Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowa kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX. Kto stoi za tymi drzwiami?

AWILUX wprowadza na rynek ponad 70 modeli nowych drzwi zewnętrznych AWIDOOR. Kolekcja zawiera cztery nowe linie drzwiowe, a także możliwość stworzenia indywidualnego rozwiązania. Nowa oferta dostępna będzie w sprzedaży od listopada.

Nowa oferta drzwi AWIDOOR składa się z czterech linii stylistycznych: AVANGARDE, PRESTIGE, STYLE i GARDEN, a także linii INDIVIDUAL, umożliwiającej samodzielne konfigurowanie wyglądu oraz wyposażenia drzwi.

Jako wiodący producent stolarki okiennej i jednocześnie firma, która się nie zatrzymuje, rozszerzamy ofertę o szeroką paletę produktów uzupełniających – drzwi wejściowych. Ich jakość wykonania, estetyka i niepowtarzalny design już od progu przedstawią gościom, kim są ich właściciele. Tą ofertą zamierzamy kreować nowe trendy oraz inspirować architektów i inwestorów, promując najciekawsze rozwiązania na rynku – mówi prezes firmy AWILUX, Marek Sprengel.

Nie są to jednak pierwsze drzwi dostępne w ofercie AWILUX. Początki kolekcji AWIDOOR sięgają roku 2018, kiedy to na rynku pojawiło się pierwszych dziesięć modeli bazujących na prostszych wypełnieniach z aluminium. Tegoroczna premiera to efekt współpracy dwóch wizjonerskich przedsiębiorstw – osiągającej ponadprzeciętne wyniki w kraju i na świecie firmy AWILUX oraz europejskiego lidera i producenta niepowtarzalnych wypełnień drzwiowych, czyli firmy Rodenberg.

Kto stoi za drzwiami AWIDOOR?

Nowa oferta drzwi wejściowych AWIDOOR powstała w oparciu o realne potrzeby inwestorów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Została stworzona po to, aby ułatwić wybór i zaproponować gotowe rozwiązania, a tym samym przyspieszyć proces decyzyjny inwestorów. Szeroki wybór stylistyczny powinien trafić w gusta wszystkich zainteresowanych osób, a wysoka jakość wykonania sprawić, że będą się oni cieszyli się nowoczesnym designem i bezpieczeństwem przez długie lata.

Moim marzeniem jest, by za drzwiami AWILUX stali ich szczęśliwi posiadacze. Jednak od strony technologicznej i wizualnej, stoją za nimi doświadczeni projektanci i pracownicy firmy AWILUX. Wspólnie dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć bogatą kolekcję nowoczesnych i bezpiecznych drzwi, które spełnią wszelkie oczekiwania przyszłych posiadaczy. Zarówno pod względem technologicznym, jak i wizualnym, nowe drzwi AWIDOOR gwarantują najwyższą jakość, która dla naszej firmy jest wyznacznikiem współczesnej stolarki otworowejkomentuje Marek Sprengel.

Za drzwiami AWIDOOR mają szansę stanąć nie tylko ich przyszli użytkownicy. Kto jeszcze stoi za tymi drzwiami?

 

Jak mówi Marek Sprengel z AWILUX: Za drzwiami AWIDOOR stoi jeszcze jedna wyjątkowa osoba – wielokrotna mistrzyni Polski, triathlonistka, osoba o wyjątkowo żelaznym charakterze i rozbrajającym uśmiechu, czyli Agnieszka Jerzyk. Jest to ambasadorka marki AWILUX, która uosabia w sobie wszystkie cechy, które jako firma chcemy przekazać naszym klientom, czyli wytrwałość, zaangażowanie i dawanie z siebie wszystkiego, co najlepsze.

 

 

Kolekcje dla każdego

Kolekcja AVANGARDE to nowoczesna linia drzwi aluminiowych, w ramach której klienci mogą wybierać pomiędzy jedną z sześciu stylistyk wypełnienia: naturalną okładzinę dębową, okleiny drewnopodobne, ceramikę imitującą zardzewiałą stal, kamień, stal czy beton architektoniczny. Ich proste linie i stonowana stylistyka wpisuje się w obecne trendy nowoczesnych budynków jednorodzinnych.

Drugą kolekcją wyodrębnioną w ramach nowej oferty jest kolekcja PRESTIGE. Jest to technologia oraz modele, które stanowią kontynuację dotychczasowej oferty drzwiowej dostępnej pod ogólną nazwą AWIDOOR. Ta kolekcja wzbogaciła się o kolejne modele o nowoczesnej stylistyce i obejmuje obecnie aż 15 wariantów o ciekawym wypełnieniu z aplikacjami ze stali szlachetnej.
Kolejną kolekcją proponowaną w ramach nowej oferty AWIDOOR jest kolekcja STYLE, która oparta jest na systemach PVC. Łącznie do wyboru będzie 27 propozycji w 10 wariantach kolorystycznych.
Ostatnią kolekcją drzwi PVC jest kolekcja GARDEN, w której skład wchodzą propozycje drzwiowe stanowiące bezpośrednie wyjście do ogrodu, garażu czy pomieszczeń gospodarczych, wymagających zamknięcia od zewnątrz.
Opcja INDIVIDUAL skierowana jest do osób o określonych potrzebach, którzy nie znajdą wśród powyższych kolekcji modelu idealnego. Umożliwia ona samodzielne skonfigurowanie drzwi przy pomocy dostępnych w ofercie AWILUX wypełnień, zamków i niepowtarzalnych akcesoriów.
Nowa kolekcja drzwi AWIDOOR od AWILUX to szeroka oferta najnowocześniejszych rozwiązań, obejmująca wachlarz ponad 70 modeli oraz możliwość stworzenia drzwi według własnego pomysłu. Jakość ich wykonania, estetyka i niepowtarzalny design już od progu przedstawią gościom, kim są ich właściciele.

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl

 


Przeczytaj również:

Ekologiczne okna dachowe z PVC

Przy budowie lub remoncie domu możemy sięgnąć po wyroby z recyklingu, dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Takie działanie bardzo dobrze wpisuje się w filozofię gospodarki o obiegu zamk…

„DOBRY MONTAŻ-Zadbaj o ciepły dom”: Jakie wkręty wybrać do montażu okien i drzwi?

Montaż okien i drzwi trwa z reguły kilka godzin, ale jego efekty są widoczne przez cały cykl „życia” wyrobu – kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Nieodłącznym elementem prac montażowych jest mo…

Czyste Powietrze 2023 – jak promować termomodernizacje w Polsce?

Jak promować modernizację energetyczną budynków i program Czyste Powietrze?  To główne zagadnienie poruszane w czasie spotkania organizowanego przez Polski Alarm Antysmogowy, Porozumienie Branżowe …