwania, jakie stawiane są przed kadrą zarządzającą.
Wchodząc w skład zespołów zarządzających, odpowiadała m.in. za strategię komunikacji, politykę wynagrodzeń i zarządzanie efektywnością, procesy dużych zmian, integracji, wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Szczególnie koncentrowała się na rozwoju pracowników: w programach rozwojowych, w zarządzaniu kompetencjami,  w systemach szkoleniowych.

Jest także executive coachem (PCC ICF) międzynarodowej kadry menadżerskiej, specjalizuje się w dużych procesach zmian organizacyjnych, procesach M&A i integracji, zarządzaniu międzykulturowym oraz budowaniu zaangażowania i kultury organizacyjnej.  Z powodzeniem wspiera także awanse na przywódcze stanowiska.

Wnosząc tak bogate doświadczenie do zespołu Deceuninck, Pani Sylwia z pewnością zrealizuje z sukcesem wyzwania, jakie są częścią strategii rozwoju firmy Deceuninck.

Prywatnie pasją Sylwii Gołuchowskiej jest malarstwo szkoły hiszpańskiej i flamandzkiej, lubi podróże w odległe zakątki i literaturę faktu. Jako członek Klubu Przyjaciół SOS Wioski Dziecięce stale wspomaga tę szczytną inicjatywę.


Przeczytaj również:

Ciepły montaż okna z termoparapetem

Jednym z elementów, które odpowiadają za największe straty ciepła w budynku są okna. Dlatego ich dobry montaż jest skutecznym sposobem na oszczędność energii, ochronę przed zawilgoceniem i rozwojem…

Poznaj program XIV Kongresu Stolarki Polskiej

Wielkimi krokami zbliża się XIV Kongres Stolarki Polskiej. Już 23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkają się przedstawiciele branży i czołowi eksperci, aby wspólnie rozmawiać o najważniejs…

„Zasoby kadrowe budownictwa w Polsce z perspektywy badań rynku pracy” – raport z badań

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy specjalizujący się w badaniach rynku pracy, przedstawił ciekawy raport dotyczący  „Zasobów kadrowych budownictwa w Polsce z perspektywy badań rynku pracy”. Wnioski z…