Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nowa firma członkowska POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu firmy RENOLIT Polska Sp. z o.o. w poczet firm członkowskich POiD.

Firma RENOLIT to wiodący producent wysokiej jakości folii i produktów z tworzyw sztucznych, znany na całym świecie z nowoczesnego wzornictwa, technicznej doskonałości i kooperacyjnego serwisu. Produkty dekoracyjne firmy uszlachetniają powierzchnie, uszczelniają, chronią, stabilizują. Dzięki ich wysokiej jakości i trwałości firma RENOLIT tworzy wyraźną wartość dodaną dla swoich klientów.

RENOLIT to międzynarodowe, niezależne przedsiębiorstwo rodzinne, niezawodny partner biznesowy i pracodawca. Celem firmy jest zapewnienie długotrwałego sukcesu firmy.

RENOLIT Polska Sp. z o.o.
Szeligowska 46, Szeligi
05-850 Ożarów Mazowiecki
Tel.    +48 663 324 008 / 22 7211364

www.renolit.com/interiorsurfaces

 


Przeczytaj również:

X Kongres Stolarki Polskiej – rozmowy o przyszłości branży stolarki budowlanej

W dniach 23-24 maja 2019 roku odbędzie się X Kongres Stolarki Polskiej. To najważniejsze wydarzenie w branży stolarki budowlanej w Polsce pozwala na wyznaczenie dalszych kierunków rozwoju sektora….

„MONTER STOLARKI” – kolejny numer już wkrótce !

Z przyjemnością przekazujemy na Państwa ręce czwarty numer „MONTERA STOLARKI”. Magazynu skierowanego przede wszystkim do osób zawodowo związanych ze sprzedażą i montażem wyrobów stolarki budowlanej…

Zmiany w programie „Czyste Powietrze” – nowe zasady od 1 lipca

Od 1 lipca 2021 roku obowiązuje nowa wersja programu „Czyste Powietrze”. Zgodnie ze zmianami, wycofano dotację na kotły węglowe (od 1 stycznia 2022 r.), zwiększono progi dochodowe uprawniające do p…