Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” – odbyło się spotkanie informacyjne

Trwają przygotowania do startu nowej kampanii „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” organizowanej przez Związek POiD. Celem kampanii jest promocja kompleksowej termomodernizacji budynków jako skutecznego sposobu na czyste powietrze, oszczędność energii i cennych zasobów. Kampania zwraca również uwagę na rolę dobrych praktyk montażowych w procesie termomodernizacji. W dniu 17 października br. odbyło się spotkanie informacyjne firm zainteresowanych udziałem w akcji.

Kampania „DOBRY MONTAŻ” to wyjątkowa inicjatywa, która podnosi jakość montażu wyrobów stolarki budowlanej oraz zwiększa świadomość społeczeństwa na temat korzyści płynących z energooszczędnego budowania. Jej działania doskonale wpisują się również w cele programu „Czyste Powietrze”.

Nowa edycja kampanii pod hasłem „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” skupiona będzie na promowaniu termomodernizacji budynków. Najlepsze efekty daje kompleksowa termomodernizacja plus dobry montaż, dlatego Związek POiD zaprasza do współpracy stowarzyszenia branżowe, producentów oraz dostawców stolarki otworowej, dociepleń, pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz innych komponentów, które mają wpływ na poprawę efektywności energetycznej budynków. Szczegóły projektu zaprezentowano w czasie spotkania online, które odbyło się 17 października.

W ramach kolejnych odsłon kampanii Związek POiD wraz z partnerami dostarcza praktycznej wiedzy o tym, jak budować i remontować domy z energooszczędnymi rozwiązaniami oraz dobrym montażem. Realizacji celów akcji służy szereg działań, m.in. kampania public relations w mediach, strona internetowa dobrymontaz.com, fan page akcji na Facebooku, współpraca ze szkołami branżowymi, webinary na temat programu „Czyste Powietrze” oraz szereg materiałów graficznych publikowanych w prasie i Internecie. Tematyka dobrego montażu jest również obecna podczas MONTERIADY odbywającej się cyklicznie na targach BUDMA w Poznaniu.

Zachęcamy do współpracy w ramach nowej kampanii „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” – firmy zainteresowane wspólnym promowaniem termomodernizacji i dobrego montażu zapraszamy do kontaktu ze Związkiem POiD:

Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający POiD

e-mail: biuro@poid.eu

tel. 510 087 066


Przeczytaj również:

XII Kongres Stolarki Polskiej w nawiązaniu do Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

Jaka jest rola biznesu w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ? To jedno z wielu pytań, na które, w kontekście sektora stolarki budowlanej, odpowiedzą eksperci podczas Kongresu Stolarki Polsk…

Posiedzenie Rady Związku

W dniu 13 kwietnia o godz. 11:00 odbędzie się posiedzenie Rady Związku Polskie Okna i Drzwi. Miejsce spotkania Warszawa, ul. Modlińska 6 Poniżej przedstawiamy program planowanego posiedzenia Rady P…

MONTERIADA 2023 – wielkie budowlane emocje za nami! Podsumowanie wydarzenia

Za nami MONTERIADA 2023 na targach BUDMA w Poznaniu. Przez cztery dni stoisko wydarzenia tętniło życiem. Dzięki pokazom dobrego montażu i ekspozycji produktów, uczestnicy mogli zapoznać się z najno…