Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Naumal i Yawal zapraszają na wydarzenie „Moreview dni otwarte dla Architektów”

Firma Naumal oraz Yawal SA serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie „Moreview dni otwarte dla Architektów”. Ten niezwykły event organizowany przez firmę Naumal przy współpracy z Yawal S.A. odbędzie się w centralnej Polsce, w jednej z najnowszych inwestycji zrealizowanych przez firmę Naumal.

Trzydniowy event „Moreview dni otwarte” skierowany jest do projektantów i architektów z całej Polski. Podczas spotkania będą prezentowane produkty okienne i drzwiowe oparte na systemach Yawal S.A. Wydarzenie jest okazją do poznania możliwości wykorzystania systemów stolarki aluminiowej w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym.

Dni otwarte dla Architektów to unikalna okazja do odkrycia nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie stolarki aluminiowej, z akcentem na innowacyjne systemy okienne i drzwiowe Yawal S.A. Wydarzenie to jest odpowiedzią na rosnącą popularność dużych przeszkleń w budownictwie jednorodzinnymi rezydencyjnym.

System Moreview, od swojego debiutu trzy lata temu, zdobył uznanie architektów, producentów i inwestorów na całym świecie, zaś jego zastosowanie w ponad kilkuset realizacjach w Polsce i za granicą jest dowodem na jego wszechstronność i jakość. „Dni otwarte Moreview” to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć z bliska jego praktycznych i innowacyjnych zastosowań. Komfort i piękno oferowane przez Moreview doceniają zarówno architekci, producenci, jak i inwestorzy.

Dodatkowo czeka wiele innych atrakcji, w tym pyszny grill i muzyka na żywo, które pozwolą na niezapomniane spędzenie czasu i miłe wspomnienia. Prezentowane rozwiązania z pewnością zainspirują do tworzenia jeszcze piękniejszych i funkcjonalnych projektów.

Podczas prezentacji będzie można zapoznać się z technologiami, które pozwalają na tworzenie niemalże nielimitowanych kombinacji różnych rodzajów okien, przeszkleń oraz drzwi. Na miejscu zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i przedstawi możliwości, jakie oferują obie firmy.

Partnerzy merytoryczni:

Ciechanowski, Masterstick, Machno, Adams, FirmaSzałacha.

Partnerzy wspierający:

GlassLift, PressGlas, IGPPowderCoatings, ABB, YAK, Kler, Modu, Minko, Mirola,

Partnerzy medialni:

ŁadnyDom.pl, Bryla.pl, Cztery Kąty, Stajnia Adrianna, Monter Stolarki, Świat Aluminium, e-ogrody.pl, Domosfera.pl ForumBranżowe

Link do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/801877114865861?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

ŹRÓDŁO: Yawal


Przeczytaj również:

Zapraszamy do tworzenia kalendarium POiD

Po dwóch miesiącach od ogłoszenia najwyższego alertu epidemicznego, oraz nałożenia wielu obostrzeń, Polska gospodarka powoli wraca do normalności. Jeśli Twoja firma zaczyna planować różne przedsięw…

Ekologiczne okna dachowe z PVC

Przy budowie lub remoncie domu możemy sięgnąć po wyroby z recyklingu, dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Takie działanie bardzo dobrze wpisuje się w filozofię gospodarki o obiegu zamk…

Zielone budownictwo – jak wybrać energooszczędne okna, drzwi, rolety i bramę?

Zrównoważone budownictwo ma na celu poprawę jakości życia człowieka. Innowacyjne, energooszczędne rozwiązania są bowiem doskonałym sposobem na walkę ze zmianami klimatycznymi, które wpływają przeci…