Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

NOVET na wydarzeniu SPIN 2024 extra

W dniach 21-22 marca bieżącego roku w hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie odbędzie się wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych (SPIN). Podobnie jak w poprzednich latach jedynym z partnerów, a zarazem uczestnikiem tego ciekawego wydarzenia jest firma NOVET.

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych (SPIN) służy zaprezentowaniu i omówieniu nowych technologii i rozwiązań, jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach na rynku. Stanowi również platformę do wymiany doświadczeń oraz poglądów związanych z obecnymi trendami i oczekiwaniami klientów w branży niskich prądów. Towarzyszące wydarzeniu prelekcje dotyczą zagadnień związanych między innymi z systemami kontroli dostępu (SKD), systemami bezpieczeństwa, systemami sygnalizacji pożarowej czy systemami zarządzania budynkiem (BMS).

Stoisko NOVET podczas poprzednej edycji wydarzenia SPIN. Fot. NOVET

Podczas tegorocznej wiosennej edycji SPIN, firma NOVET zaprezentuje na swoim stoisku rozwiązania i urządzenia kontroli dostępu uznanych europejskich marek: Dorcas, ISEO oraz Südmetall. Przedstawiciele NOVET omówią działanie poszczególnych modeli elektrozaczepów i zwór elektromagnetycznych oraz wyjaśnią w jaki sposób można zintegrować je z czytnikami biometrycznymi i RFID, aby móc wygodnie zarządzać dostępem do wybranych pomieszczeń, stref i budynków.

Inteligentne zamki do drzwi marki Südmetall

Wśród proponowanych rozwiązań znajdą się jednopunktowe oraz wielopunktowe zamki elektromotoryczne ÜLock do drzwi z kontrolą dostępu, a także inteligentny zamek ÜTopic, pełniący funkcję motorycznego napędu do klasycznych wkładek bębenkowych. Goście odwiedzający stoisko NOVET będą mogli również przyjrzeć się z bliska elektronicznym zamkom serii ÜLock Novus, współpracującym z oprogramowaniem ÜManagement 2.0.

Zamki do drzwi serii ULock Novus. Fot. NOVET

Mogą być one zasilane bateryjnie i indukcyjnie, a służący do zarządzania ich pracą czytnik RFID jest ukryty wewnątrz szyldu na wkładkę bębenkową. Tego rodzaju zamki można otwierać za pomocą smartfonów z zainstalowaną dedykowaną aplikacją, kart, opasek, bransoletek i tagów zbliżeniowych oraz przy użyciu klucza wkładki bębenkowej.

Rozwiązania kontroli dostępu marki ISEO

Wiosenna edycja SPIN 2024 to idealna okazja, aby poznać i samemu przetestować działanie urządzeń i systemów kontroli dostępu działających w oparciu o oprogramowanie Argo i V364. Oprócz dobrze znanych i cenionych wkładek mechatronicznych serii F9000, zamków elektromechanicznych Multiblindo eMotion, zamków szafkowych Smart Locker czy zamków solenoidowych Thesis 2.0, na stoisku NOVET pojawią się interesujące nowości: bezprzewodowe czytniki 1NCA oraz inteligentne klamki MA1A.

Bezprzewodowe czytniki zbliżeniowe 1NCA Smart. Fot. NOVET

Wszystkie te urządzenia łączą nowoczesny design z wygodną obsługą, wysokim poziomem bezpieczeństwa i wieloma praktycznymi funkcjonalnościami. Dzięki temu idealnie sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach użyteczności publicznej.

Fot. Novet

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas konferencji SPIN 2024, gdzie z przyjemnością opowiemy o proponowanych rozwiązaniach i podzielimy się z Państwem naszą wiedzą w zakresie oferowanych zabezpieczeń oraz systemów kontroli dostępu. 

 

ŹRÓDŁO: NOVET

 


Przeczytaj również:

Christian Voicu – Prezes Aluplast sp. z o.o. dołączył do zaszczytnego grona Członków Honorowych Związku Polskie Okna i Drzwi

W dniach 24-25 maja br. w Warszawie odbył się XIII Kongres Stolarki Polskiej. Tematyka tegorocznej edycji Kongresu ukierunkowana była przede wszystkim na dyskusje o termomodernizacji, recyklingu or…

Rośnie jakość wyrobów budowlanych

Jak podaje Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, zmniejsza się ilość nakazu działań naprawczych, względem kontrolowanych wyrobów budowlanych. Branża budowlana to z pewnością jedna z najważniejszych sił…

Konferencja „Lider Technik Osłonowych”

21 listopada 2018 r. w Łodzi odbędzie się pierwsza i jedyna w Polsce konferencja „Lider Technik Osłonowych”. Jest to największe wydarzenie branżowe skierowane do producentów, dystrybutorów oraz ins…