Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowa Regional HR Director w Deceuninck Polska

Ostatnie kilka miesięcy to intensywny i dynamiczny czas dla Deceuninck. W tegorocznym sezonie letnim firma wzmocniła swoje siły w kilku zespołach. Do kadry zarządzającej tego lata dołączyła także Sylwia Gołuchowska, która objęła funkcję Regional HR Director w Deceuninck i będzie realizować swoje zadania z oddziału firmy w Polsce. 

Pani Sylwia Gołuchowska ma wieloletnie doświadczenie na stanowisku Group HR Director w międzynarodowych korporacjach, dzięki czemu doskonale zna i rozumie procesy zachodzące w tak dużych i złożonych pod względem struktury organizacjach oraz wyzwania, jakie stawiane są przed kadrą zarządzającą.
Wchodząc w skład zespołów zarządzających, odpowiadała m.in. za strategię komunikacji, politykę wynagrodzeń i zarządzanie efektywnością, procesy dużych zmian, integracji, wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Szczególnie koncentrowała się na rozwoju pracowników: w programach rozwojowych, w zarządzaniu kompetencjami,  w systemach szkoleniowych.

Jest także executive coachem (PCC ICF) międzynarodowej kadry menadżerskiej, specjalizuje się w dużych procesach zmian organizacyjnych, procesach M&A i integracji, zarządzaniu międzykulturowym oraz budowaniu zaangażowania i kultury organizacyjnej.  Z powodzeniem wspiera także awanse na przywódcze stanowiska.

Wnosząc tak bogate doświadczenie do zespołu Deceuninck, Pani Sylwia z pewnością zrealizuje z sukcesem wyzwania, jakie są częścią strategii rozwoju firmy Deceuninck.

Prywatnie pasją Sylwii Gołuchowskiej jest malarstwo szkoły hiszpańskiej i flamandzkiej, lubi podróże w odległe zakątki i literaturę faktu. Jako członek Klubu Przyjaciół SOS Wioski Dziecięce stale wspomaga tę szczytną inicjatywę.


Przeczytaj również:

Konstrukcje aluminiowe Ponzio stwarzają warunki do odpoczynku

Przeszklone elewacje otwierają przestrzeń domu na przyrodę i subtelnie łączą go z otoczeniem. Wykorzystanie przestronnych konstrukcji ze smukłymi słupkami aluminiowymi w ciągu przeszkleń stałych,…

Bariery dla polskich przedsiębiorców działających na rynkach eksportowych

Ekspansja polskich firm na zagraniczne rynki ma i będzie mieć kluczowe znaczenie w budowie stabilności gospodarki i pozycji międzynarodowej Polski. Od 2004 roku korzystamy z jednolitego rynku europ…

Posiedzenie Komitetu Budownictwa przy Krajowej Izbie Gospodarczej

Dnia 17 września 2019 roku, odbyło się posiedzenie Komitetu Budownictwa KIG, w którym udział wzięli Przewodniczący Komitetu Budownictwa pan Jacek Szer, członkowie Komitetu w tym prezes Związku POID…