Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

NOVET w konkursie PropTech Festival 2022

Mamy przyjemność poinformować, że oferowany przez NOVET system kontroli dostępu Luckey, dedykowany do zarządzania dostępem w przestrzeniach typu co-working / co-living, uzyskał nominację jury i zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu PropTech Festival 2022. Teraz mogą go ocenić internauci.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na stronie internetowej https://www.propertynews.pl/konkurs/proptech-festival-2022,108/ i oddania swojego głosu na system kontroli dostępu Luckey. W celu oddania głosu konieczne jest podanie ważnego adresu e-mail, wyrażenie zgody na warunki zawarte w Regulaminie konkursu i Polityce prywatności, a następnie kliknięcie w link, przesłany na podany adres.

W głosowaniu można wziąć udział do końca sierpnia. Lista laureatów zostanie ogłoszona podczas uroczystej Gali Prime Property Prize 2022, która odbędzie się w hotelu Sheraton Grand Warszawa 19 września bieżącego roku. Organizatorem konkursu PropTech Festival 2022 jest Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości.

Zgłoszony przez firmę NOVET system kontroli dostępu Luckey został opracowany z myślą o zarządzaniu dostępem w przestrzeniach wspólnych typu co-working i co-living oraz w parkach biznesowych. Korzystają z niego także zarządcy nieruchomości oraz firmy zajmujące się długoterminowym i krótkoterminowym wynajmem mieszkań i apartamentów wakacyjnych.

Architektura i filozofia działania systemu idealnie wpisuje się zarówno w koncepcję inteligentnego biura (smart office), jak i inteligentnego budynku. Administratorzy systemu mają możliwość nadawania uprawnień przy użyciu intuicyjnej w obsłudze aplikacji. Mogą również monitorować sytuację na poszczególnych drzwiach i wejściach w czasie rzeczywistym oraz posiadają wgląd w historię zdarzeń.

Rolę urządzeń kontroli dostępu pełnią sterowane elektronicznie wkładki bębenkowe, klamki elektroniczne, zamki szafkowe, zamki elektromotoryczne, czytniki uwierzytelniające oraz inteligentne przekaźniki. Posiadają one liczne zabezpieczenia mechaniczne oraz elektroniczne. Dlatego też są odporne zarówno na próby manipulacji przy użyciu specjalistycznych narzędzi, stosowanych przez włamywaczy, jak i na ataki kryptograficzne. Zależnie od konfiguracji systemu, mogą pracować w trybie online lub offline.

System Luckey sprawdza się bardzo dobrze w zarządzaniu dostępem zarówno w przypadku użytkowników stałych, jak i rotujących. Dzięki jego zastosowaniu nie ma konieczności prowadzenia całodobowej recepcji i wydawania fizycznych kluczy gościom odwiedzającym dany obiekt. Bez względu na to o jakiej porze przyjadą do budynku, mogą samodzielnie otworzyć drzwi do danego mieszkania, biura czy pomieszczenia korzystając ze smartfona i darmowej aplikacji lub z karty zbliżeniowej. Jeśli w międzyczasie zechcą uzyskać dostęp do innego biura czy pomieszczenia, zmienić wynajmowany apartament lub skrócić czas pobytu, administrator systemu może zdalnie zmodyfikować ich prawa dostępu. Przyjazny interfejs i intuicyjna nawigacja sprawia, że korzystanie z poszczególnych funkcjonalności systemu jest nie tylko łatwe, ale także wygodne.

ŹRÓDŁO: NOVET


Przeczytaj również:

Jak obrobić okna i drzwi po wymianie?

Jesień to ostatni dzwonek, żeby wymienić przed zimą stare okna i drzwi zewnętrzne na cieplejsze, bardziej energooszczędne wyroby. Przed montażem stolarki okienno-drzwiowej ważne jest przygotowanie …

Drzwi wewnętrzne niejedno mają imię

Symbol przejścia z jednej strony na drugą… Drzwi – w swoich domach czy mieszkaniach mamy ich co najmniej kilka par. Wyznaczają granice. Na co dzień dostrzegamy je często dopiero wtedy, gdy okazują …

Związek POiD patronem branżowym konferencji „ Konstrukcje przeszklone, a komfort i bezpieczeństwo”

Konferencje redakcji Świat Szkła na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń branżowych. Kolejna, czyli już 39ta edycja odbędzie się 21 kwietnia w ramach obchodów  INTERNATIONAL YEAR OF GLASS 2022. P…