Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” – odbyło się spotkanie informacyjne

Trwają przygotowania do startu nowej kampanii „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” organizowanej przez Związek POiD. Celem kampanii jest promocja kompleksowej termomodernizacji budynków jako skutecznego sposobu na czyste powietrze, oszczędność energii i cennych zasobów. Kampania zwraca również uwagę na rolę dobrych praktyk montażowych w procesie termomodernizacji. W dniu 17 października br. odbyło się spotkanie informacyjne firm zainteresowanych udziałem w akcji.

Kampania „DOBRY MONTAŻ” to wyjątkowa inicjatywa, która podnosi jakość montażu wyrobów stolarki budowlanej oraz zwiększa świadomość społeczeństwa na temat korzyści płynących z energooszczędnego budowania. Jej działania doskonale wpisują się również w cele programu „Czyste Powietrze”.

Nowa edycja kampanii pod hasłem „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” skupiona będzie na promowaniu termomodernizacji budynków. Najlepsze efekty daje kompleksowa termomodernizacja plus dobry montaż, dlatego Związek POiD zaprasza do współpracy stowarzyszenia branżowe, producentów oraz dostawców stolarki otworowej, dociepleń, pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz innych komponentów, które mają wpływ na poprawę efektywności energetycznej budynków. Szczegóły projektu zaprezentowano w czasie spotkania online, które odbyło się 17 października.

W ramach kolejnych odsłon kampanii Związek POiD wraz z partnerami dostarcza praktycznej wiedzy o tym, jak budować i remontować domy z energooszczędnymi rozwiązaniami oraz dobrym montażem. Realizacji celów akcji służy szereg działań, m.in. kampania public relations w mediach, strona internetowa dobrymontaz.com, fan page akcji na Facebooku, współpraca ze szkołami branżowymi, webinary na temat programu „Czyste Powietrze” oraz szereg materiałów graficznych publikowanych w prasie i Internecie. Tematyka dobrego montażu jest również obecna podczas MONTERIADY odbywającej się cyklicznie na targach BUDMA w Poznaniu.

Zachęcamy do współpracy w ramach nowej kampanii „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” – firmy zainteresowane wspólnym promowaniem termomodernizacji i dobrego montażu zapraszamy do kontaktu ze Związkiem POiD:

Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający POiD

e-mail: biuro@poid.eu

tel. 510 087 066


Przeczytaj również:

Chcesz płacić niższe rachunki za eksploatację domu? Zainwestuj w jego termomodernizację!

Z uwagi na realia polityczno-ekonomiczne nośniki energii stały się w ostatnim czasie towarem deficytowym. Znacząco wzrosły zatem m.in. koszty ogrzewania domu. Są jednak skuteczne sposoby na to, aby…

Rusza konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”!

W celu wsparcia szkół, które ogłaszają nabór do klas o profilu „monter stolarki budowlanej”, Partnerzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, wraz ze Związkiem POiD, przygotowali specjalny konkurs, promujący zaw…

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem CEMS Chance XIX

Związek Polskie Okna i Drzwi przyjął wniosek Organizatorów CEMS Chance XIX, o objęcie wydarzenia swoim Patronatem. Związek POiD, któremu nie jest obojętna edukacja młodzieży i pomoc w starcie w prz…